Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. mozesz zawsze wypowiedziec umowe. ale jak juz ci przyszlo pismo to zrob to jak najszybciej i niech sie gonia. albo ktos sie pomylil albo cos nie tak. zmien firme. co ci po oc jaka to firma i wogole. jak ty komus wjedziesz to tamta osoba sie użera z twoim ubezpieczycielem i wtedy nie jest juz taka fajna
  2. sprawdziles dobrze czy nie ma wyciekow. podjedz na stacje diagnostyczna i na sciezke hamowania bedziesz wiedzial czy ktores kolo slabiej hamuje i moze to powoduje takie objawy
  3. Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju. Bo bo tu jest powszechna opinia ze 1.8T powinno jezdzic na 5w.
  4. skad wy te teksty bierzenie:polew:
  5. tak to jest na tym forum podzial na dwie grupy spoleczne. i nic tego juz nie zmieni jeden przykleja i moze sobie mysli ze ma s4 no i fajnie. drugiego to smieszy chce tak to niech ma. u mnie ojciec ogladal sobie samochody na necie i pozniej jadac matizem do pracy myslal ze to audi a teraz wozi dupe b6 wiec marzenia jakies tam mozna spelnic ;p znaczek pewnie masz przyklejony dla tego ze fajnie wyglada i ciekawy ma wzor jak by byl zwykly jak normany a4 to by takiej klotni nie bylo
  6. xenon 10000k nie zakladaj tego bo chyba nie chcesz spotkac mnie na drodze a widze ze okolice lbn a dowod odrazu ci zabiora
  7. no w sumie wstyd do niemcowni z taka kiera cisnac. no dziwnie ze nic nie sciagalo, nie pisales kiedys ze buja w koleinach? zrob fote jak to wyglada widac ze jest krzywo na pierwszy rzut oka
  8. ogarmnij belke a nie kiere obszywasz. takich rzeczy nie zostawia sie na ostatnia chwile
  9. a co ma temperatura do adaptacji przepustnicy?
  10. zamontuj sobie pod zbiorniczkiem rurke z butelka i zalej do pelna plynu. pojezdzij troche i zobaczysz czy butelka sie zapelni
  11. a ma ktos rozpiske jak polaczyc kable z manetka poliftowa do wtyczki przedliftowej. mam zrobione ladnie prawie jak w ori ale kabelek od sprysku mam wlutowany w styk w srodku manetki i aby patrzec jak kiedys sie urwie
  12. nie ten dzial. mozna przelozyc tylko niczego nie połam
  13. aha to fajnie. ja w piatek jade na wschodnia granice to zobaczymy jak to bedzie przez te 500km. byle mi nie spadla gdy bede mijal sie z tirem przy 180km/h np
  14. a jak jest z sirio ml 145 do ilu zbiera jest jakis szum swist?
  15. nic nie podpisuj bo moze byc jeszcze wiekszy balagan i wtedy nic nie dostaniesz. zasiegnij opini kogos w tym obeznanego zeby sobie problemu nie narobic
  16. wtyczka jak wtyczka dwu pinowa z czarnym i czerwonym przewodem plus i minus zeby nie pomylic bo to diody nie zarowki. ja ciagnolem od kratki pasazera drutem pod deska tam polaczone z kratka srodkowa i dalej podlaczone do kratki kierowcy i na koniec do przelacznika swiatel tak jak w opisie autora watku
  17. tak o to chodzi domyslalem sie ze pewnie jest razem z plastikiem mocujacym. dzieki bardzo
  18. witam. czy ktos ma nr harmonijki miedzy drzwiami kierowcy a karoseria moja cala sie rozleciala i woda poszla i nie dzialaja mi teraz szyby oswietlenie i takdalej. stalo sie to po myjni. wiec prosze o nr harmonijki drzwi kierowcy do b6 albo jakas aukcje
  19. nie lepie zrobic test vagiem
  20. podobno z dachu najlepiej sciaga mowiac o magnesowkach. jutro wymieniam antene albo zwrot kasy i kupie porzadna i puszcze w progu zobaczymy czy beda zaklucenia.
  21. czy jak pociagne kabel od anteny cb w progu razem z kablami rca i zasielaniem tuby to beda jakies zaklucenia?
  22. Magicbattle odpowiedział(a) na Kriss17 temat w Nadwozie i Wnętrze
    z tylu masz dwa plastiki do odkrecenia przy prowadniczkach i z przodu jest zawleczka ktora trzeba wyciagnac i fotel wyjezdza do tylu
  23. fajny efekt ciekawe jak z trwaloscia? jak i czym zdrapales ta gume? ile kosztowala puszka?
  24. tez mialem kratki podswietlane bez instalacjil co to audi nie zrobi aby opcja byla tansza. istalacja kosztowala mnie poszukana w domu wtyczek od kompa do lampek z hdd czy power wszystko podlaczone pod przelacznik od swiatel i smiga jak ori
  25. na przeplywce masz jakos malo. podmien od kogos. czy skrzynie masz napewno w porządku ? podjedz do jakiegos speca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.