Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie Trzeba coś działać. Ale jeszcze jedno, czy zwykła kiera MF z B6 bedzie obsługiwać blutka?
-
B6 DIVISION
Gdzieś czytałem, że trzeba wpisywać numery zaczynając od +48 ( jeśli to nr. z PL)......Czyli generalnie z lit. C wystarczy, wszystko co potrzeba obsługuje. Dzięki, będę szukał. A jak jest z okablowaniem do podłączenia? Są gotowe wiązki pod RNSe
-
B6 DIVISION
A powiedz, czy książke i ID dzwoniącego też wyświetla? Masz pełną obsługę z radia, nie musisz np. wybierać z telefonu, aby zadzwonić? Niby ma pełną funkcjolalność ale i cena jest pełna. Być może wystarczy niższy model
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Tak, czy siak każdy pomysł może okazać się ciekawy. Ja proponuje, z racji, że jest tu nas pełno ciekawych sprawy ludzi złożyć się na remont jakiegoś silnika i odnaleźć problem. Bo ładować 4 tysiaki w auto warte max 20 tysi, to nie głupota na maxa. Mi dudni, ale już przywykłem i nie robi mi to. Cieszę się, że posłuchałem mądrzejszych i zbagatelizowałem sprawę. Teraz pewnie bym był lżejszy o kilka ładnych tysięcy a auto dalej by dudniło.
-
B6 DIVISION
Panowie, taka sprawa. Mam RNSe i kiere MF zwykła z B6, chcę założyć blutka, z jakąś rozsądną funkcjonalnością. Chciałbym aby miał książkę telefoniczną, ID dzwoniącego, nie wiem co one tam jeszcze mogły mieć....no i jak jest z kompatybilnością jeśli chodzi o telefony. Mam samsunga galaxy S4 i raczej w samsungach bym siedział, czy to ma znaczenie? Jaki najlepiej kupić blutek?
-
B6 DIVISION
Ten cały OLX, to wielka porażka. Dzisiaj dzwoniłem do kolesia, co wystawia nakładki od RS4 w dobrej cenie z podstopnicą. Prosiłem o jakieś foto, bo ma tylko standardowe w ogłoszeniu a na drugim nic nie widać. A on do mnie, że nakładki są w igła stanie a zdjęcia nie chce mu się robić..........wali ściemą na kilometr. Wcześniej miałem takie cyrki z RNSe. Nie kumam. Ludziom nawet ciężko jest dobrą fotę zrobić, żeby przytulić trochę grosza.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Co do postojówek. Kupiłem Osram Ledriving 6000K, świeci całkiem dobrze, ale.......dopóki nie włącze przynajmniej postojówek świeci mi się błąd żarówki, co może być nie tak. Oczywiście po zapaleniu mijania, albo tylko postojowych błąd gaśnie. Mieliście taki problem? Na zwykłych żarówkach jest ok.
-
B6 DIVISION
, dobra. Wystarczy, bo mi śniadanie z przedszkola sie odbija Z innej filiżanki. Włodek, masz może jeszcze namiary na jakiegoś malarza od felg? Dałeś mi kiedyś, ale posiałem gdzieś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, powodzenia w szukaniu. Może na forum coś upolujesz
-
B6 DIVISION
Ja???? A co ma ten na zdjęciu powiedzieć ..........................jak cię ocknie
-
B6 DIVISION
domestosem i wrzątkiem zalać, co by komin był czysty
-
Automatyczne włączanie świateł po zapaleniu silnika
Bardzo dobre rozwiązanie. Ja mam podobnie, tylko na module pod żarówki H7 (30% mocy).
-
B6 DIVISION
Turbawa rozwala system....
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Spokojnie wejdą przy ET35 i przód i tył.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nowa, używana?
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
Ładnie siedzi, ale obowiązkowo dystans
-
Znaczenie ET Felgi
Przy -30mm et43 i dystansie 20mm jest u mnie tył na równo. A jakie masz koło i opone, bo to też istotna sprawa. Zresztą najprościej jest założyć to, co się ma, wziąć miarę i na spokojnie sobie wymierzyć.....to najbezpieczniejsza metoda.
-
Jaka szerokość opon przy profilu 40/17
Dlaczego pytasz o profil, przecież profil to wysokość opony, która bierze się z szerokości. Profil 40 to nie stała wielkość, tylko stosunek szerokości opony do jej wysokości. Inny wymiar bedzie ( w cm.)dla profilu 40 przy szerokości 235, a inny bedzie dla opony o szerokości 255....rozumiesz?
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Dlaczego? Ładna felga. Teraz odpowiednia guma i gwint i jest Tylko żeby zbyt miękkie nie było na nasze dziury, bo szkoda zachodu
-
Znaczenie ET Felgi
Kwestia jak chcesz auto obniżyć. Przy 17" i zawieszeniu 1BV krzywdy nie ma. Na pewno nic nie będzie trzeć. Ale jak dasz gwint i posadzisz auto, to na zakrętach może być problem... ET 30, ale złotego środka nie ma . Kwestia zawieszenia, szerokości opony i felgi...
-
B6 DIVISION
i znowu Polaków wyjeb...li jednak w PL się najlepiej zarabia
-
B6 DIVISION
OK, coś tam już kumam, resztę powoli ogarnę...dzięki
-
B6 DIVISION
Czyli kiera od B7, B8 i C6 ma tę samą taśmę, ale muszę zwrócić uwagę na poduchy, tak?
-
jakie dobrać Et Do felg 17",18" do a4 b7
Nie czepiaj się, to nie kwestia braków w pisowni, tylko kolega źle zsynchronizował ruchu palców............qwa, ale wszyscy delikatni na punkcie pisowni
-
B6 DIVISION
aha, a po czym poznam, do jakiej kiery jaka poducha? No i kwestia taśmy.....