Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
mówisz że mechanik po przez regulację tego odbojnika naprawił te objawy???
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
No wlaśnie u mnie tez majta lewarkiem biegów i to najbardziej widac na 5 tym biegu. Odbojnik wymienaiłem na lemo i efektów brak. Własnie sęk w tym że mam go na środku idelanie ustawieonego a mimo to majta lewarkiem. A powiedz jak luz na mechanizmie różnicvowym??? Sprawdzaleś go czy robił to mechanik??? Jest cos takiego że jade na 3 biegu 2 tys obr/min i puszczę gaz i czuje luz na napedzie,z kazdą zmiana biegów 1-2-3 jest ten luz i specyficzny stukot:facepalm: Jak nie masz osłony zrób prosze foty wynalazku mechanika i z jakiej dokładnie gumu to zrobił:wink:To na pewno pomoze w dalszej diagnozie. Jak tylko wyzdrowieje wymieniam wew przeguby bo gadalem z jednym mechanikiem i powiedział mi ze w wew przegubach nie można stwierdzić niby luzu tak jak w zew dlatego że ten luz nie musi wystepować akurat w danej pozycji przegubu.
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
Dziwna bo ja też go regulowałem i lipa nic nie pomogło,napisz jak dokładnie to zrobił???? Ja obstawiam wewnetrzne przeguby albo luz na mech różnicowym w skrzyni. Tylko tak że luzu na wew nie mam wcale i zew teża na skrzyni jest lekki luz ale ponoć mechanik powiedział ze to nie bedzie to. Pokombinuje może z tym odbojnikiem:decayed:
-
Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
A nie czasem tylko AEB było zakuwane????
-
wymiana uszczelek tylnych zacisków
Z tego co orientuje sie to pierwszy sposób na tył jest najlepszy ale zrób 1 jak nie pomoze to 2:decayed: Odpowietrz także przód i zacznij odpowietrzanie od najbliższego koło od pompy. Z płynem to nie jestem pewny ale możesz dolać na dolewkę.
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Na duży plus dla Cro przemawia także ilość polaków. Czasem zapominałem sie że jestem poza domem,dosłownie. Też ruszyłbym tego roku raz jeszcze tym bardziej że ekipa juz sie znalazła bądz co nie bądz ale 1600km lepiej pokonywać na 2 auta:wink: Ale niestety żonie Cro już sie przejadła:doh: Co do naszych plaż to plus że piach ale co mi z ładnej plaży jak na 2 tyg może z 4 dni poleżę
-
jaki silnik benzynowy
Nie napisałeś do jakiej jazdy potrzebujesz samochodu:decayed: Jak zawsze polecam 1.8T ale jak będzie podtlenek gazu to weź także pod uwagę V-ki 2,4 2,6 i 2,8 o ile nie przeszkadza Ci dolewnie oleju:wink: Sa droższe w eksploatacji ale to są dobre mocne silniki. Dave o czemu akurat ten silnik????
-
Stukanie przy zmianie biegów
Kuknij na poduchy jak całe to potem wahacze,przeguby-wewnętrzny także może pukać na prostych kołach.
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Jak odpala na LPG to dobrze przyjrzy sie układowi paliwowemu bo elektryka bangla jak należy. Powiedz czy stało sie to z dnia na dzień czy auto kulało podczas jazdy???
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Ja pierdziele:decayed: Pomyśleć ze ktoś stał za syrenką i dostał malucha:grin:a teraz ten sam egzemplarz jest wart o 120tyś drożej niż inne malce. Jak dla mnie to strata czasu i kasy ale wiadomo są gusta:facepalm: Gratuluje tylko zarobku bo fakt faktem grubo zarobi
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Kolego ostatnio przekładałem obudowę kluczyka i zniszczyłem i tak ju z zniszczoną pestke imo i było dokładnie to samo także tak jak radzą koledzy poczekaj jak nie odpali to brykaj po 2 kluczyk:decayed: OTT Ale kto dodaje gazu zaraz po odpaleniu?????
-
Proszę o komentarze na temat silnika 1.8T 150KM
Miałem przez 2 lata AEB i z czystym sumieniem polecam:decayed: Znosi super gaz a i silnik potrafi przetrwać długie lata. Tych mechaników to mijaj tym samochodem z daleka:grin:
-
jakiej firmy wahacze i amorki wraz z sprężynami
Słuchaj z wahaczami jest tak ze jak cie stać to wal w lemo jak nie masz tyle kasy to szukaj czegoś dobrego i tańszego. Jest ranking wahaczy tylko nalezy poszukać.... Co do amorów itd to wszystko zależy co Ci jest potrzebne. Wolisz ori,czy też nisko i sztywno albo coś pomiedzy... Poszukaj na forum było już nie raz,albo sprecyzuj się
-
obniżenie zawieszenia
Nie jeździłem na takim zestawie ale myśle że -30 dla amorków be nie zaszkodzi ba nawet można by dac to pod -40. Co kto na to????
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Sorry za fotę,ale nie pokazuje tego w pełnej okazałości:kwasny: Moja mówi ze za jasno ale mi tam w sam raz. Profit robota:wink:
-
Wymiana kolumny w a4
Dołączam sie do autora. Jak wymienić krzyżak??? Odkręcamy osłonę,potem dolną śrubę mocującą krzyżak z maglem i co dalej:embarrassed:
-
Jedynka i wsteczny...
Sprawdź poziom płynu w skrzyni. Jak już rozbierzesz skrzynie to wtedy popatrz na dwumasa,ewentualnie daj komuś do sprawdzenia. Ja bym tam igiełkowego nie ruszał jak całe jest,tylko nasmarował
-
Jaka inna półoś do 1.9 TDI???
Jak w temacie potrzebuje wiedzieć jakie inne ośki podejdą do AFN/AVG. Chodzi dokładnie z jakich silników????? Z tego co widzę to 1.8 odpada,1.8 T na allegro są różne typy więc już sam nie wiem:doh:
-
Półoś przód
Napisz do Tomm-a albo Dzik-a
-
Nie działa wentylator klimy
Tak wiatrak może powodowac to. zrób tak włącz klimę i jeż np 100km/h jak bedzię chłodzić to wiatrak trzeba sprawdzić tak jak wyżej wątku. Mi jak padł wiatrak to podczas postoju nie chłodziło ale w czasie jazdy tak.
-
Nie działa wentylator klimy
Nie jestem pewny ale powinno załączyć i po chwili wyłączyć...
-
Padł nowy aku!!!!
Ale nie po 7 dniach... Musi pożerać prąd nie ba bata...
-
Passat B5 wyłącza turbinę
Komplet uszczelek,turbo kol,pamiętaj o spływie oleju z turbo,tam tez jest uszczelka. WD-40,papier ścierny lub gąbki do matowania trochę szmat i browarka:decayed: Mimo tego ze mi nie przycinało jakoś specjalnie kierownic,po przeczyszczeniu była różnica:decayed:
-
Padł nowy aku!!!!
Jedź do elektro niech sprawdzi czy prądu Ci nie pożera,może coś tam źle podłączyłeś.... Swoją drogą jak robisz krótkie trasy a odpalasz dużo"bajerów"to aku dostaje po pupie ale nie po 7 dniach:decayed:
-
[B5 AFN] Zacinający się pas bezpieczeństwa
Nie rozwijaj pasa do końca i po problemie:wink: Ja wiozłem szwagra ok 120kg i jego żonę w ciązy stad tak rozwijali pasy... Z tyłu to sie stało??? Bo z przodu nie ma tego problemu.