Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. powodzenia
  2. no i dzis wpadły ala usa ... dzieki krzysaudi za pomoc i folie ..... odwdziecze sie przy najblizszej okazji ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a co do kół zostaja avus II .... tomasony nie powalaja na kolana.....
  3. kurcze chciał bym zmienic cos w tym aucie . zeby wygladał jak kilka aut na forum swiezo nowo ciekawie a nie wiem jak ? fajnie sie mienia jak sie jedzie ale nie oto chodzi chyba:)
  4. tak nakładki bo farba nie wytrzymywała za długo a to załozyłem i wyglada dobrze i nie musze co chwila malowac zeby było krwisto czerwone .... ale o tym tu mowa .... tylko o felgach ...... ze zmaina felg wiarze sie to włanie załozenie gwintu ktory mam w bagazniku oraz wieksze tarcze przod bo przy tym kole gina ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- z gwintem to jest jeszcze problem bo jeden z przednich amortyzatorów jest wylany .... i to tak same koszty.... bije sie z myslami
  5. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- i co panowie ? mam mieszane uczucia :/
  6. no zobaczymy ... kurde kolega jest pod telefonem jezdzi po polsce naprawia sejfy w biedronkach i dzis znow dostał telefon i go nie ma a musze odebrac od niego koła ....... k......wa juz sam nie moge sie doczekac
  7. no no moze byc fajnie .....
  8. Tylko właśnie nie wiem czy tylko tył przyciemniać, czy przód w jakimś stopniu również, do tego będę chciał zainstalować czujniki parkowania, bo przy zmroku może być problem z cofaniem. ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Bo on ma wyglądać a nie jeździć Gościu w BMW nie musi wiedzieć co tam na kresce stoi obok niego Ja bez spiny na światłach se powoli ruszam, durnia z siebie nie będę robił żeby się ścigać Tak się zastanowiłem że jak już na grillu ma ten znaczek S4, a bawimy się w stylizację to i z tył sobie walne nie słuchaj sie ich ja tez tak miałem ze sie ze mnie smiali ze mam znaczki ale jeden lubi rybki drugi akwarium ogolnie za***ista furka zacnie wyglada
  9. dzis nie dam rady bo miałem je odebrac od kolegi ale musiał pilnie wyjechac ..... moze jutro je dam rade przymierzyc.... i odrazu do rzuce foty .... tez juz nie moge sie doczekac:)
  10. A co tu sie stało ..... Takie auto i co ???
  11. Koło wyglada dobrze kolega miał tez takie i tez wysoki połys robiały robotr
  12. Kola bardzo ładne ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Mocne przede wszystjim
  13. Dawaj foty kół na aucie
  14. pomarańcz mega
  15. pieknie zazdroszcze autek i wyjazdy do nysy
  16. to prawda wcodza na tematy kolegow i ogladanie aut to moja babcia to taki smitniczek
  17. zakładaj te kolo ...... bedzie pieknie
  18. musze je załozyc na auto oblukac i przespac sie z tym zrobie zdjecia z przymiarki na aucie i pokaze
  19. spoko bedzie git . i tak jest kozak auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.