Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
tak jak Kowi napisał, wypas niezły a co do naklejek to trochę przegiąłeś chyba bo ani nie jest grubo, ani Low na pewno jest TOO MUCH tych wlepek! nie zastanawiaj się, ładuj gwint i jakąś 18stkę
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Sezon w pełni a tutaj ciiiiiisza
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
tak jak nie przepadam za srebrnymi autami tak muszę przyznać że Twój naprawdę robi robotę !
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
czarny mat zwykły danke! no Esowy to jest to czego brakowało w moim froncie
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
buahahah bez kitu :grin:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
czyli bierzesz ten grill w końcu?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
mówisz? Głupio głupio.. Efekt jak w przypadku braku brwi.. "Czegoś tam brakuje i jest za łyso" coś w tym jest co mówisz jak tak pacze na te foty
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
mówisz?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jeszcze bardziej wycackana klapa - bez blendy na rejestracją, tak będzie docelowo
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ten z Biedry jest spoko, ale dla pewności zalej Kujawskim
-
[B5 AJM] OGrowóz
cisza jak makiem zasiał
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dzięki no wcześniej miałem na wzór RS4 i myślałem że wypas, ale jednak S4 przy zderzaku S4 wygląda prze za***iście ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- i docelowo mam taki plan: :decayed::decayed:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Doszły kolejne modyfikacje. Niby pierdoły ale wg mnie na plus: Grill S4 (dzięki mrogal) z czarną ramką i chrom znaczkiem, duże lusterka z Angola w czarnym macie i wstępne przymiarki tylnej blachy w rozmiarze US będę rezał tylną klapę pod US blaszkę
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
nawet te amory, ale szału nie robią... .. . . . . . . . . :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:- Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal właśnie odebrałem paczkę, dzięki pierdyknij u siebie jeszcze lusterka w tego smerfa- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Kowi prawde mówi, jak pomalujesz dokładke przód to przy srebrnym kolorze bedzie diametralna różnica !- Nimbus Grau Perl Effekt
o żesz Ty qr*a ale fajnie CI to wyszło- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
stylowe były - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie ahhh ta nasza reprezentacja, dzisiaj zrobiłem jakieś 250 KM i ANI JEDNEJ FLAGI NA AUCIE nie widziałem, gdzie dzień wcześniej na co trzeciej furze- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
no wreszcie gleba tylko te kondony na lusterka.... no sorry- Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
Spryciula- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Zacna B5'tka pomalowanie dokładek w kolor - normalnie strzał w 10tkę przy białym lakierze, kole i glebie roooobi robotę- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Moja relacja z VAG NYSA 2012 enjoy- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to co czego się przesiadasz konkretnie??? - [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.