Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Ale co to zmienia? Przepisy a proza życia to dwie inne sprawy w tym kraju.. Chcesz to przyciemniaj i tyle ale możesz z nietęgą minę mieć jak przyjdzie Ci zrywać folię na mrozie
  2. dokładnie.znajomemu kiedyś zabrali dowód bez żadnego mierzenia przepuszczalności i nie było dyskusji
  3. Mazda to hardcore w temacie rudej
  4. pozycja nr1
  5. napisz w dziale "KUPIĘ".będzie skuteczniej
  6. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja byłem zadowolony z Valvoline Synpower 0W40.Zalałem go ok 10/2013r .W zimie łańcuszka prawie nie było słychać ale po ok 8 tyś km już delikatnie było go słychać. Teraz mam zalany Motul X-max 0W40 i przy ostatnich mrozach łańcuszek brzydko dzwoni 2 sek po nocy. Dziś dolałem do oliwy preparat Militeca i zrobiłem trasę 200km.Zobaczymy jaki dźwięk łańcuszka będzie rano.Podejrzewam że będzie trochę ciszej (dam znać jutro) ...................... potwierdziły się moje przypuszczenia (jako że miałem z tym specyfikiem już wcześniej do czynienia) -po dolaniu 250ml Militeca łańcuszek z rana prawie niesłyszalny (dziś nad ranem było -14),do tego motor pracuje delikatnie ciszej
  7. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    przeczytaj post nr.192 ja w B7 2.0tdi miałem Millersa 5W40 i nie byłem zadowolony gdyż na nim motor dużo głośniej chodził niż na Motulu.Potem wróciłem do Motula i było ok
  8. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    konkretnie który LM 5W40?
  9. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Głupio że cytuję samego siebie,ale pierwszy mróz -7 *C zweryfikował mój optymizm do Motula X-max 0W40. Przy takiej temperaturze łańcuszek dzwoni bardzo brzydko przez 2sek. po odpaleniu,czyli realna temperatura pompowalności jest bardzo licha.Valvoline Synpower który miałem w zeszłym sezonie w tej kwestii był duuużo lepszy,nawet jak coś zadzwoniło to krótko i delikatnie. Motula raczej będę już unikał . Przy następnej zmianie zalewam Valvo Synpower lub LM HT
  10. W mojej byłej B7 po wymianie samych springów 1BA na 1BE auto siadło te 2 cm ale nie natychmiast.(pojeździłem kilka razy po wertepach i się ułożyło) a amory w ciągu tych trzech lat ciągle żyją. W obecnej B6 również siadły ok2cm ,jest już ponad rok od wymiany i amory na przeglądzie miały coś ok 70% także w tej kwestii bym nie dramatyzował
  11. +1 bardzo dobra wycena
  12. Cena spora jak za używkę.Trafiają się taniej
  13. idealnie pasuje tylko oryginał: http://allegro.pl/oryginal-kpl-dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-gratis-i4902509913.html używane można trafić po 70-80zł
  14. Kuba może springi o wysokiej klasie wagowej założyłeś np. od 2.5tdi?.U mnie mimo że amory zostawiłem 1BA to 2cm siadło na springach 1BE
  15. U mnie w B7 szumiało a w B6 nie szumi
  16. Wygląda na to że jazda na krótkich odcinkach powoduje większe odkładanie wody(pary) w wydechu.Sąsiad jeździ swoim 1.8T na bardzo krótkich odcinkach i przy dynamicznym ruszeniu z rana z wydechów na zakręcie wylewa mu się szklana wody.Natomiast gdy jest po dłuższej trasie zaobserwowaliśmy że przez kilkanaście dni woda się nie wylewa.
  17. Stary filtr był w środku ładny bez żadnych osadów ale zachciało mi się filtr wymienić ot tak.Jak to mówią nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Zaoszczędził bym 100zł oraz nerwy
  18. Też mam matę w bagażniku.Fajny gadżet tym bardziej że często jeżdżę na ryby
  19. szalejecie mocium panie
  20. na Allegro trafiaja się ori w ładnym stanie po 70-80zł
  21. owszem jeśli silnik po swapie to się zgadza gdyż fabrycznie w A4 BKD nie występował
  22. ja zrobiłem sekcję zwłok staremu filtrowi bo pewnie bym go z powrotem założyłgdyż te jęki potrafią nieżle wqrwić pompa czasem jęknie przy odpalaniu,ale zauważyłem że im więcej paliwa w baku tym rzadziej się to zdarza.teraz poniżej 1/2 zbiornika staram się nie schodzić
  23. tak, ja mam gumy ori i też wg mnie są trochę za krótkie.....Petex (miałem) niby dobry ale ranty ma pionowe i nie przylega tak jak ori przez co trochę brudu się dostaje między gumę i wykładzinę.Ori zdecydowanie lepsze
  24. piękna sztuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.