Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. w logi nie patrzylem bo nie jestem na "ty" z 2.4 ale powiem tak. instalacja musi byc jak najszybciej przerobiona tak zeby doslownie nie bylo jej widac. dlaczego wtryskiwacze sa tak daleko i pozniej wezyki do czwornika. masakra jakas. nie wyregulujesz tego dobrze jesli bedzie tak to popierniczone masakra jakas. niech Ci gosciu lepiej czesc kasy odda i pojedz do ogarnietego magika od gazu to ci dobrze mapy poustawia bo widocznie masz cos z dawkami zle jesli ci tak faluje i twierdzisz ze duzo pali. normalnie w miescie jak moj znajomy w Lublinie nie zejdziesz nizej jak 12-13 litrow trasa srednio 11 w gore zalezy od ruchu i zapierniczania i nie sluchaj bajek ze pali 10 w trasie bo to jest nie mozliwe chyba ze jedzie sie caly czas 80km/h. wiec: najpierw porządek z instalacja, jak najkrótsze przewody do wtrysków gazu i wszystko ladnie upiete. jak bym znalazl fotke to bym Ci pokazal jak jest u znajomego. ty masz o tyle latwiej ze masz kazdy wtrysk osobno. jak to zrobisz wtedy na korekte u dobrego gazownika lapka w samochod i jedziecie. to jest prawidlowe ustawienie map a nie autokalibracja na postoju tak to mozna sobie jalowy ustawic. w 32 bloku dziwnie stoja wskazania -5.5 nie wiem czy tak powinno byc ale dziwnie. powodzenia i daj foto jak to ogarniesz ladnie pod macha ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- co do bledow beda one raczej wystepowac, ten typ tak ma jesli ma instalacje gazowa. trzeba by bylo pewnie dac tuleje dystansujaca pod sondy
  2. z oslonami ciezko na allegro albo tablicy poluj czasami mozna w fajnej kasie upolowac. wogole fajne autko za***isty kolor to Ci kazdy powie
  3. podjedz na jaki kolwiek sklep budowlany i powinni miec cos takiego w butelce w jakich jest rozpuszczalnik tylko do zdzierania farb. wiecej jak 15 zl za 0.5 nie plac bo to gowna sa a ja tego uzywalem i daje sobie super rade. 2 warstwy i ladnie schodzi farba czy co kolwiek. tylko na lakierze samochodowym nie sprawdzalem
  4. zlokalizuj skad wydobywa sie dzwiek. nikt tu nie jest wrozka. moze pasek od altka i klimy skad mamy wiedziec. kiedy cos robiles z paskami? moze jakas rolka pada przy duzych obrotach i obciazeniu. rozrzad kiedy robiony?
  5. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no wlasnie zalezy gdzie sie trafi mowili. a jak tam wozkowi maja z kasa? nie lubie pracowac na zmiany ale trzeba bedzie co zrobic:facepalm:
  6. sciagnij waz z turbiny i zobacz jaki luz ma wirnik. moze ci juz turbo mowi papa
  7. nie dalo sie tego inaczej ogarnac?
  8. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    na wozki widlowe czy cos takie tez potrzebuja.?? musze podjechac zostawic papierki. a jak wogole sama praca ? i ludzie atmosfera? bo za duzo dobrego nie slyszalem.
  9. nie ma kabli w 1.8T
  10. nie pali Ci na ktorys garnek. z rana jak tak buda rzuca vaga i loga na postoju zrobic ktory cylinder nie pali
  11. sprawdz stukowe vagiem na kanale 13. powinny byc same zera jak beda inne wskazania to masz opisane pokolei ktore to cylindry i w jakich przedzialach obrotowych najbardziej dostaje po d*pie. jak bedzie na jednym to podmienisz cewki miejscami a jak nie to swieczki modul zaplonu
  12. Magicbattle odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
    ja nie dawalem sylikonu i juz rok nic nie cieknie ani sie nie poci. uszczelka febi:wink:
  13. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja od zaraz:decayed:
  14. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Pany wie ktos cos o pracy w lesznie za 1500-2000tys/miesiecznie??
  15. Paweł a Ty co bys polecił przed Colli
  16. duragloss tylko nalozyc nie polerowac i potem na to Colli i polerowac mikrofibra?
  17. z tego co kojarze nie musisz myc za kazdym razem po kolejnych korektach mowa o korekcie trzy etapowej, chyba ze balaganu narobisz duzo ale to nie seria G. przecierasz ipą zeby zmyc niewidoczna paste w ryskach ktora maskuje efekt. po calej korekcie dopiero myjesz, potem cleaner i wosk. a jaki cleaner (to jest weet look tak?) pod coli najlepszy ??
  18. taka prawda jestes mistrzem. bardziej podobaja mi sie twoje efekty niz u vario czy meguiars, caly czas sie zbieram zeby umowic sie i zajechac do Ciebie ale nie ma mnie w Lublinie prawie wcale. chyba bedziemy dzialac juz na a6 bo b5 pewnie na wiosne pojdzie w swiat
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    z czym masz problem??
  20. nigdy tyle mi na trasie nie spalil. na A2 przez 100km tempomat zapiety na 140km/h łyka mi 10,5/11,5l i nie ma bata zeby przy tej predkosci spalil mniej przynajmniej u mnie. ogolnie jak robie zawsze prawie 500km lublin-leszno gdzie 200km prawie autobany i reszta miasta i poza to wychodzi mi 10.5-11 litrow a fis pokazuje 9,3l przewaznie. nie pamietam jaka srednia predkosci wychodzi bo ostatnio nie skasowalem i zle zmierzyl chodz wyszlo cos kolo 80km/h wiec nie wiem dokladnie. w samym miescie pali 11-12 zalezy od humoru (mojego). instalacja regulowana ale i przed i po tyle palil i jak kupilem tez wiec przez 2 lata to samo i jestem zadowolony. sterownik kme diego 3G (jakos tak) regfasty i kme silver. seria AEB chodz ostatnio cos mi sie wydaje ze mniej pompuje turbo bo jakies porywy sa na poczatku 0.6 a pozniej spada 0.4
  21. Paweł z detalingu i wszystko co z nim zwiazane mogl bys wyklady dawać
  22. jak Ci to ktos ladnie zrobi to sladu nie bedzie i dobrze sie wywazy. a moze znajdziesz sam beben i przelozysz chodz ciezko bedzie
  23. Magicbattle odpowiedział(a) na Emejcz temat w Układ Jezdny
    chyba w wiekszosci b5 tak nie ma. w 2.8 chyba sie z tym spotkalem. ja nie widze problemu z zalozeniem kola. po to jest przy zapasie plastikowy koleczek z gwintem zeby sobie go wkrecic i ladnie kolo sie celuje z otworami, nie widze zadnego problemu.
  24. do plastik mena musisz podjechac to Ci to ogarnie najlepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.