Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi się tak wydawało.....dzięki
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Pany, czy jak już mechanikowi się uda ogarnąć górne wahacze, to czy powinienem jechać na zbieżność? Mechanik nie mógł mi się wprost określić i zgłupiałem
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piloty są z B7 ale oba sie komunikowaly przed wymiana aku. Baterie w pilocie ok? Dziwna sprawa, to że się rozkodowały jest normalną sprawą po wyjęciu aku, ale dlaczego MK ich nie widzi Baterie... tak w obu pilotach na raz...no ale trzeba wykluczyć. Najprościej Ci będzie u kogoś sprawdzić, wtedy coś już wykluczysz. A stare piloty z B6 masz? Może na nich sprawdź.
  4. Dołańczam - tego jeszcze nie widziałem......
  5. grzes283 odpowiedział(a) na artyro temat w Audi A4/S4 B6
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej cos nie tak z MK, jesli by wywaliło z pamięci, to i tak na vagu widać, że się komunikują. Chyba, że piloty masz z b7....może ich nie widzi
  7. W B6 nie ma możliwość wyłączenia dodatkowego ruchu z pozycji vcdsa....
  8. W B6 nie ma takiej możliwości. Podczas pracy wycieraczki wciskasz manetke jeszcze raz na dół. Nie wykona wówczas nastepnego ruchu...
  9. Ja mam jeszcze taki numer...661443282
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. Audi a3 2014r,czy et48 przy 17" wejdzie?
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podczas pracy wycieraczki, wciskasz manetkę na dół.....wówczas wycieraczka wykonuje ostatni ruch. Niestety ustawienia vagiem w B6 nie zrobisz, a tak jak mówisz....wkurzająca sprawa
  12. Zenon to dobra myśl, bo te lampy psują cały efekt, bez urazy ale tragedia Jeszcze dowaliłeś tymi srebrnymi kratkami od halo. Jak szybko się tego pozbedziesz, to zostanie Tobie przebaczone aaa i ta płytka na rączce drzwi kierowcy .....nie tędy droga
  13. 235 robi robotę, jasne ale nie przy 17"......zresztą wydaje mi się, że sezon na "szerokie lacze" mamy już chyba za sobą. To było fajne przy MKII, czy MKIII. Auto wyglądało , ale jeździć nie chciało Choć wszystko, to sprawa gustów....a jak wiadomo o nich się nie dyskutuje. Ja mam blisko 180PS i nie zamulam ich 235, wolę czuć ogień na 205 Pozdrawiam
  14. Ja proponuje oryginał S-Line 5-cio, lub 9-cio ramienne, kwestia co się bardziej podoba. Co do opony, to wg mnie za dużą pchasz, bez sensu zamulać auto. Wrzuć sobie 205/50 - ja tak jeżdżę i powiem Tobie, że jest bajka. Autko mniej spala, jest bardziej zrywne i nie męczysz wspomagania przy parkowaniu. I co najważniejsze nie nie nosi w koleinach
  15. Żarówki ledowe canbus w 100% eliminują problem, także chyba bez sensu kombinować inaczej.
  16. Niby wielkiej filozofii nie ma, ale jeśli nigdy sie nie ustawiało samemu, to trzeba być ostrożnym, żeby całkowicie nie poprzestawiać. To są na prawdę małe wartości na + czy na -
  17. źle doczytałem, że 5 dni po zakupie wtryski padły....chodziło o kierę .......Czerwony w białym puchu, to masakra normalnie Ogarnij dekielki do alusów, bo czegoś jakby brakowało
  18. Dokładnie. Przerabiałem temat u siebie. Rzadko kiedy synchro jest idealnie. Co do odpalania AVF na uszkodzonych świecach, czy pompkach.....ja miałem po zakupie auta DUŻE problemy z odpaleniem go przy ok. -10. Wymieniłem świece i po problemie, ale czy pali z pół obrotu....na pewno nie. Co do kultury pracy, to też jeszcze zależy od przebiegu, oleju...o wiele wiele więcej. Raczej nie powinno się porównywać, bo ześwirujemy :-)
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, jak już temat oświetlenia w toku. Co sądzicie o modułach doświetlania zakrętów wyzwalanych kierunkowskazem? Ma ktoś taki bajer u siebie?
  20. Może coś zostało źle dokręcone.....tak jak u mnie i kolegi Kunio
  21. Hehe kupiłem ją a 5 dni później diagnoza że wtryski mi leją i znowu 7 koła w ebane wtryski wydałem i z modami chyba na ten rok dam sobie spokój a dziś trochę polatałem po okolicznym lesie Trochę szybko wtryski Ci się poddały. Nie miałeś żadnych objawów w momencie zakupu? Nie sprawdziłeś dokładnie furmanki
  22. Niby taki brzydki, a na ulicach tego full, już chyba nawet częściej widuje superba niżeli octavkę. Ja tam do tego auta nic nie mam, no może jakby cenowo deptało po piętach A6, to bym inaczej podchodził do tematu - bo wiadomo, że A6, to A6. Ale patrząc na cenę tego auta i wyposażenie, komfort i ekonomię w utrzymaniu, oraz wygląd z zewnątrz i wewnatrz, to nie wiem co ma się nie podobać. Ale wiadomo, każdy ma swój gust, a to ciężki temat....
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli warto kupić. Dzięki Panowie....
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej do dopompowywania. Ale skoro piszesz, że tylko kilka minut mogą pracować to chyba bezsensu. Nie wiem, ile zajęło by dopompowanie np. 1 atmosfery.... Nie miałem nigdy z tym styczności. Niby na kazdej stacji paliw są kompresory, ale wiecznie zepsute.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.