Treść opublikowana przez wesz82
-
Tacierzyństwo
Gratulacje dla rodziców:hi: Niecha Mały chowa sie zdrowo daje pospać i wszczepiaj mu od małego miłość do 4kólek:decayed:Tak jak to było w Szybkich:polew: Swoją drogą też teraz będę celował w syna bo dziewczyny w domu mnie zjedzą
-
O co Caman????
Panowie 2 miechy temu wywalałem wahacze z góry patrze ori lemo dziś patrze na dolne a tam banan lemo a siekierka TRW oba z logiem AUDI:co: Jak to jest możliwe że dawali dwie firmy czy po prostu ktoś zmienił na ori TRW?????Jak tak to kto ASO????
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
Tak powiedział mi elektro słowo w słowo. Ale popytam go jeszcze,a fota może być??????Jak tak to jakiego kanału:wink:
-
zestaw naprawczy pompki centralnego zamka
nie orientuje sie jak to jest w pompce na 1 wyjście (mam na 2 wyjścia)ale elektro wstawił mi silnik z gofra 3 i śmiga jak należy:wink:
-
Wymiana końcówki drążka kierowniczego
A nie masz luzów na drążku???? Za 40 dychy to jak za darmo.stosuj się do powiedzenia że nie stać mnie na tanie:wink: Lemo stoją po około 100 to co zaoszczędziłeś pójdzie teraz na ustawienie zbieżności:decayed:
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Bierz 1.8T,tak samo V-ki znoszą dobrze gaz:wink:
-
Jakie rozsądne popychacze ?
A INA podobno dają rady:wink:
-
Audi 1,9 tdi 115 KM 2005 r. Traci moc powyżej 160km/h.
Podłącz pod kompa odczytaj błedy. Ja ostatnio też tak miałem ale okazało sie ze mam najfajniejszy bład jaki można mieć Poczytaj tak jak radzą koledzy o faulach i trybach awaryjnych tam jest duzo opisane i raczej na pewno rozwiążesz problem sam lub z drobną pomoca. A mechanikowi który wywróżył z fusów że turbo nie żyje nie oddawaj auta bo wymieni pól auta za 2tyś a okaże się że np gdzieś przewód podciśnienia ma dziurę
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
Tomek koleś elektro ma tylko interfejs i w nim podaje mu mierzone dane a obok ma wartości zapisane w kompie samochodu i można je jedynie porównać. Z czasem muszę ogarnąć sam temat logowania ale na razie mam linuxa jak przejdę na windowsa to powalczę z tym. Zastanawia mnie tylko jedno bo zawór zwrotny miałem walnięty podpiołem pod N75 N18 ale w sumie różnicy nie było(wątpię żeby oba zaworki były popsute) Czy zawór zwrotny może tak mocno namieszać?????
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
:hi: ---------- Post dopisany 09-07-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 20:11 ---------- C.D. Wiec wymieniłem IC bo był dziurawy,zamieniłem N75 z N18 i wsio niby było ok aż do niedzielnego wyjazdu nad morze. W trakcie wyprzedzania poczułem szarpniecie i znów tryb awaryjny,z powrotem już lepiej. Dziś podjechałem na szrot za 90zł zakupiłem na podmiankę N75 gratis dostałem zawór zwrotny także można powiedzieć że nie dużo zapłaciłem. Podpiołem wsio z elektro i jest mega różnica. Widocznie mój N75 nie nadawał się do regeneracji:facepalm:Ale powalczę jeszcze z nim:decayed: Nigdy ten samochód tak nie przyśpieszał. Elektro podpioł interfejs i tak: Turbo pompuje niby 2,2 ale tak jak mi powiedział zaworek odpuszcza już przy 1,9. Nie wiem czy tak powinno być???????????Dodam że wsio jest na seryjnych gratach:wink:
-
[B]Odma Oleju Rurka [/B] 028 103 465 C
toprana około 90zł,ale jak masz separator to musisz mu podziękować U mnie ta stara odma nie dawała rady pociła się z góry a dołem lała:facepalm:
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
Tak chodzi dokładnie o ten zaworek. Niestety z białej strony puszcza powietrze ale delikatnie. Sam już mam odpowiedz ze jeżeli on powoduje to ze nie powinno się cofać powietrze z tzw vacum koło n75 to jak ja go nie mam to dlatego może tak zamulać po zmianie biegów. Spróbuje na próbę podpiąć dobrą używkę albo kupić jakiś zaworek np paliwa,przecież działa to w ten sam sposób:wink: Powiedz jeszcze czarna strona ma iść od strony filtra a biała w stronę vacum???
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
Ciąg dalszy: Faktycznie okazało się ze IC ma dziurę,załatwiłem drugi,sprawny i teraz problem jest taki ze zapierdzielam autko ciągnie i po primo jak np zmienie bieg to czuje zamulenie na około 2sek i potem z powrotem wraca moc,po drugie auto ma takie odejście od około 2,5 tyś czuć że zapierdziela konkretnie. Zastanawiam się czy czasem ten zaworek nie powinien jednak wrócić tylko sprawny(ten pod puchą filtra powietrza)????? Jak myślisz Tomek od czego on jest??? Najgorsze jest to ze nie mam gdzie zalogować auta bo koleś ma interfejs i nie zrobi tego:facepalm:
-
Ustawienie geometri po obnizeniu auta
Panowie dajcie już spokój nie o tym wątek:decayed:
-
N75 i węże podciśnienia.
Nie kupuj paliwowych no chyba ze chcesz za parę mcy znów kupować Jak wężyki to tylko silikony ja kupowałem od kolesi FMIC i nie narzekam. Poszukaj na szukajce a znajdziesz wiele i jakie albo zdejmij swoje ale powiem Ci że nawet jak weźmiesz o 1mm węższe to spokojnie je naciągniesz:wink:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja ostatnio oglądałem Czas Zemsty Czas zemsty (2013) - Filmweb Nawet jest dobry jak na Farrell-a:wink:
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Dave fajnego masz tego mniejszego sierściucha Koleś też miał tą rasę ale niestety malwina zdechła na jakieś dziadostwo. Koleś wydał 2 koła za kota potem 2 za leczenie i tylko żal został ale powiem że dla dzieci idealne bo nie bronią sie:decayed: W sumie to u Ciebie jest w sam raz tzn ten czarny szatan:grin:ma jaja za oba:polew:
-
oryginalne obniżenie a4 b5
BA-seria BE-2 cm niżej niz BA Wydaje mi się że było BV ale to chyba tylko w S4
-
Auto starciło moc - błąd 17964.
Podejrzewam ze da rady ale samo zdjęcie zderzaka to nie problem:wink: Tomek a powiedz mi mniej więcej jak wygląda ten układ z ciśnieniem w turbo itd tak łopatologicznie jak sie da:decayed: Łatwiej mi bedzie pojąć w czym jest problem. Acha jeszcze przypomniało mi się że problem pojawił się początkowo po wymianie sprzegła ale meritum jest takie że jak wykręcałem górne śruby skrzyni to kluczem przyhaczyłem w ten pierdzielnik co wystaje mniej wiecej w połowie maski miedzy silnikiem a grodzią,koło niego znajduję sie zaślepka a na nim jest taka malutka zielona zaślepka i poleciało mi powietrze tzn zasyczało czy tak powinno być,może tam jest nieszczelność?????????? ---------- Post dopisany 28-06-2013 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 23:40 ---------- Wiec chyba udało się zwalczyć te dziadostwo:decayed: Piszę chyba bo zrobiłem autem 10km i musiałem oddać go zonie a ona tak jeździ że dla niej było bez różnicy:facepalm: Podjechałem do elektro niestety jemu spalił sie interfejs stąd robiliśmy na dotyk tak jak pisałeś Okazało się po primo że ten mały zaworek zwrotny co jest mniej wiecej pod puchą filtra powietrza nie przepuszcza powietrza tzn przepuszczał ale moje płuca to za mało,zaworek aut i jazda próbna,wsio ok ale turbo wstawało jak w BRD tzn do 3 tyś muł a potem wgniata w siedzenie,jazda fajna ale nie tak powinno to wyglądać. Wiec odkręciłem N75 na wzór miałem N75 ten z półokrągłą kostką(u mnie jest kanciata)I tak zacząłem sobie dmuchać i porównywać. Okazało się ze z mojego N75 powietrze bodajże z tego najdłuższego króćca daje zupełnie inaczej tzn w drugim zaworku czułem jak membrana podnosi sie a u mnie nie. Odkręcilem N18 zamieniłem miejscami,jazda próbna i auto odżyło ewidentna różnica:wink: Ale na postoju po dodaniu gazu słychać gdzieś nieszczelność (albo nam się wydawało) koło IC jutro sprawdzę to dokładnie po przez zdemontowanie wszystkiego co jest z prawej strony:grin: Sztanga poprawiła swój zakres ruchu,może nie wiele ale widać ewidentny jej ruch. Jak elektro naprawi interfejs to sprawdzimy wsio jak należy. Teraz mam pytanie czy mogę w zupełności wypiąć N18 i połączyć te przewody czy będzie wywalać błąd. Dodam że nie mam EGR-a także po kij mi ten zaworek???
-
Nie działa wentylator klimy
Coś koło 160zł.
-
Nie działa wentylator klimy
W sumie to tak ja mam elektro niemal że w rodzinie i z każda nawet pierdołą wale od razu do niego:decayed: Co do wiatraka to mogę polecić jakiegoś hinola nawet bo sam mam już 2 rok i działa jak należy:hi:
-
Nie działa wentylator klimy
Tak po włączeniu klimy powinien odrazu ruszyć. Do elektryka niech sprawdzi napięcie jak jest to spróbuj młotkiem go pobudzić jak nie pomoże to szukaj nowego:wink:
-
Zakup nowej osłony silnika+skrzyni
Ktoś robił na klubie,jak nie znajdziesz to zapytaj Kowiego bodajże on kupował od jakiegoś klubowicza który to reza:wink:
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Pisząc o ośce masz na myśli oskę z wew przegubem skoro wymieniasz także przeguby????????Czy całą kompletną ośkę??? Zrób najpierw wahacze potem dopiero ośkę.Tylko przed odkręceniem koła poluźnij śrubę od zew przegubu:wink:
-
na GWINCIE do chorwacji
Mało kto będzie paczył na tą kozę,lecz na tło:naughty: