Treść opublikowana przez JawoR36
-
Jaki to reflektor ?
Sprawdz po vinie
-
Auto dla kobiety do 30 tys. zł :D
A może zamiast szukać małego autka wysłać ją na kurs z jeżdżenia samochodem? :D VW UP, sam tym pociskiem jeździłem i naprawdę fajne autko. Zbierało się to, paliło mniej niż 4l, a że mam 170 w kapeluszu to miejsca nie brakowało.
-
Auto dla kobiety do 30 tys. zł :D
A ja zamiast leasingowych szukałbym aut z pierwszej ręki z polskiego salonu. W tej kasie jest tego multum.
-
B8 TrOOOOp
To jest akurat najmniej istotne. Quattro / FWD, typ zawieszenia itp.
-
B8 TrOOOOp
Do czego potrzebujesz?
-
Demontaż błotnika przód
Mysle za 100-150 to uczciwa cena. Trzeba pamiętać, że trzeba mieć też oko żeby to ustawić.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Xenon do ledów nie ma polotu.
-
Avus Silver Avant by Pafi
Ile dałeś za niego? Kupiłeś od polaczka czy sam? PS. Takich "zajazdów" szkoda brać na przekładki, więcej poprawek niż to warte
-
A4 B9 sedan 2018 - oswietlenie bagażnika i zaczep na zakupy
W Angliku też miałem tylko jeden zaczep i lampkę.
-
Anglik i polskie OC
Żeby mieć normalne, pełnoprawne OC auto musi mieć polski przegląd i zostać w jakimś tam czasie zarejestrowane. Można też załatwić komisówkę, na miesiąć, bez konieczności rejestrowania itd, ale jest to raczej zapchaj dziura dla kontroli niebieskich.
-
Start Stop i smarowanie Turbo
Nawet gdy podgłośnię muzykę w moim VW Crafterze to system Start&Stop potrafi odpalić auto na światłach.
-
Swap silnika 1.6 na 1.8T a4 b7
Wszystko się da zrobić, ale czy jest to opłacalne? To dość indywidualna sprawa i nie można jednoznacznie stwierdzić. Będzie to koszt kilku tyś.
-
Start Stop i smarowanie Turbo
Mam ori turbo, zamiast 177km auto wydmuchało 181km, po 200tyś km, start&stop cały czas aktywny, więc wątpię, żeby inżynierowie tego nie przewidzieli.
-
Opadniete drzwi? Czy uszkodzony zawias
Które to drzwi bo nie bardzo widzę?
-
Przestawione fazy rozrządu
Dobrze, że się nie bierze za coś, na czym się nie zna. Znajdź odpowiednich ludzi
-
Mod tłoków w ALTku
Pochwal się kosztem takiej zabawy
-
Opinie 2.5TDI quattro
Bardzo idiotoodporny silnik. Kwestia zapoceń miski i zaworów a tak to lać i jeździć.
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
Zrobić diagnozę w innym serwisie niż "Mirek & Andrzej Serwis i Usługi blacharskie". Jeśli coś z wtryskami to na pewno wyjdzie to po sprawdzeniu wydajności wtrysków, a jak turbo to po zdjęciu kata lub rury dolotowej powinno być widać ślady oleju, gdyby np uszczelniacz puścił. Warto też sprawdzić rury intercoolera czy nie zalega olej, co świadczyłoby o przepuszczaniu turbo.
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
A może AFN na prezydenta? :)
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
Odpowiem taką trochę przenośnią Nie po to człowiek siedział ileś tam i główkował jak wymyślić pralkę, żebyś mi wmawiał, że pranie na tarce nad rzeką jest lepsze, bo tarka jest bardziej idiotoodporna :) A nie myślałeś o koniu? Jest tańszy w utrzymaniu, tańsze OC, pali (czyt. je tyle co nic względem kosztów paliwa), podkowy wytrzymują więcej niż jakieś tam opony, do miasta wjedziesz, bo cię emisja nie dotyczy, wszędzie wjedziesz w terenie, ogólnie sprzęt szybciej zajedzie ciebie, niż ty go. A to, że robi pod siebie i czuć to z daleka albo nie jedzie tak szybko jak AFN, przeżyjesz. Skoro się cofać w rozwoju, to się cofać na całego. Proponuję jeszcze zamiast wody bierzącej w domu wykopać studnię, a zamiast kanalizy wykopać dziurę, bo przecież lepsze są stare i sprawdzone sposoby. Kończę dyskusję bo nie ma sensu dalej słuchać jak ktoś do B8 chce włożyć AFN'a, bo przecież lepszy.
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
Ponad 200k mam w B8. Nie robiłem w nim nic poza olejem i rozrządem. Silnik jest cichy, a w porównaniu do starych diesli o wiele cichszy, lepszy moment obrotowy, większa moc, a pali tyle samo. Nie kopci, spełnia normy euro 5, nic mu nie kapie, nie poci, a przegląd to tylko formalność. AFN to kwestia kilku lat i problemy choćby z emisją spalin. Porównanie AFN do 2.0CR z 2012r to profanacja.
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Nie, składa się na to kilka czynników jak ilość rowków, średnica otworów, osadzenie kółka.
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
300zł będzie taka pompa
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Jeśli to się zgadza to powinna pasować. Daj mi moment sprawdzę w swoich sprężarkach
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Jak części ciepłe to i naklejek nie ma :) Masz ją wymontowaną?