Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Malec

  1. Malec odpowiedział(a) na zibi0310 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź czy wentylator od klimy się załącza, jak działa to należy sprawdzić czy czynnik jest w układzie i pokusiłbym się o wymianę dławika, to jest coś co bardzo rzadko się wymienia, albo wcale, a ma wpływ na wydajność klimy
  2. Witajcie czy ktoś może się spotkał z tym autem, znajomy szuka ładnej b6, a do płocka mamy kawałek https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-rasowy-s-line-1-8-turbo-163km-gaz-konkret-wersja-serwis-navi-xenon-ID6zSN5L.html#049a3f56c6
  3. Malec odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    robiłem swoje, polecam
  4. Witam, Na forum jestem dobrych 10 lat, ale dopiero teraz wrzucam swoje audi. W mojej karierze to już druga A4, ale po kolei: Aktualnie: Audi A4 B5 1,9 TDI AFN moc: 139Km 300NM Napęd: FWD Wyposażenie na dzień dzisiejszy - tempomat - climatronic - 4 poduchy powietrzne - podłokietnik - 4x elektryczne szyby - elektryczne lusterka, prawe duże ang. - białe podświetlane zegary z FIS - podgrzewane stołki recaro alcantara/skóra - podświetlane kratki nawiewu - wewnętrzne fotochrom - konsola 2din z Symphony (USB/AUX) - bose - kierownica multifunkcyjna - skrzynia 6 DQS DODATKOWO: - halo home made z b6 - sprężyny weitec -40 mm - felgi 18'' 8j Wzór RS4 - pdc - Pakiet led do wnętrza - Wskaźnik doładowania w kratce - Kamera cofania - Ramiona wycieraczek Passat FL - Zmieniarka mp3 - DRL LED w długich - relingi w polerce - drzwi, błotniki, grill lift - daszek rs - zespolone lift + BIxenon SILNIK - Wtryski 216 - kolektor AWX - Przelot 2,5 cala Zakup 2013: 2014 - 2016 - zawieszenie -40 - Nowy Lakier na kilka elementów - bieżące naprawy - halogeny z B6 w kratki przedlift - gumowe listwy drzwi w dobrym stanie - Jakieś Dorbiazgi 2017 - Wpadła nowa rolka 18 Zoll RS4 - BIX + DRL - ramiona z pastucha - kamerka cofania - lampki w drzwi - kilka mniej istotnych rzeczy Na dzień dzisiejszy Auto wygląda tak:
  5. a nie masz patentu na satyne?
  6. dam ci się przejechać moim
  7. auto ładnie utrzymane, ale mam lęk wysokości, moje zdanie znasz - 18 zoll + trochę niżej i będzie lalunia
  8. jest bardzo dobrze, chciałbym żeby moje auto było w takiej kondycji jak twoje
  9. mam to samo jak złapie trochę wilgoci to charczy, głośników już parę przez moje ręce przeszło więc przyczyny trzeba szukać. Jakby ktoś miał gotowe rozwiązanie to mógłby się podzielić, nie mogę się zmotywować żeby rozkładać instalacje na części pierwsze
  10. zobacz czy na drugim końcu jest niebieska wtyczka 8 pinów. Wygląda mnie to na kabel od zmieniarki mp3 coś typu yatour
  11. ten chamski wlew....
  12. witajcie, mam kierownice 4 ramienną z multifunkcją czy jest opcja włożenia trójramiennej z multifukcją co by działała i ewentualnie co by potrzeba było żeby uruchomić?
  13. Malec odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    u mnie WD wystarczyło i umiarkowana siła
  14. Miałem wrzucać HERTZ EV130.5 na przód, ale udało mi się ustrzelić sprawne bose, przez moje ręce przeszło już z 6 głośników, więc jest naprawdę ciężko ze sprawnymi. Jakby ktoś wkładał coś innego pod ori bose to mógłby sie podzielić, niedługo bose będzie mega rarytasem Powerbass zrobił serie głośników 2ohm teoretycznie powinno zagrać z bose (PowerBass L2)
  15. Malec odpowiedział(a) na Kamyl1991 temat w Audi A4 B5
    zaczął bym od sprawdzenia czy nie jest załączona blokada drzwi "przed otwarciem od środka"
  16. Malec odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    nie daje po oczach? ja u siebie zmontowałem na układzie 30% , na zdjęciu niby ok ale w słoneczny dzień jest za słabe
  17. Malec odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    drl masz zrobione na zwykłym przekaźniku czy jakimś układzie typu 30%?
  18. Malec odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale żeby nie było że tylko sosnowiec taki zły to jeszcze mam rodzynka prosto z Gliwic
  19. Malec odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taka perełka
  20. wymiana sprężynki w klamce to w porywach do 30 minut A co do głośników masz kogoś kto ogarnia tematy regeneracji? już ze 4 głośniki kupiłem w międzyczasie i ani jeden sprawny...
  21. wkładał ktoś sprężynkę z tylnej klamki? pasuje? Sprawdzone - pasuje
  22. koło 18 na długosza w SO czarne 1,8T w be 5 ramki klubowe były

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.