Treść opublikowana przez nastradamus
-
Piłka nożna
Panowie nie jest tak źle... właśnie ruszyła przebudowa stadionów... Teraz wygramy!!!
-
Demontaż Zegarów, i AirBag'a kierowcy... będą błędy?
Panowie szybkie pytanie, by nie zakładać nowego wątku, jeżeli zmienię poduchę w kierownicy na inną to muszę coś ustawiać w Vagu? czy sypnie jakimś błędem? (aku odłączone) pzdr
-
Lodówka w schowku :)
Ta jest fajna # ORYGINALNA LODÓWKA SAMOCHODOWA AUDI REWELACJA!!! (2382994879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Nieotwierająca się klapa bagażnika proszę o pomoc:/
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-silniczka-zamka-bagazniku-172481/
-
Rower od Audi
http://a4-klub.pl/audi-nowosci-prezentacje-zapowiedzi-27/crazy-e-bike-in-bavaria-rower-audi-234662/
-
Proszę o sprawdzenie logów - troszkę dymi i duzo pali
Jeżeli jeździsz 100% miasto, w dodatku korki i krótkie odcinki, klima no i Q to 11l/100km jest jak najbardziej możliwe
-
Pierwsza niespodzianka na trasie
trochę zdarli za tą wymianę...
-
Problem z lewym xenonem
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/
-
Problem z lewym xenonem
żarnik to żarówka znajduje się w lampie przełóż lewą do prawej lampy i na odwrót jak zacznie migotać w tej drugiej to znaczy że żarnik, a jak dalej będzie migotać lewa lampa to znaczy że prawdopodobnie przetwornica jest winowajcą
-
Problem z lewym xenonem
zamień żarniki miejscami - wyeliminujesz problem czy to żarnik lub przetwornica
-
Czy da się rozebrać manetkę od fisa?
no to rezaj kolego
-
[ALL B6] Problem z wycieraczkami, nie działa naj szybszy bieg
Tak to jest normalne.
-
Proszę o sprawdzenie logów
rura to rura, jak cała to dobra
-
Temp. na wskazniku przed odpaleniem 70st.C
ja bym zrobił test zegarów vag'iem i zobaczył czy wskazówka swobodnie sobie chodzi, i zatrzymuje się pionowo, dodatkowo sprawdził bym czy są jakieś błędy
-
Czy da się rozebrać manetkę od fisa?
da się rozebrać, jak dobrze pamiętam jest skręcona na 2 torx'y i parę zaczepów, pytanie czy warto, jak w niej coś lata to pewnie się połamało ze zużycia, na alledrogo można juz dostać używkę za 100zł z wysyłką
-
Alarm A4 b6 8e
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji-114454/
-
Fiat Punto II - zniknęło paliwo
albo gps'a na baku
-
Jak doczyścić SWING'ową tapicerkę?
Witam Mam wnętrze w kolorze swing (siwy) i strasznie pobrudzoną kanapę tylnią i fotele przednie, generalnie plama goni plamę, reszta jest git. Auto kupiłem już w takim stanie, najbardziej brudny jest tył (poprzedni właściciel miał małe dzieci) próbowałem to czyścić jakimiś piankami do czyszczenia powierzchniowego ale robiły się przebarwienia, tylną kanapę nawet zdemontowałem i sprałem na mokro ale jest jeszcze gorzej - nowe plamy się pojawiły. Co można jeszcze zrobić? Pytałem w pkt prania tapicerki i powiedzieli że nie dają gwarancji że będzie dobrze no i koszt 300zł Taniej już pokrowce kupić Jaki preparat polecacie? lub pkt prania tapicerek na terenie warszawy? pzdr
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
gratki Auta i modów generalnie jedziesz na bogato ciekawe ile to wszystko Cię wyniesie notuj koszta
-
Problem ze skrzynią automatyczną
ja bym zaczął od czytania... http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Ja bym pozostał przy jakimś ORI rozwiązaniu, jednak wszystko się ładnie będzie komponować, komunikaty na fis'ie, osobiście mam ConcertII z emulatorem mp3 i jedyne do czego można się przyczepić to brak tag'ów, ale to szczegół
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
w grupie 16-Steering Wheel masz manetki przy kierze
-
Co to znaczy l. Refroidis
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/a6-a4b6-zmiana-jezyka-fis-7916/
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Makki fajna gablota czekamy na relację z renowacji...
-
Co to znaczy l. Refroidis
wydaje mi się, że jest to komunikat poziomu płynu chłodzącego. Przekoduj sobie licznik na język angielski, będzie łatwiej