Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
kup sobie szpraja przyciemniajacego
-
[B5 1Z] A4 TDi
To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać jebać fk
-
[B5 1Z] A4 TDi
jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge
-
[B5 1Z] A4 TDi
no wuja, elegancko siadło
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
no ryju battalion jest twój na tył prosi się jakaś dwururka, ale ogólnie kot, jest opcja, żebyś zrobił jeszcze 2 sztuki camberów?
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
gimnastyka ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- musze przemierzyć dokładnie, ustawiałem na 57,5 ale mogło się ułożyć troche niżej, bo ostatnio przycieram co nie miara- [B5 APS] by czorny
sama poducha raczej wyleci na rzecz zwykłej, bo wyglaa jak w 80 a dekor mnie jakoś nie razi, dostałem do kompletu ze skorą i tak zostaje ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- dokładka z cupry on board, leży jak należy myśle- Przewód podciśnienia od pompy hamulcowej
Tak dokładnie, na przegrodzie sie dzieli- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
pozamiatał- Przewód podciśnienia od pompy hamulcowej
końcówka wygląda mi na 881- Przewód podciśnienia od pompy hamulcowej
wieczorem Ci napisze jaki ma numer- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Hejtery-bohatery to nie profi sesja, tylko foto cykniete pilotem od magnetowidu, jak będzie sesja to Sławek ogarnie jak należy :wink- [ALL B5] szerokie s4
kuba! zostało założyć pas i upalamy?- [ALL B5] Audi S4
moim zdaniem sie uwsteczniasz- [ALL B5] szerokie s4
kierownicy nie ma, ale już blisko- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
potrzebuje wsad licznika z a6 z białym podświetleniem benzyna, posiada ktoś?- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
+1:grin:- [B5 1Z] A4 TDi
przód by mógł jeszcze usiąść- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swir lata przez frankfurt oder, a nie nad menem- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ---------- http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg ostro ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- zwykły czarny szpraj, połysk, pozniej to polerujesz- [B5 APS] by czorny
mały up środka- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
niby tak, teraz postąpił bym inaczej- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
też latałem bez blachy, no może tydzień mi się udało poleciał dowód, nawet jak chciałem ja przykręcić, pedał jeden- 2.6 V6 wyciek oleju
na pierwszy rzut oka wydaje się ze spod filtra.. - [B5 APS] by czorny