Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
faktycznie troche okragły ten tyłeczek się zrobił, a mój zdeś się własnie maluje, w ten sam deseń ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- mógłbyś jeszcze cyknąc fote od tyłu, z innego kąta?
-
[B5 APS] by czorny
Tylko skąd wziąć tak cienką deskę? +1:polew:
-
[B5 APS] by czorny
przód wysunięty o 15mm, 9,5j et 25, czas na hardcorowe rolowanie przodu
-
C5 Freak Biturbo+
ja miałem yatour i nie narzekałem
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
ja bym tu widział, spasować zderzak i wywalić pesudo carbon z konsoli jakaś fota tyłu by sie przydała
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
moje zdanie znasz, jest dobrze
-
[B5 APS] by czorny
to fakt, pod przedni zderzak nie wchodzi, szybciej podbinduje niż deski, położe, może jak w koncu uda mi sie zrobić swoją dziuple, to przemysle sprawe, duffy, hamulce hamują, ale mają całkiem inny kształt i musze wypchnac felge o 8mm ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- max, daj namiar na tego paska ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- walka ze spasem trwa
-
[B5 1Z] A4 TDi
wysylaj na cultstyle ryju!
-
[B5 APS] by czorny
Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/
-
[B5 APS] by czorny
nie wchodzi, musisz bindować zwykłym
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
+1
-
[B5 APS] by czorny
et 41 9,5j ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 22:14 ---------- Audi vs. Lewarek 0:1
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
wersja taka, że kręc gwintem
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja myśle, że sciana grodziowa, jest tutaj czułym punktem, w ogole w a6,s6, s8, rocznika 08+ we wszystkich słupkach, wnękach jest odpowiednik pianki montażowej niskopręznej, w celu wyciszenia
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
podaj lepiej parametry felgi i opone
-
[B5 APS] by czorny
tak, troche sie nagimanstykowałem, zeby uwolnić te zapieczone zwrotnice ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- Zbiorniczek wyrównawczy zmień. pod maską tak nie ma shine, więc to jest zbedne
-
[B5 APS] by czorny
zderzak drugi już się maluje ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- tzn, problem mały był, bo jedna rurka aluminiowa od pompy do serwa, miała inne srednice gwintów, jutro musze jechać zakupić kawałek przeowdu z odpowiednimi gwintami i bede wiedział
-
[ALL B5] szerokie s4
składaj na sobotę i spotujemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 APS] by czorny
wczoraj zaopatrzyłem się a w bagażnik zwrotnic, wachaczy, coś sie udało poskładać, finalnie zwrotnice alu, hamulce 320mm z a6 c5 na pierwszy ogień poszło serwo z pompą, moje przepuszczało, wiec na pokład wleciało większe liftowe na zwrotnicy 288 dla porównania zestawik na aucie, jutro pozostaje zalać układ płynem, odpowietrzyć i upalać podziękowania dla Maksa i Kuby ps. ale sie nawkruwiałem z tymi zwrotnicami, pozapiekane, to nie wychodziło, cały dzień w dupe- [B5 APS] by czorny
Sie reza- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
ja zrezygnowałem ze stożka, strasznie zamula dół.. ale stożek to jakiś noname jesteś z zagania?- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
nie przestajesz mnie zaskawiwać, po raz kolejny zbierałem szczęke z podłogi- [B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
14k? ja za swoją bym chciał z 15k bez kół- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 APS] by czorny