Treść opublikowana przez Malec
-
Wolno dzialajaca klima
Sprawdź czy wentylator od klimy się załącza, jak działa to należy sprawdzić czy czynnik jest w układzie i pokusiłbym się o wymianę dławika, to jest coś co bardzo rzadko się wymienia, albo wcale, a ma wpływ na wydajność klimy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witajcie czy ktoś może się spotkał z tym autem, znajomy szuka ładnej b6, a do płocka mamy kawałek https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-rasowy-s-line-1-8-turbo-163km-gaz-konkret-wersja-serwis-navi-xenon-ID6zSN5L.html#049a3f56c6
-
Spoty Katowice i okolice
robiłem swoje, polecam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 AFN] Daily car santorinblau perleffect
Witam, Na forum jestem dobrych 10 lat, ale dopiero teraz wrzucam swoje audi. W mojej karierze to już druga A4, ale po kolei: Aktualnie: Audi A4 B5 1,9 TDI AFN moc: 139Km 300NM Napęd: FWD Wyposażenie na dzień dzisiejszy - tempomat - climatronic - 4 poduchy powietrzne - podłokietnik - 4x elektryczne szyby - elektryczne lusterka, prawe duże ang. - białe podświetlane zegary z FIS - podgrzewane stołki recaro alcantara/skóra - podświetlane kratki nawiewu - wewnętrzne fotochrom - konsola 2din z Symphony (USB/AUX) - bose - kierownica multifunkcyjna - skrzynia 6 DQS DODATKOWO: - halo home made z b6 - sprężyny weitec -40 mm - felgi 18'' 8j Wzór RS4 - pdc - Pakiet led do wnętrza - Wskaźnik doładowania w kratce - Kamera cofania - Ramiona wycieraczek Passat FL - Zmieniarka mp3 - DRL LED w długich - relingi w polerce - drzwi, błotniki, grill lift - daszek rs - zespolone lift + BIxenon SILNIK - Wtryski 216 - kolektor AWX - Przelot 2,5 cala Zakup 2013: 2014 - 2016 - zawieszenie -40 - Nowy Lakier na kilka elementów - bieżące naprawy - halogeny z B6 w kratki przedlift - gumowe listwy drzwi w dobrym stanie - Jakieś Dorbiazgi 2017 - Wpadła nowa rolka 18 Zoll RS4 - BIX + DRL - ramiona z pastucha - kamerka cofania - lampki w drzwi - kilka mniej istotnych rzeczy Na dzień dzisiejszy Auto wygląda tak:- [A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
a nie masz patentu na satyne?- A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
dam ci się przejechać moim- A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
auto ładnie utrzymane, ale mam lęk wysokości, moje zdanie znasz - 18 zoll + trochę niżej i będzie lalunia- [B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
jest bardzo dobrze, chciałbym żeby moje auto było w takiej kondycji jak twoje- Głośniki bose charczy prawa strona
mam to samo jak złapie trochę wilgoci to charczy, głośników już parę przez moje ręce przeszło więc przyczyny trzeba szukać. Jakby ktoś miał gotowe rozwiązanie to mógłby się podzielić, nie mogę się zmotywować żeby rozkładać instalacje na części pierwsze- symphoni 2 - od czego te podłączenie
zobacz czy na drugim końcu jest niebieska wtyczka 8 pinów. Wygląda mnie to na kabel od zmieniarki mp3 coś typu yatour- Lalunia by BlackHazelAudi
ten chamski wlew....- Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
a to mnie teraz zaskoczyłeś- Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
witajcie, mam kierownice 4 ramienną z multifunkcją czy jest opcja włożenia trójramiennej z multifukcją co by działała i ewentualnie co by potrzeba było żeby uruchomić?- Osuszacz klimy
u mnie WD wystarczyło i umiarkowana siła- System BOSE i wymiana głośników
Miałem wrzucać HERTZ EV130.5 na przód, ale udało mi się ustrzelić sprawne bose, przez moje ręce przeszło już z 6 głośników, więc jest naprawdę ciężko ze sprawnymi. Jakby ktoś wkładał coś innego pod ori bose to mógłby sie podzielić, niedługo bose będzie mega rarytasem Powerbass zrobił serie głośników 2ohm teoretycznie powinno zagrać z bose (PowerBass L2)- Drzwi tylnie kombi
zaczął bym od sprawdzenia czy nie jest załączona blokada drzwi "przed otwarciem od środka"- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to ja- Rezanie bixenonu
nie daje po oczach? ja u siebie zmontowałem na układzie 30% , na zdjęciu niby ok ale w słoneczny dzień jest za słabe- Rezanie bixenonu
drl masz zrobione na zwykłym przekaźniku czy jakimś układzie typu 30%?- Spoty Katowice i okolice
ale żeby nie było że tylko sosnowiec taki zły to jeszcze mam rodzynka prosto z Gliwic- Spoty Katowice i okolice
taka perełka- [B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
wymiana sprężynki w klamce to w porywach do 30 minut A co do głośników masz kogoś kto ogarnia tematy regeneracji? już ze 4 głośniki kupiłem w międzyczasie i ani jeden sprawny...- Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
wkładał ktoś sprężynkę z tylnej klamki? pasuje? Sprawdzone - pasuje- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
koło 18 na długosza w SO czarne 1,8T w be 5 ramki klubowe były - [B5 AFN] Daily car santorinblau perleffect