Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Ale powiedz czy np objawiało sie to tym że pompa wyła,wspomaganie traciło na wartości??? Zauważyłem że np jak koła mam na wprost to nie słyszę metalicznego stuku zaś jak skręcę lekko to od razu coś na lekkiej nawet dziurze się odzywa.Końcówki i drązki wymieniłem rok temu i to na ori także wątpię żeby to była ich wina. Nie mam zbytnio z kim porównać wspomagania,bo mamy w domu też iske a tam wspomaganie jest elektroniczne(czytaj niebo lepsze od tego jakie ja mam)Powiedz mi a dużo roboty jest z wymianą pompy i czy brałeś używkę czy po regeneracji???
  2. Słuchaj jedź na trzepaki i niech ktoś sprawdzi. Niech ktoś rusza kierą a ty pod maskę i słuchaj skąd dochodzi stuk. Ja mam tak samo i mam nadzieje ze to wahacz nie magiel który wymieniałem na używkę rok temu.
  3. Jak zalac to płynem g 12. Pamiętaj o odpowietrzeniu układu. Nie wiem jak jest w b6 ale w b5 nie było potrzeby odkręcenia alternatora...czy po prostu zrobiłeś to przy okazji?????? Ja bym jeszcze sprawdził jak ma się pompa wody skoro termostat jest w kawałkach...
  4. Powiedz długo grzebałeś się z rozpórka?? Zmieniło sie prowadzenie:decayed:
  5. Rozchodzi się o to że prawie rok temu wymieniłem magla u siebie bo stary juz nie dawał rady. Jako opcję wybrałem używkę,niestety już znów coś napierdziela i wg mnie to albo wahacz albo magiel. Płynu nie ubywa,nie jest zapowietrzony układ,wsio ładnie przepłukałem przed wymiana tak jak ma byc. I teraz nasuwa sie pytanie: Jeżeli to magiel to czy pompa która już lekko wyje może doprowadzić do zajeżdżenia magla(tzn nie dawać odpowiedniego ciśnienia)??? Czy po prostu mam pecha i trafiłem na wyeksploatowany magiel??? Jak na postoju zwiększę obroty to nie działa to w żaden sposób na poprawę wspomagania. Teraz jeżeli wyjdzie że to magiel to oddaje do regeneracji i chciałbym mieć pewność że za rok nie powtórzę tego postu:decayed:
  6. Piotrek nie rozumiem twego motywu przewodniego.... Chciałeś wiedzieć jak podciągnąć ręczny a dave pisze jak krowie na rowie ze tam jest samoregulacja. Rok temu wymieniałem także z tyłu heble tylko ja zmieniłem także tarcze(chodź było jeszcze grubo ponad min)Wsio działało od razu tzn jak juz dotarłem tarcze Na rozym małego dziecko jak tarcze mają rowki to normalne że zmniejsza się ich przyleganie a co z tym idzie także skuteczność.Jak klocek zjedzie sie lekko to wtedy będzie znacznie lepiej.
  7. Bez jaj nie jest aż tak źle:decayed: Moja żona ma prawko mniej wiecej tyle co ja i nie dostrzegam różnicy między nami(do 100km/h) poza tym ze ja swojego paździocha znam i wiem co i jak i jak tym się jeździ. Fakt faktem ma swoje autko i w zasadzie ogranicza się tylko do tankowania,jeżeli ja jestem pod ręka to zawsze to robie bo wiadomo.... Jednego czego mogę sie przyczepić to porządek w samochodzie,ona i większość kobiet nie dba o porządek w aucie:wink: Parę razy spotkałem się z kobietami co nie potrafią jeździć: Korek z 2 km bo na przodzie jedzie kobieta poza zabudowanym 60km/h i blokuje drogę, Albo jedynką jechała 50km Na parkingu rysują właśnie najczęściej kobiety Ale my też nie jesteśmy świeci:wink: Meny jeżdżą bardziej agresywnie,szybciej w ogóle to każdy samochód traktują jak auto do objechania...
  8. od nast tyg biorę sie za szukanie tego plastiku używki:wink: Fakt co fabryka dała to czasem pomaga:decayed: ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 20:39 ---------- Wiec dzwoniłem do ASO wg tego co tam mają to nie ma tam żadnego plastiku Może ja mam chłodniczkę od czegoś innego:decayed:
  9. Jest coś jak kierowca innego młodszego auta przejeżdża obok i patrzy z lekko zazdrością Jak dla mnie to wygląd, komfort,ekonomia i przede wszystkim zamiłowanie skłoniło ponownie do zakupu paździocha:decayed:
  10. Może rura od turbo pęknięta???
  11. Bierz Pilkington takie same idą na 1wszy montaż Porób foty przed wymianą gdybyś sprzedawał kiedyś auto:wink: Jakby co szukaj Batrex-a koło Twej mieściny:decayed:
  12. Ale olej leci przez środek i czego nie widać na tym zdjęciu jedną rurką(mowa o tej bocznej)bo druga jest zaślepiona.. Pytanie czy to jest istotna cześć????Słyszałem ze usuwa się chłodniczke i nie ma z tym problemów:eusathink::eusathink:
  13. Witam. Dzisiaj wymieniłem uszczelkę w chłodnicy oleju i w niej znajduje się taki plastik: USZCZELKA CHŁODNICZKI OLEJU VW AUDI SEAT SKODA ORG (3117768052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ułamał mi się i nie zamontowałem go,uznałem ze i tak nie ma to sensu i teraz zastanawia się do czego jest ten plastik??
  14. Słuchaj magiel stuka tak jak wybite końcówki drążków lub same drążki. Jak auto pływa ci po drodze to jest objawem walniętego magla. Na postoju w odpalonym aucie jak poruszasz dynamicznie kierownicą raz w jedną stone raz w druga i usłyszysz metaliczny stukot to też MOŻE być magiel. Ogólnie wpisz w gogle objawy maglownicy i dowiesz się wiecej:wink:
  15. Tak jak pisze kolega słabe aku czytaj akumulator nie daje właściwego napięcia podczas rozruchu. Jak za mało płynu to dolej,wyjmij tą siateczkę bo bodajże jest wyciągana i przeczyść ja. Gdyby brakowało płynu na tyle żeby zaświeciła się kontrolka od hamulców to także występowało by to podczas jazdy...tzn pikanie z kontrolką.
  16. Sprawdź magiel,czy nie ma luzów.Potem przeguby,skręć kołami prawie na maksa i rusz dynamiczniej,jak zazgrzyta to przegub.
  17. Dzieki bardzo za podpowiedzi. Zamki wymienione i jak coś będzie kombinował to dzwonie na policje,w końcu nie ma prawa jak na razie do domu,chodż pewnie jak znam jego skamieniałe serce to do 2 tyg przyjdzie wezwanie...
  18. Na trzepaki z samochodem powinno wykazać.
  19. Wszystko rozchodzi się o to ze około roku temu zmarła nam mama zaś w poprzednim tygodniu zmarł tato:smutas::smutas: Prawo do dziedziczenia należy się dla nas troje ale jest problem z" bratem" tzn Tato nie życzył sobie żeby ten idiota kręcił się po domu. Jak tato leżał on podstępem ukradł jego klucze bo tato po śmierci mamy zmienił zamki i nie dał mu klucza. Dużo bólu zadał on rodzicom i mamy dowody na to,do tego wszyscy( w rodzinie )wiedzą że tato nie życzył sobie a żeby" brat "nie dostał ani grosza i jakim jest skurwy:blowup:,zaś tato zmarł nagle i nie zdążył tego zapisać w formie notarialnej itp... Proszę mi powiedzieć czy wiecie może jak mogę go wydziedziczyć i czy w ogóle mogę to zrobić???? Jest jeszcze jedna sprawa tzn odnośnie mieszkania żadne z nas nie mieszka tam zaś siostra jest tam zameldowana i też jest zameldowana w Anglii gdzie mieszka i teraz zastanawia mnie czy mogę wymienić zamki(dodam ze siostra jest po mojej stronie)i zakazać mu wejścia do domu pod groźbą wezwania policji.Tam są jej rzeczy i nie chce by ktoś tym bardziej on miał do nich dostęp.Skoro ona jest tam zameldowania to ona ma prawo rządzić tym mieszkaniem a dopiero po decyzji sądu mieszkanie będzie dzielone. Proszę pomóżcie mi bo chce uszanować wolę taty żeby ten bezuczuciowy drań nie postawił nogi w tym domu.
  20. Możesz zrobić 20 tyś a możesz i znacznie więcej,ja bym tam nie podejmował ryzyka.Chodź stuki z okolicy hamulca zapewne by Cie zaniepokoiły:wink:
  21. Możesz dać klej ale zawsze ciężko to rozkręcić.Poza tym słyszałem że ten klej jest drogi ale nigdy nie sprawdzałem. Jak prze gwintujesz to sprawdź czy nie trzeba jarzma rozwiercić
  22. Rozumiem że ta śruba nie dokręca sie??? może gwint zjechany jest w śrubie i wystarczy ją wymienić. Jeżeli nie to albo na nowo to nagwintujesz ale wtedy musisz bodajże rozwiercić jarzmo albo szukaj drugiego zacisku.
  23. Jutro zamontuje dla spokoju nast przewód. Ale o dziwo jadę po bombla do przedszkola odpalam patrze pod maskę i co zero powietrza:facepalm: Sprawdzę z rana jeszcze i zrobię foty ok.może faktycznie wyolbrzymiam skoro teraz nie nie ma tlenu:decayed:
  24. Sprawdź czy z rana przed rozruchem jest paliwo w przewodach,może cofa się do baku i dlatego tak długo kręci. Jak nie to to ja bym szukał w immo problemu,moze jakiś elektro dał ciała i teraz to wychodzi.
  25. Grześ pisałem że mechanik powiedział że tak ma być. Ale wiesz jak to jest z mechanikami,jeden A drugi B:facepalm: Wolałem zapytać tutaj:decayed: Zamontowałem przewód przezroczysty z filtra do pompy,leci tam trochę małych bąbli plus niewielka piana. Postaram się zamontować także na powrocie z nastawnika do filtra i dam znać co i jak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.