Treść opublikowana przez JawoR36
-
Malowanie listwy z lampkami do tablicy
za 60zł sprzedam Ci wersję plastikową, która nie gniła.
-
B8 TrOOOOp
A za fajny model Armytrixa płacisz 20+
-
Strefa motocyklistów
Luty i sezon na Enduro w pełni? Piździ przeca jak w kieleckim
- Spalanie na wolnych obrotach.
-
Okablowanie H7 wewnątrz lampy
Mówisz o instalacji w lampie czy na zewnątrz?
-
Opinia alumków
Jeśli te koła będą od tak wrzucone do seryjnego auta, na seryjnym zawiasie i bez pomysłu na projekt to lipa
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
Masz jakieś foto jak wyglądają te z ASO?
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
w przypadku jak nikogo wczesniej tam nie bylo, to tak powinno byc, ale jak juz czterech Januszy tam bylo i dwoch Mirkow, to te zatrzaski nie dzialaja juz tak jak powinny.
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
Jak radio będzie odpowiednio zatrzaśnięte, a np zatrzaski w nim delikatnie odgięte nie tak jak być powinny to i tak trzeba będzie wyciągnąć schowek i je popchnąć. Ogólnie zawsze wyciągając RNSa popycham czy to od strony tunelu od nóg, schowka, ew wyjeżdżam panelem klimy i ciągnę, by nie siłować się z radiem i np je uszkodzić.
-
Jak otworzyć tylne drzwi - problem pomocy
Zdejmij kostkę od drzwi i na początek psiknij tam kontaktem, może załapie zamek.
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
Ja po doświadczeniu z wyjmakami, kupuję najtańsze, ale zawsze np 10 szt zamiast dwóch. I jak się skrzywią, wygną, przestaną zahaczać, kwestia czasu.
-
Wymiana błotnika lewy tył
Jak oddasz do dobrego blacharza, znajdziesz dobre części, to nawet w ASO się nie kapną. Jak najbardziej lepiej jest wymienić, niż klepać i szpachlować stary.
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Gdyby ktoś coś, chciał kupić pewną furę to zapraszam na PW. Leasing mi się kończy i chcę przeskoczyć na S4/C7/Q7 ew AMG z gwiazdy, ale wszystko powyżej 400KM.
- B8 TrOOOOp
-
Rygle zamka w drzwiach czym odkrecic? (Gwiadzki )
Jeśli mówisz o śrubach trzymających zamek to jest to 12 kątny Spline.
-
PILNA POMOC NA JUZ jestem w trakcie wymiany uszczelki nagar po zdjeciu oslony myc czy plukac ??
Głupi pomysł, głupia odpowiedź
-
PILNA POMOC NA JUZ jestem w trakcie wymiany uszczelki nagar po zdjeciu oslony myc czy plukac ??
Umyj od gory, zatkaj kanaly olejowe i zatrzyj silnik.
-
Chrobotanie w okolicach osprzętu silnika
Koło pasowe wału
-
Chrobotanie w okolicach osprzętu silnika
Jak dla mnie guma na kole pasowym. Kolo pasowe kosztuje ze 20-30, warto sprobowac.
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
Skończy się pewno na 17tkach, bo C'eki widziałem w 17 idzie jeszcze dostać, w 18 calach szanse nikłe na coś markowego. Nie wiem jaki jest max na oś. Oznaczenia skrzyni nie znam, nie zagłębiałem się w temat, a skurczybyki teraz nawet nie dają ksiązki serwisowej w formie papierowej, więc nawet wlepki nie mam w dokumentach.
-
Zegary anglik - europa
Tak, da się, ale nie powiem niestety jak.
-
Zderzak laminat RS4 B5 A4 B5
Daj se luz
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Tarka nad rzeką do prania ubrań też jest nie do zajechania, a jednak wszyscy korzystamy z pralek
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
Nie Szczerze mówiąc max rozmiarem dla Craftera jest 17 cali. Nie chce zakładać dużych kół, ktore beda na niskim profilu, nie spelnialy nacisku na koło, zakładac kola nieprzeznaczonego do tego samochodu (byc moze problemy z gwarancja i AC) i koszt opon typu ciezarowego na np 18 jest wyzszy, o spalaniu juz nie wspomnę.
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
Felgi będą 16tki, z Amaroka. Crafter ma 5x120 i duże ET, wiec wyboru nie ma zbyt dużego. Paka już tak zostanie. Spalanie od 7-12. Gdzie 7 to trasa do 90km/h, przy dynamicznej trasie do 110-120 pali 9-9.5. 12 to spalanie typowo miejskie. Ciekawostka - Jakosc swiatel o wiele lepsza niz w B8.5 w bixie.