Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=94d7610c-c905-4e0b-b914-c5aeba2b5ae1 Dokładniejsze namiary
-
Instrumenty na jakich gramy
moja Basia, Ibanez Sr 500 Bm z aktywną elektroniką.
-
Odczyt temperatury na klimatrtoniku inny niż na zegarach... (kanał 49 i 51)
49 daje rzeczywisty odczyt temperatury. 100 stopni to już przesada, sprawdź po jeździe dolny wąż od chłodnicy. Może przycinać się termostat.
-
Wężyki silikonowe czy zwykłe
Chwilę temu przez forum przewijała się dyskusja odnośnie silikonowych wężyków podciśnienia. Czy ktoś z was zrobił jakieś pomiary, logi na zwykłych wężykach i na silikonowych ??
-
PROSZE O OPINIE :D produktu !! końcówki 216 bosio
Miałem zeciora wystrojonego na 130 przy wtryskach afn na kompie 8 bitowym.
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
Popieram, zrobić raz a dobrze jeżeli zamierzasz dłużej jeździć autem.
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
U mnie pyknęło 300 tysiaków, Mobil 1 0w40 i silnik suchy jak pieprz. Wymień uszczelki i lej dobry markowy olej.
-
Stukanie przy hamowaniu - Dev pomocy
Temat zdaje się rozwiązany. Wybebeszyłem prawe przednie koło, odkręcony zacisk, jarzmo i tarcza. Papierem ściernym przejechałem piastę, miejsce łączenia tarczy z piastą i ogólnie wszystko co nosiło ślady rudej na tarczy. Dodatkowo wyczyszczone miejsca osadzenia klocków w jarzmach i ponownie przesmarowane prowadnice. Na klocku od wewnętrznej strony było niewielkie wybrzuszenie co zostawiło ślad na tarczy. Potraktowałem również i to papierem ściernym, poskładaliśmy wszystko do kupy. Później 3 próby, hamowanie ze 120 km/h do 0 z pedałem w podłodze i cisza.
-
Śruba wbita w chłodnice!
Krew człowieka zalewa jak widzi coś takiego. Identyczna sprawa jak jedzie ciężarówka - kamyki lecą, uszkadzają szyby i lakier. Po co się innymi przejmować. Zatrzymałeś typa albo zapamiętałeś numery ??
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
Zapytaj o cenę w ASO bo coś mi się wydaje że tam kupisz taniej.
-
Stukanie przy hamowaniu - Dev pomocy
Witam, cześć Sprawa wygląda tak. Auto hamuje normalnie, czasami lekko zapiszczą klocki (Ferodo). Jednakże przy mocniejszym hamowaniu coś zaczyna napierdalać w kole. Dźwięk jest bardzo nieprzyjemny i pojawia się tylko przy ostrzejszym hamowaniu. Hamując delikatnie nic się nie dzieje. Na wiosnę przesmarowałem prowadnice, wydłubałem z nich stary smar, jednakże to nie pomogło. Mam podejrzenie że któryś wahacz albo końcówka drążka kończą żywot. Co wy na to ??
-
Problem z odpalaniem z rana !!!
Podjedź do jakiegoś diagnosty i wytłumacz w czym problem. Poproś o zapisanie wszystkich logów z wspomnianych bloków i zamieść je na forum.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam kierownika z Avanta B6 RKL, który grasował dzisiaj w Castoramie
-
kupie turbo do awx
Pisz do vauxhall95, może coś będzie miał na stanie.
-
Przycięte końcówki wydechu
Mój kominek. Papier ścierny do polerowania końcowego oraz pasta G3. Efekt utrzymuje się już ponad rok.
-
Lekkie drganie na jałowym odczuwalne w środku . Norma w AFN ?
Jedynie wymiana poduszek pod silnikiem oraz plecionki może pomóc.
-
P czyszczeniu VNT muł
Pokazales na prawde. Pierscien odwrotnie to przeladowanie. Szklana kula tylko tyle powiedziała. Jakby były logi to nie byłoby żadnych dywagacji.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Szybki kurs na Jeziórko i bierz skrzynię z AFN EEN, DHF Nie sądzę żeby synchronizator tak rozje..ł koła zębate
-
Słabszy po uszczelnieniu pompy.
Pompiarze z Boscha zalecają ustawienie na 3.6
-
Cięzkie odpalanie rano - nastawy ok
Kąt wtrysku sprawdzałeś w trybie MB czy BS ?? Bo to zasadnicza różnica. W MB pokazuje idealnie a w BS możesz mieć przestawiony. Wrzuć grupę 000 w trybie Basic Seetings. W tej temperaturze powinien nawet ze słabym aku palić idealnie, za sprawą zwiększonej dawki rozruchowej.
-
Ciśnienie zbiorniczka
Tak, w B5 miałeś możliwość zobaczenia tego na klimatroniku w b7 niestety. Z autopsji, chwilę temu zaciął mi się termostat. Na kanale 49 jak miał temperaturę roboczą - 88 stopni to przy mocniejszym depnięciu w ciągu kilku sekund skakała na 96-97. Dolny wąż był lodowaty. Mały obieg nie jest w stanie wytracić ciepła i ciśnienie wywala płyn przez zbiorniczek. Co ciekawe poprzedni termostat miałem z ASO, obecny też z ASO ale nawet przy pałowaniu na autostradzie trzyma 87 stopni, 89 miasto. Teraz dolny wąż po osiągnięciu temperatury roboczej zawsze robi się ciepły. Nie czekaj z tym co by nie przegrzać głowicy. Tym bardziej że temperatura na zewnątrz jest już w miarę wysoka.
-
Ciśnienie zbiorniczka
Zacięty termostat.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Darek trzeba opatentować moduł automatycznej zmiany rejestracji przy wjeździe na zlot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Machnął ktoś fotki z wczorajszego zlotu ??
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Już lepiej Dynagel.