Treść opublikowana przez junior_tdi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dobry modz tym 2dinem wrzucaj w auto i pokazuj foty
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wiocha http://farm2.staticflickr.com/1362/4608100227_b574e47b59_z.jpg KOOOOOT!!!! w białasie takie lampy robiły by robotę. Fajnie by było zachować tylko 2 kolory na całej budzie - biała skorupa + czarne elementy
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
fele standardowe będą srebrne, chciałem jeszcze na przód wrzucić nowe Valeo na bixie z czarną ramką ale chyba talarów mi nie starczy muszę pogonić mercedesy...
-
[B5 APS] by czorny
candy red dokładnie z tego golfa
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
to jest z S3. Ramkę przerzuciłem z oryginalnej, trochę skróciłem gałkę i wcisnąłem Oryginalna gałka mieszek zmiany biegów AUDI A3 S3 (2766562882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 12:01 ---------- UPDATE: Tak więc najwyższa pora zabrać się nieco za mechanikę - suszarka AWX siedzi już jakiś czas, ale nie był robiony program, po nowym roku będzie nowy soft, centralny cooler, dolot z kwasa i wtedy wrzucę jakieś kreski. Z zewnątrz też trochę się pozmienia, mam nadzieję że ogarnę wszystko do sezonu, a mianowicie - Zderzak S4 na gładko, klapa tył custom pod blachę USA, dokładka zderzaka z tyłu zespolona ze zderzakiem, lampy polifty całe czerwone i koła - 19 cali z BMW 8,5J przód i 9J tył na kapciach 215/35/19 jakby jeszcze coś doszło będę informował
-
[B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Chyba o taki kolorek Ci chodzi
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wiocha
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- A4 by Balbolek
no na czarnych lampach o wiele wiele lepiej- [B5 AJM+] Black and white... aVant
ja u siebie mam suszarkę AWX, po nowym roku będę miał cały dolot z kwasa i program, zobaczymy ile wypluje tyle że ja mam AFN a Ty AJM...- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Pierwsze auto: Vał Wej MK Tres 1.9 TDI i Aktualnie: :banan::banan::banan:- Strefa motocyklistów
te motocyklowe fora to w ogóle średnio się kręcą tak jak ALBINEK pisze, najpierw masa, później miernik i jedziesz - szukasz gdzie kierunki, gdzie światła itd stan wtyczek i izolacji z grubsza też sprawdź- [B5 AJM] Moja B5 Jaca
:thumbup: :thumbup:- Strefa motocyklistów
jak ty ten sprzęt złożyłeś to ja nie wiem, nie mam pojęcia jak mogę Ci pomóc, bo nie wiem jak można tak porąbać instalację żeby taka choinka była- [B5 AJM] Moja B5 Jaca
mod z kołami spoko, ale z napisem na chłodnicy już mniej zamaluj ją na czarno w planach jakieś 18 cali ?- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
do białasa to całe czarne ledy bym wrzucił- Muzyka w naszych autkach
tooooorpeda- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Do R8 fajne kity Twin Turbo mają w underground racing, tylko chyba do wersji V10- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
niezła suczka- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
pół baku i zasięg 290 KM i oczywiście spada przy takim oraniu bajka samochód, po trafionej szótce w totka taki sobie kupię- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
widzę że nie próżnujesz wolną chwilą ogarnij też pierwszy post, żeby wszystkie foty w nim były itd- Strefa motocyklistów
pierdzi pewnie zdrowo- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
tył niezły- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
- [ALL B5] Audi S4
o takim przepalaniu mówię - A4 by Balbolek