Treść opublikowana przez nastradamus
-
komputer
pośmigaj trochę, powinno zacząć pokazywać dobrze... czasem po odłączeniu zasilania cuda się dzieją
-
reakcja na gaz
zrobić logi bo coś jest nie halo... samo z siebie nie może się przestawić, chyba że ktoś sztangą przy turbo bawił się
-
reakcja na gaz
gdzieś przy 1700 powinno zacząć pompować najlepiej by było zrobić diagnostykę vagiem i zobaczyć jak turbo pompuje
-
Lekkie telepanie na postoju
noooo już lepiej
-
Lekkie telepanie na postoju
ja też , zrób pełne logi i wrzuć w dział diagnostyka vat, zobaczymy co moderatorzy powiedzą...
-
Lekkie telepanie na postoju
jak dla mnie 4 cylinder bez zmian... Sprawdzenie stanu pompowtryskiwaczy w silniku TDI
-
A4 b6 AFV Zbieżność
Nie może się nic samo przestawić , coś jest nie tak z układem kierowniczym... Proponuję jak najszybciej się tym zająć jeśli życie ci miłe...
-
Bład 01562 wymiana zamka drzwi czyszczenie mikrostyku demontaz tylnej tapicerki
Panowie, jakim to kluczem trzeba odkręcić te śruby zaznaczone strzałkami trzymające zamek? to chyba spline? jaki rozmiar? ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 15:11 ----------
-
Pytanie o wspomaganie i pompę podciśnienia
czuję że masz niesprawne hamulce... w każdych warunkach jak depniesz całą siłą w hamulec to powinny koła dęba stanąć - resztą zajmie się abs
-
Lekkie telepanie na postoju
mało się znam ale moim zdaniem pompki są na wykończeniu (duże korekcje)... w szczególności 4ta sprawdź przewody elektryczne do nich (bo czwarta ma bipy b.duże) i może zalej jakiegoś szuwaksu do czyszczenia wtrysków i zobaczymy czy korekcje się poprawią
-
Spadek mocy na 3 i 4 biegu po wymianie rozrządu
kup kabel i zrób logi, zobaczymy co liczby powiedzą... vag to podstawa w diagnozie silnika...
-
[A4 B6 AVANT] projekt by 19wielki90 ;)
furka zewnętrznie git, wewnętrznie rzecz gustu, ale widać że sporo roboty było włożone, ja bym maznął np. plastidipem na jakiś ciemny kolor rączki, lampki podsufitki i lusterko wewnętrzne bo mi jakoś to za jasno wygląda na tych fotkach generalnie
-
Poduszki silnika i skrzyni
trochę sobie dziady liczą za ten czujnik w poduszce w porównaniu bez...
-
Przedni zderzak Hofele.
tragiczne ten zderzak... podróba es'ki
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
pomyłka, ja w avancie mam pod tylną kanapą - ty pewnie też
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
na wlepce w bagażniku będzie napisane jaką masz zawiechę, generalnie było 1ba - standard, 1be - obniżone o 2cm, i 1bv - obniżone o 2cm + utwardzone
-
Regeneracja czy czyszczenie turbiny ?
pastaldo a ty jak czyściłeś swoje turbulum ruszałeś też wirnik od strony ciepłej? słyszałem że lepiej go nie czyścić bo można wyważenie jego zmienić co w efekcie spowoduje powstanie luzów na wirniku?
-
Regeneracja czy czyszczenie turbiny ?
jeżeli turbo hałasuje, bierze olej czy ma luzy na wirniku wtedy nadaje się do regeneracji.
-
Niesprawna klimatyzacja
podłączałeś pod vag'a? sprawdź czy są jakieś błędy, ewentualnie zrób nastawy podstawowe
-
Lekkie telepanie na postoju
zrób pełną diagnostykę samochodu, ona prawdę ci powie... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Opinie o rozrządzie firmy dayco z ASO
Ja mam założony pasek dayco, ostatnio ustawiałem sobie kąt synchronizacji i go obejrzałem - wygląda jak nowy a najechane ma już 30000 więc myślę że to dobry wyrób
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
proponuję max 18' i co najmniej zawieszenie 1be, będzie gitowo i komfortowo
-
Kontrolka oleju
tam nie ma żadnego pływaka, jest czujnik w misce olejowej który może być przyczyną twoich problemów.
-
Wymiana radia ori 1DIN na 2 DIN
tunel można przyciąć, popielniczkę, klimatronik też (ale to już moim zdaniem hardcore) kosz 2din musisz kupić. Wszystko jest na forum co i jak...
-
Zatkany odpływ skroplin z klimatyzacji w A4 B6
z tego co pamiętam znajduje się ona pod wykładziną od strony pasażera