Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. Gadaj z Maćkiem, zrobi Ci to jak należy
  2. Po co w gumę smar? Smar ładuje się tylko w przegub, bo tam on jest potrzebny a guma jest po to, żeby smar nie wyleciał i syf nie leciał w kulki
  3. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    To zależy jakie będziesz zakładał sprzęgło, jeśli 228 to zostaje stary, jeśli 240 to rozrusznik od AVF'a
  4. Bo przykrywa ją prześcieradłem żeby mu nikt uroku nie rzucił na auto
  5. fanthomas18 odpowiedział(a) na Pavulon84 temat w Audi A4 B5
    Marcinie, jak możesz to skrobnij i mi pw w tej sprawie
  6. fanthomas18 odpowiedział(a) na Krzycho0 temat w 1.9TDI
    Wiązka przewodów jest do pływaka żeby Ci na zegarach pokazywało ilość paliwa, pompy w baku nie masz, tak samo klapy gaszącej
  7. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Szukaj od AVF, 2,5 TDI nie pasuje
  8. Przecież masz temat w którym jest wszystko opisane, wystarczy poszukać. Kilka tematów poniżej Twojego jest wszystko opisane
  9. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Prezes jaka kasa za komplet? Ja zostawiam swoje sprzęgło, potrzebna mi skrzynia, sanki z łapami i poduchami i wybierak
  10. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Pytasz o śruby mocujące docisk z kołem? Jeśli tak, to etka mówi że w AWX są M8X14 a w AFN/AFF/AHH (czyli też AVG) są M8X16
  11. Według mnie popełnisz błąd, zostaw tak jak masz
  12. Dlatego właśnie nie chciałem mocy większej niż 200km w ośce Zaraz problem bo trzeba koła większe bo trakcji nie ma
  13. Muszę pomyśleć o 17 na przyszły sezon i jakieś opony lepsze, chociaż bardziej myślałem o szerokości 215
  14. Od 3-go biegu to dopiero zaczyna jechać bo wcześniej to walka z trakcją
  15. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Mógłbyś mi zrobić zdjęcia łap i poduch i podrzucić numery?
  16. To co mówiłem to plany na ten rok, czas pokaże co będzie później
  17. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Po polsku: Jak zmieniać skrzynie to tylko na DQS
  18. Gdybym miał quattro to bym robił na 2 z przodu a w ośce 160-170 mi wystarczy
  19. Póki co planuje wrzucić tylko skrzynie DQS razem z kevlarem, korekta softu i na jakiś czas musi wystarczyć
  20. Moje 1Z. Pierwszy wykres to wtryski 216 WZM, turbo GT1549s i FMIC z A5 (pompa seria). Na drugim wykresie doszła pompa wtryskowa od Krzyśka (krzysiek1606) i był sam pomiar, bez korekty softu bo trochę zaśmierdziało sprzęgłem po testach. Nie ślizgało się, po prostu delikatny smrodek Na montaż czeka kevlar i później korekta u Maćka
  21. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Etka mówi 2,2l
  22. fanthomas18 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Z tego co wyczytałem w temacie trepka to łapy i poduszki też do wymiany na takie z 2.5TDI Wie ktoś może ile wchodzi oleju do skrzyni DQS?
  23. Daj znać jak będziesz tam jechał, niedaleko mam to jak będę miał czas to podjadę obmacać Twoje auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.