Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Witam. Zacznę od tego ze około tydz temu po mocniejszej przejażdżce autostradą wysiadłem na parkingu i przechodząc koło tylnego prawego koła poczułem ciepło jak okazało sie koło było nagrzane a drugie praktycznie nie. Podjechałem do kolesia a on powiedział mi żeby sprawdzić ręczny czy odbija do końca i tak: Wchodzę na kanał patrze a w obu regulatorach ta dźwigienka która powinna się opierać kiedy ręczny jest spuszczony niestety nie dobija do końca,zostaje jej tak z 4-5mm. Polecił mi co bym rozruszał to WD40 ale niestety nie przyniosło to żadnego efektu,nastepnie polecił mi bym popuścił ręczny ale jak okazało się nawet jak popuściłem całkowicie ręczny to i tak ta dźwigienka nie dobija do końca.jak poruszę ją ręką to dobija prawie tzn tak do 1-2mm ale niestety wraca na swoje miejsce:facepalm: Jak podniosę auto to właśnie te koło obraca sie z oporem a drugie lżej ale różnica nie jest kolosalna ale czuję ją. Pytanie co mam zrobić żeby te dźwigienki dobijały do końca i jak sprawdzić czy to ręczny nie odbija???
  2. Bierz namiot i dygaj do CRO:grin:Od razu sprawdzisz zestaw w upale:wink:
  3. Zmieniaj cały zestaw,często po zmianie samego sprzęgła dwu masa zdycha
  4. wesz82 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    Słuchaj masz schemat,siądź,weź piwko schemat i powoli dasz rady,jak nie dasz to jedz do jakiegoś warsztatu niech Ci pomoga. Też na początku nie patrzałem na te wężyki ale po paru razach już mam to zakodowane,tylko Ty masz klapę gasząca tak jak na schemacie... Dasz rady tylko od razu wymień wężyki na silikony.
  5. wesz82 odpowiedział(a) na Miki4321 temat w 1.9TDI
    Norma. Dwumas był ok ale nowe sprzęgło dało mu po pupie i teraz odzywa się. A jak były upały i dałeś klimę nie trzęsło silnikiem,drążkiem?? Nie musi stukać ale problem z wbiciem biegu to także zdechniety dwumas... Jakie dawałeś sprzęgło Ori czy od AWX-a??? Ja bym pojeździł jeszcze trochę i założył komplet i miał spokój na parę latek:wink:
  6. wesz82 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    Słuchaj pierwsz fota i tak niebieski idzie do zaworu n18 tego a druga strona do zaworku zielonego z foty nr2 Zółty idzie do tego zaworku z dołu n75 do jego jedynego króćca patrząc na to że zawór n75 ma dwa króćce obok siebie i jeden po 2 stronie do niego idzie żółty przewod. Co do tej klapy gaszącej to ja nie mam i nie wiem jak to ma isć. Ten wężyk od gruchy idzie do N75 do tego dłuższego króćca tam gdzie są te 2 króćce-rozumiesz:decayed:
  7. Kutwa ja podałem Ci do czyszczenia wtrysków a ma być taki sorki:facepalm: MOTUL ENGINE CLEAN PŁUKANIE SILNIKA 300ml (3444549915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    Jak poczekasz do jutra to zrobie Ci fotę i będziesz wiedział. Wymień te wężyki przy okazji:facepalm: Tak patrze to kolegi schemacik wszystko pokazuje.Weź lapka lub spisz co i jak a bez problemu dasz rady:wink:
  9. wesz82 odpowiedział(a) na bobasekps temat w 1.9TDI
    Proszę podobny problem; http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/cieknacy-egr-raz-enty-245038/ To miejsce to EGR
  10. Ja ma używkę i jest ok. Olej to Motul albo coś lepszego. Płukanka silnika przed zmianą oleju np tym LIQUI MOLY ENGINE FLUSH PŁUKANIE SILNIKA DIESEL (3393207939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. Poszedłeś w używkę czy regeneracje magla????
  12. Obejrzałem filmik i powiem Ci tak. Jak czyściłem nastawnik w swojej to miałem podobne objawy jak ty masz. Jak dla mnie to albo zapowietrzony jest albo za słabe aku masz ewentualnie świece nie dają rady. Jak było gorącą a silnik jaki rozgrzany???
  13. Jedz do elektro tak chyba bedzie najlepiej bo szkoda kasy na paliwo.
  14. Zrób te 3 tysie na tym oleju wal płukankę i wlewaj 5w tylko dobrą oliwe. Każdy mówi gęściejszy olej mniej poleci a to mydlenie oczu jest. Co by nie było na liczniku i tak nie przejdę na gęściejszy:decayed: Mówiąc czyścic układ miałem na myśli czyszczenie układu ale przed montażem OCT.
  15. Sprawdź może klimatronik nie reaguje na przycisk. Najlepiej podjedz do elektro albo podmień drugi klimatronik. Mowa cały czas o dodatkowym wiatraku??
  16. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Różnie.W mojej mieścinie u handlarzy za 450 zaś na alledrogo różnie od 300 do 750:decayed: Najlepiej jak jest na aucie wtedy można sprawdzić luzy:wink:
  17. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Tak jak piszesz jak na postoju poruszasz kierą bez załączonego wspomagania i słyszysz stuk który dochodzi z grodzi silnika to na bank magiel albo krzyżak. Ja dokręciłem śrubę kasującą luz i czuje różnicę ale i tak stuka. Najbardziej magiel stuka na kocich łubach,przejazdach kolejowych.jakiś poprzecznych nierównościach drogi i uwierz mi że można go pomylić ze stukami wahacza:decayed: Chce zrobić tak zę kupię zdrową używkę a swój sprzedam ludkom zajmującym się regeneracją magli gdyż porządne firmy skupują takowe jeżeli obudowa jest cała,wtedy nie naciągnę się na większe koszty.
  18. Ja bym zaczął od wymiany zaworu odmy na pokrywie zaworów jak to nic nie da to wtedy można bawić się w OCT ale tylko z czyszczeniem całego układu:wink: Bez kitu ale czemu nie wpuścisz sobie tego wężyka do kabiny:facepalm: Jak już robisz takie coś to rób to w układzie zamkniętym.....
  19. jak zaliczyłeś rów przestawiłeś czytaj pogiąłeś belkę a co z tym idzie zbieżność stąd piski w zakręcie. Coś zdaje mi się ze musisz szukać tylnej belki,zmienić ja i dopiero na ustawienie zbieżności. Przy okazji wywal w nowej belce tuleje i wstaw nówki,do tego też łożyska dostały po d*pie:facepalm:
  20. Dlatego ja zawsze pytam,takie zboczenie z roboty:decayed:
  21. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
  22. Wczoraj dostałem dystanse,jutro montaż,wrzucę foty przed i po:wink: ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 10:08 ---------- Już po montażu. Wsio ładnie wyczyściłem i efekt taki. Mam pytanko bo śruby są 10.9 a ja miałem wrażenie że się rozciągają tzn ori śruba zatrzymała się a ta dokręca się i dokręca,boje sie że ją urwę Tutaj zakupiłem dystanse,polecam:hi: DYSTANSE 25mm AUDI VW SKODA SEAT 5x112 5x100+Śruby (3433968860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Dzieki za rady. Jutro jadę na myjkę
  24. Teraz przypominam sobie jak ja miałem zmienić rozrząd. Chciałem żeby zrobił to kuzyn co robił to nie raz a on na to ze nie zrobi tego bo nie ma urządzenia do naciagu paska.I nie ma możliwości pożyczenia. Powiedział też ze to jest ważne,nawet takie rzeczy jak temp otoczenia tez ma znaczenie,także jest coś w tym co napisałeś
  25. Napisz im jeszcze jedno pisemko wspominając o tym napinaczu jak oleją Cie to wal do rzeczoznawcy:wink: Swoją drogą masz warta ze nie pojeździło to jeszcze parę km. Czemu Marcin tak myślisz????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.