Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Mam wyczyścić chłodnice z zewnątrz czy wewnątrz?????
  2. wesz82 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Jak w temacie znów stuka mi roczny używany magiel i teraz pytanie czy magiel z siłownikiem podejdzie do mojego AVG??? Oczywiście mowa o maglu który pasuje z modeli 1,6-1,8-1,8T-1,9tdi wszystkie R4. I zastanawia mnie takie coś czy z małyszówki podejdzie????
  3. wesz82 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    Dzieki:wink: Panowie możecie podać na stronie lispolu dokładnie który to ma być rezystor:hi:
  4. Dzieki.Stronka się przyda:wink: Właśnie każdy inaczej to nazywa,dlatego wolałem zapytać Szkoda że nie przeczyciłem sobie chłodnicy przed ogarnieciem układu:facepalm: Z tego co pamietam to nie ma możliwośći odpiecia chłodnicy bez rozszczelniania układu????
  5. Skraplacz czytaj osuszacz? Żeby go oczyścić muszę spuścić czynnik? Możliwe że roczny osuszacz już się zafajdał?
  6. Pamietaj że za mała temp doprowadzi do uszkodzenia instalki wraz z silnikiem:decayed: Jak robi tylko takie mega długie trasy to szkoda kasy na LPG-ka:wink:
  7. Wiesz może czym jest to spowodowane ewentualnie jak to naprawic???
  8. wesz82 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    Klameczki pasują P&P??? Czy po zakupie takich klamek wystarczy podłączyć odpowiednio kabel i wsio jest ok??? Pytam bo i tak muszę zmienić jedną klamkę także jak kupić to już taką
  9. Możesz sprecyzowac??? Muszę sprawdzić filtr kabinowy bo na pewno jest z deka przytkany-nie wymieniałem go już rok czasu:embarrassed:
  10. Pompa nie daje rady. Możesz próbować profilaktycznie przepłukać układ i zalać płynem najlepiej ORI ale nie wiele to pomoże. Zdaje się ze czeka Cie wymiana pompy wspomagania.
  11. A kto mi podpowie na takie zagadnienie. Rok temu wymieniłem wentylator,dławik,osuszacz,nabita klima tyle ile powinno być. Ostatnio jade na dworze 35stopni mam ustawiona klime na auto i co jakiś czas lecioło ciepłe powietrze-zdarzyło się to w w pół godzinnym korku tak z 5 razy na może 2 sekundy. W aucie jechało 5 osób takze to nie tylko ja tak odczułem,co może być przyczyną??? Układ sprawdzany pod względem szczelnośći.
  12. Możliwe ze coś zostało ze starego kata w wydechu i dudni. Ja bym tak jak radzą koledzy podziękował czemukolwiek co jest katem i jego zamiennikiem i wstawił rurkę,cieszył się zdrowym przelotem:wink:
  13. W sobotę po regatach coś około 1.30-2.00 nad ranem na S3 widziane srebna B6 1.8T. awancior na FZA Szkoda że nie starczyło mi kucy żeby trzymać cały czas Twoją prędkość:hi:
  14. Sco Ty Michał??? Nie znajdzie B6 z 2.8:wink:
  15. Zgadzam się z Tobą. Wszystkie przewody w jeden kolor nie jest jeszcze źle,ale np do tego zestawu osłona silnika itp to już za wiele:wink:
  16. Miałem to samo. Kupiłem Boscha sondę dałem coś ponad 300zł i dalej występował ten błąd. Oddałem ją na reklamację i kupiłem używkę za 100 i po kłopocie.
  17. Wyjmij cały zbiorniczek jak sitko lata to wymyj to w ropie,nastepnie wklej(np kropelką) na swoje miejsce a potem już tak jak piszę kolega wyżej:wink: najlepiej auto podnieś wtedy łatwo zekręci się kierą.
  18. Zacznij od płynu,Płukanie ukladu i wymiana na ori płyn.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Ja mam kąt ok dawka na 3 ustawiona a drgania są ale dopiero powyżej 28stopni. Pytanko do kogoś kto miał wywalony dwumas-czy zużuty dwumas może powodować objawy podobne do luzu wukładzie napędowym??????
  20. kup mocowanie i wymień to najbezpieczniejsza sprawa.Do czasu wymiany wklej ją na blue klej:wink:
  21. Ale sens kupywania tego jest tylko wtedy jak masz warsztat albo świadczysz jakieś usługi. Daj tyle kasy o wykorzystaj to maks 2 razy to mija się z celem. Swoją drogą fajny wynalazek:decayed:
  22. Polecam,zwłaszcza dla fanów 2 kółek:decayed: Najszybszy (2011) - Filmweb
  23. Zgadzam się należy tylko skręcić odpowiednio kiera i wychodzi þółoś. Ja robiłem to w kanale ale bez też da rady tylko namęczysz się. Możesz zrobić tak że nie wyciągasz półosi ale moim zdaniem lepiej ją wyciągnąć tylko jedna śruba więcej a oblukasz sobie osłony ewentualnie sprawdzisz zew przeguby:wink:
  24. Jak piszę kolega kąt do sprawdzenia,potem dawka,może ktoś grzebał przy pompie wcześniej i poprzestawiał dawkę.
  25. Nie kupuj 1.6 bo spali podobnie do 1.8 a ta z kolei pali podobnie do 1.8T:decayed:Ogólnie z tych 3 polecam ostatni:wink: Ogólnie wszystkie silniki znoszą dobrze LPG-ka ale bierz sekwancję pilnuj przeglądów świec itp a posłuży parę latek:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.