Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Spotkania na drodze
Zdesio S4 i bixy od razu rzuciły się w oczy. Popatrzałem na blachy i zaraz na forum wszedłem sprawdzić czy na pewno to ty bixów nie mam ale fajnie ze takie wrazenie sprawiaja heh:grin:
-
montaż pasków ledowych w drzwiach
wystarczył by tylko jeden modul z 3 diodami:facepalm: ja tak mam i wystarczy a nie taka choinkę bez przesady
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
tak jest oponki 225/40 spokojnie weszly bez dystansów
-
mam problem z wyciagnieciem filtra paliwa
- [B5 APS] by czorny
blagam nie pokazuj teraz kozy na 1ba:grin:- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
ani go nie pokazuj- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
moze kiedys:grin:- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
narazie daje rade wiec nie malowalem moze kiedys chyba ze sie sprzeda w zimie bo chcialem na a6 sie przesiasc ale do b5 tez kiedys bym wrocil bo zawaliste autko. ---------- Post dopisany 09-11-2013 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 08:59 ---------- Taka sytuacja na przyszły sezon ale teraz polatam do pierwszego sniegu:grin:- Spotkania na drodze
korek w ujj byl jak wracalem wieczorem przez wrocka cb mi sie rozsypało i miałem wyłączone haha. Skad wiedziałeś ze to ja?? byłem u Ponczo po flaty w Wałbrzychu- mam problem z wyciagnieciem filtra paliwa
nie- Kolizja najechanie na tył Niuni
wes kase i zglos do ubezpieczyciela podwójne koszta hah- Niby AEB ajednak nie ciągnie jak 150 hp
nie jestem pewny ale chyba cos masz nie tak z zaworkiem n75 duty cycle jakies male. ale poczekaj az inni sie odezwa- wkładka zamka drzwi kierowcy polift
witam czy ktos demontowal albo zmienial wkladke kluczyka w drzwiach kierowcy?? nie moge jej wyciagnac- Silnik - W czym problem?
jak mechanik rozbierze i zobaczy co jest to bedziesz wiedzial nikt z niczego ci nic nie powie. podstawa to po remoncie zmien olej:facepalm: blagam zadnych gowien 15w40 tylko i wylacznie 5w30 motul albo valvolin jesli chcesz zeby silnik i turbo pozylo troche cena na forum sprawdzone zrodla 150 z wysylka- silnik gaśnie podczas jazdy, potem trzeba poczekać kilka minut lub kilkadziesiąt godz
mam na mysli przekaznik ktory odcina doplyw paliwa ktory byc moze jest dolozony do nie fabrycznego alarmu- silnik gaśnie podczas jazdy, potem trzeba poczekać kilka minut lub kilkadziesiąt godz
jaki masz dokladany alarm?? jest jakis przekaznik przy tej centralce??- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
szkoda auta- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
a Ty widze ze odpuszczasz temat:kwasny:. szkoda bo fajna furka. Twoj zderzak jeszcze sie trzyma haha:decayed:- silnik gaśnie podczas jazdy, potem trzeba poczekać kilka minut lub kilkadziesiąt godz
bledu modulu nie wywlali tak jak cewek i innych pierdół. na modul chyba to nie wyglada ale przeczysc styki jest na filtrze powietrza. moze pompa paliwa nie domaga raz jest zasilanie raz nie ma. trzeba to jakos wykluczyc. jak przestnie palic to trzeba sprawdzic czy pracuje- Montaż alarmu
opis jest w dziale warsztat- brak hamowania na trasie
zawsze bedzie robil sie twardy jak pare razy wcisniesz. zrob jak Dev napisal posprawdzaj wszystko wysiadlo ci wspomaganie hamowania- Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
- Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
buahaha to zmien gazownika bo to jakis poje** wolajac taka cene za wymiane reduktora i listwy buahah. mozesz sam wymienic naturalnie nie ma duzo roboty. z regulacja juz nie jest taka prosta sprawa ale jak poczytasz co i jak to idzie ogarnac. chyba ze pozniej Ci gazownik wszystko ogarnie za pare zloty a nie tysiaka- Gwizd w rogu szyby od 120 km/h
powyzej 120 raczej tak jest gorzej jak zaczyna sie wczesniej- trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
tej wewnetrznej pod plastkowa oslona?? jest na miejscu. wstepnie ladnie juz wyregulowane nie trzeszczy na nierownosciach ale jeszcze nie jechalem tak zeby zobaczyc czy swiszcze - [B5 APS] by czorny