Treść opublikowana przez wesz82
-
pytanie o klime?
Mam wyczyścić chłodnice z zewnątrz czy wewnątrz?????
-
Pytanie o magiel.
Jak w temacie znów stuka mi roczny używany magiel i teraz pytanie czy magiel z siłownikiem podejdzie do mojego AVG??? Oczywiście mowa o maglu który pasuje z modeli 1,6-1,8-1,8T-1,9tdi wszystkie R4. I zastanawia mnie takie coś czy z małyszówki podejdzie????
-
podswietlane Klamki
Dzieki:wink: Panowie możecie podać na stronie lispolu dokładnie który to ma być rezystor:hi:
-
pytanie o klime?
Dzieki.Stronka się przyda:wink: Właśnie każdy inaczej to nazywa,dlatego wolałem zapytać Szkoda że nie przeczyciłem sobie chłodnicy przed ogarnieciem układu:facepalm: Z tego co pamietam to nie ma możliwośći odpiecia chłodnicy bez rozszczelniania układu????
-
pytanie o klime?
Skraplacz czytaj osuszacz? Żeby go oczyścić muszę spuścić czynnik? Możliwe że roczny osuszacz już się zafajdał?
-
Jaka minimalna temperatura przełączania na LPG ?
Pamietaj że za mała temp doprowadzi do uszkodzenia instalki wraz z silnikiem:decayed: Jak robi tylko takie mega długie trasy to szkoda kasy na LPG-ka:wink:
-
pytanie o klime?
Wiesz może czym jest to spowodowane ewentualnie jak to naprawic???
-
podswietlane Klamki
Klameczki pasują P&P??? Czy po zakupie takich klamek wystarczy podłączyć odpowiednio kabel i wsio jest ok??? Pytam bo i tak muszę zmienić jedną klamkę także jak kupić to już taką
-
pytanie o klime?
Możesz sprecyzowac??? Muszę sprawdzić filtr kabinowy bo na pewno jest z deka przytkany-nie wymieniałem go już rok czasu:embarrassed:
-
Co raz słabsze wspomaganie
Pompa nie daje rady. Możesz próbować profilaktycznie przepłukać układ i zalać płynem najlepiej ORI ale nie wiele to pomoże. Zdaje się ze czeka Cie wymiana pompy wspomagania.
-
pytanie o klime?
A kto mi podpowie na takie zagadnienie. Rok temu wymieniłem wentylator,dławik,osuszacz,nabita klima tyle ile powinno być. Ostatnio jade na dworze 35stopni mam ustawiona klime na auto i co jakiś czas lecioło ciepłe powietrze-zdarzyło się to w w pół godzinnym korku tak z 5 razy na może 2 sekundy. W aucie jechało 5 osób takze to nie tylko ja tak odczułem,co może być przyczyną??? Układ sprawdzany pod względem szczelnośći.
-
Dźwięk w A4 B5 2.4 V6 po wymianie katalizatorów
Możliwe ze coś zostało ze starego kata w wydechu i dudni. Ja bym tak jak radzą koledzy podziękował czemukolwiek co jest katem i jego zamiennikiem i wstawił rurkę,cieszył się zdrowym przelotem:wink:
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
W sobotę po regatach coś około 1.30-2.00 nad ranem na S3 widziane srebna B6 1.8T. awancior na FZA Szkoda że nie starczyło mi kucy żeby trzymać cały czas Twoją prędkość:hi:
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Sco Ty Michał??? Nie znajdzie B6 z 2.8:wink:
-
Gdzie kupie gumowy łącznik kolektora ssacego???
Zgadzam się z Tobą. Wszystkie przewody w jeden kolor nie jest jeszcze źle,ale np do tego zestawu osłona silnika itp to już za wiele:wink:
-
Sonda lambda- błąd
Miałem to samo. Kupiłem Boscha sondę dałem coś ponad 300zł i dalej występował ten błąd. Oddałem ją na reklamację i kupiłem używkę za 100 i po kłopocie.
-
Bbardzo ciezko chodzi kierownica i nie odbija po wyjscu z zakretu
Wyjmij cały zbiorniczek jak sitko lata to wymyj to w ropie,nastepnie wklej(np kropelką) na swoje miejsce a potem już tak jak piszę kolega wyżej:wink: najlepiej auto podnieś wtedy łatwo zekręci się kierą.
-
Bbardzo ciezko chodzi kierownica i nie odbija po wyjscu z zakretu
Zacznij od płynu,Płukanie ukladu i wymiana na ori płyn.
-
Drgania na wolnych obrotach
Ja mam kąt ok dawka na 3 ustawiona a drgania są ale dopiero powyżej 28stopni. Pytanko do kogoś kto miał wywalony dwumas-czy zużuty dwumas może powodować objawy podobne do luzu wukładzie napędowym??????
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
kup mocowanie i wymień to najbezpieczniejsza sprawa.Do czasu wymiany wklej ją na blue klej:wink:
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Ale sens kupywania tego jest tylko wtedy jak masz warsztat albo świadczysz jakieś usługi. Daj tyle kasy o wykorzystaj to maks 2 razy to mija się z celem. Swoją drogą fajny wynalazek:decayed:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam,zwłaszcza dla fanów 2 kółek:decayed: Najszybszy (2011) - Filmweb
-
Wymiana przegubu wewnetrznego
Zgadzam się należy tylko skręcić odpowiednio kiera i wychodzi þółoś. Ja robiłem to w kanale ale bez też da rady tylko namęczysz się. Możesz zrobić tak że nie wyciągasz półosi ale moim zdaniem lepiej ją wyciągnąć tylko jedna śruba więcej a oblukasz sobie osłony ewentualnie sprawdzisz zew przeguby:wink:
-
nie odpala pomimo zerowych błedów na Ecu
Jak piszę kolega kąt do sprawdzenia,potem dawka,może ktoś grzebał przy pompie wcześniej i poprzestawiał dawkę.
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
Nie kupuj 1.6 bo spali podobnie do 1.8 a ta z kolei pali podobnie do 1.8T:decayed:Ogólnie z tych 3 polecam ostatni:wink: Ogólnie wszystkie silniki znoszą dobrze LPG-ka ale bierz sekwancję pilnuj przeglądów świec itp a posłuży parę latek:wink: