Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
Wszystko ladnie pieknie ale po co to niebieskie podswietlenie?
-
Co to za felga i czy podejdzie do b5 bez dystansów?
Frankk, zobacz ostatnie zdjęcie z aukcji felgi są Ori! Pojechałem po nie, obejrzałem i kupiłem Może do końca tego tygodnia będą wypiaskowane i pomalowane
-
Co to za felga i czy podejdzie do b5 bez dystansów?
AUDI – 8E0 61 025AK o rozmiarze: 8Jx18H2, ET43, 5x112 http://olx.pl/oferta/oryginalne-alufelgi-audi-8jx18h2-et43-5x112-CID5-ID8mes1.html to te felgi... jak myślicie ile mogą być warte?
-
A4 B5 1.8T Quattro by ThePanKot
Autko fajne, 1.8tq, kolor, ale pierwsze co bym zrobił to: -ściągnął te naklejki z tylnych drzwi (pewnie sline) -ściągnął nakładki na pedały -ściągnął znaczek s4 z tylnej klapy -ogarnął licznik tzn założył ori
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Auto dostało drugie, lepsze życie jak teraz jeździ z turbem z awx'a?
-
Takie tam B5 quattro... :)
ależ gadaaaaa
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan... auto fenomenalne, fenomenalnie utrzymane, lakier wygląda jak nowy. Wiem, że zajmujesz się detailingiem, ale powiedz czy na aucie jest ori lakier??
-
B5 Avant AFN
Panowie jeżeli Wy tak mówicie o czujniku i o tym jak można 16sto letnie auto sprawdzać to nie chciałbym oglądać Waszych aut... Jeżeli Wam nie przeszkadza po kilogramie szpachli na elemencie to OK
-
B5 Avant AFN
I juz mi sie podoba
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Szacunek dla Ciebie za odratowanie wozu Jestem zakochany w tym kolorze - LZ5K??
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Fajne i praktycznie już w ogóle nie spotykane ☺
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
Fajna furka ☺ masz nie oryginalną gałkę zmiany biegów... planujesz LPG?
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Aaa A Ty czym się teraz przemieszczasz? Muszę wiedzieć w razie co komu kiwnąć
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Dzięki, a gdzie i kiedy widziane? Ja kilka razy Twoją w zeszłym roku widziałem na Krańcowej w PO .......... Prawo duże lustro czeka na montaż tylko ciekawe w jakim będzie stanie, bo sprzedający nie był zbyt rozmowny...
-
[B5 AVG] black avant
Jasna sprawa
-
[B5 AVG] black avant
To fajno, tez chciałbym mieć taki z ciekawostek, jak kiera i fotel kierowcy? Bo te wszystkie perełki na alle itp mają po 200tys. a kiera pedały itd poniszczone
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Widać, że zdrowy egzemplarz Przepięknie utrzymane słoneczka, jak nowe pzdr i powodzonka
-
[B5 AVG] black avant
Jak od właściciela jedynego to jaki przebieg ma z ciekawości?
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Nie kupilem, na wiosne pomysle Stwierdzilem ze faktycznie opony bym musial wezsze zalozyc, i ze ta cena nie robi sie juz taka atrakcyjna, wiec odpuszczam te kola i cos moze na wiosne kupie __________ __________ a tymczasem oczekuję na żółtą folię na halo i mam nadzieję, że do weekendu dojedzie i wtedy montaż razem z ramkami forumowymi bo te już leżą w domku __________ no i są ramki klubowe i żółte halogeny, bardzo fajny efekt - szczególnie wieczorem
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Okey, wielkie dzieki za info
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dev a jakie tarcze i klocki byś polecil? A nie masz moze przypadkiem jarzm pod 312?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dzíeki za info w takim razie wraz z kołem letnim wlatuje 312 tylko jarzma musze skombinowac, bo tarcze i klocki to raczej nowe
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Panowie teraz mam 288 i jeżeli chce 312 założyć to wystarczą jarzma i tarcze tak? Czy klocki czymś się różnia 288 a 312?? Czy osłony mogę zostawić te co mam?? jaka w ogóle jest różnica w hamowaniu?? zadowalająca ?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Powiedz że masz filmik z odpalenia ??
-
[B5 AFN] Czarna perła :P Quattro
Kolego tapicerka klapy jest na zatrzaski + jedna srobka w raczce. Po jej odkreceniu musisz od lewej lub prawej str delikatnie probowac ja oderwac. Mi przy demontazu uszkodzilo sie kila plastikowych stopek od zatrzaskow ale jest ok