Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
Jest jakaś różnica w klapie A4 B8 przedlift między S-line, a zwykłą?
-
Lotka na klapę Audi A4 B8 Sedan z alliexpress ?
Miał ktoś do czynienia z taką lotką? Spoiler Teoretycznie jest z ABSu więc powinno być ok. Ew czy nie chciałby też ktoś takiej dla siebie? Wiadomo, niższy koszt wysyłki.
-
Migajaca spirala (kontrolka) jestem w trasie
EGR, DPF, Turbo, wszystko może być.
-
Pytanie odnośnie stabilizatora tylnego
Nowy stabilizator trzeba
-
Światła drogowe
Do wymiany manetka kierunków i świateł, lewa strona. Mam coś takiego
-
Kategorie wagowe
Gwint to gwint, dobierz do silnika i wersji nadwozia i tyle.
-
Pół chłodnicy gorące pół zimne
Wentylator klimy ci nie działa, ale to nie istotne. Pół chłodnicy ciepłe, płyn wywala, a ty jeździsz tak od pół roku? Na rower się przesiądź, bo szkoda auta.
-
Felgi 18 do b6
To dyskusja w stylu "Łoo panie, zrobiłem z Mirkiem mapę! 50kunia więcej" ale hamulców nie ruszę, bo po co? Zawieszenie? Panie, po co, to ma przeca tylko się szybko rozpędzać do przodu. Jeśli zmianiasz koło, bo chcesz żeby to jakkolwiek poprawiło prowadzenie, to trzeba też pamiętać o zawieszeniu.
-
Felgi 18 do b6
Jeśli jeździsz do sklepu po bułki to 1BA i 18cali się nada, ale jeśli chcesz pojeździć szybciej czy agresywniej, to jest to jedna wielka łódka z auta. Chodzi mi o miękkość zawieszenia i braku stabilności samochodu, a nie o kwestię tyłka, bo są ludzie, którzy uważają, że auto ma być wygodne za wszelką cenę i z nimi się nie dogadasz. Jeździłem na 15tkach jak i na 20'' na 30profilu i jak dla mnie to dwa zupełnie inne światy, ale tam gdzie na 1BA i 15tkach opony kwiczą, a buda trze już lusterkiem o asfalt z powodu wychyłu, tam na 1BV i 20tkach przelatuję prawie 2 razy szybciej.
-
Felgi 18 do b6
Na 1BA A4 nie prowadzi się dobrze.
-
Felgi 18 do b6
Wejdą.
-
Niedziałający led
Uszkodzony LED?
-
B6 DIVISION
Myślałem, że w A4 widziałem już wszystko, ale to pierwszy raz, a trochę mi już tego przez ręce przeszło. Dzięki
-
B6 DIVISION
Zagadka. Co to jest? Było wpięte w moduł kierownicy B7 https://www.varaosahaku.fi/fi-en/Search/Car-parts/Audi/AUDI-A4&S4-8E&8H/2005_2008/Electric-&-Transmitter-&-Databox-&-Sensor/Sensor-steering/All/ID-31487245/
-
Wymiana Silnika AEB na coś "nowszego"
AJL wstawisz bez przerobek
- Turbo.
- Co się dzieje!?
-
Polskie morze
Planuje wyjazd w 4 DOROSLE osoby i nie mam zamiaru nawet sie zblizyc do 10k. 12dni, nocleg ok 4 tys w Chorwacji, dojazd 1.5tys. I na miejscu max 2tys. Owszem, nie bede jak w zeszlym roku sniadania, obiadu i kolacji w barach jadl, ale bez problemu sie zmieszcze 8k w 4 DOROSLE osoby.
-
Uszkodzona skrzynia biegów 2.6 ABC
Klubowicze to nie wróżbici. Skrzynia do zrzucenia i sprawdzenia czy to czasem nie sprzęgło padło, np dwumas czy pęknięty docisk
-
Co to za felgi
Ori Audi wzór (występują też w podróbie). W np Q3 były.
-
Polskie morze
Ja odkąd posmakowałem pierwszych wakacji za granicą nie widzę w ogóle opcji by pojechać nad polskie morze. Góry ok, morze odpada.
-
Problem z opuszczaniem szyby
Pisz do mnie, linki sie znajda.
-
Problem z opuszczaniem szyby
30min roboty. Zdejmujesz boczek, odkręcasz ramkę, mechanizm, a potem wszystko w odwrotnej kolejności.
-
Polskie morze
A można wiedzieć czemu akurat polskie morze? Czym spowodowany ten patriotyzm?
- Turbo.