Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
po drugie to już przestań powielać tych bzdur:facepalm: tez sie zgodze bo poczytalem na forach o cb i alan nie jest az taki zly moze jak ktos nie umie uzywac to tak jest- Jakie CB Radio i antena do Audi?
to sa moja poczatki z cb nigdy wczesniej nie bylo mi potrzebne wiec nie wiem jak "graja" inne cb. ten ml troche dlugi a cos innego dobrego do metra ?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
jaka antene polecicie mi do 150zl? nie chcial bym super dlugiej zebym nie musial sciagac jej wjezdzajac do garazu moze byc na przegubie, zeby sciagala juz sporo tak z 8-10km bo duzo trasy tez robie. radio alan 109 smiga mi pod antena presenter nawet do 8km ale cos sie stalo i nie mam szumow tylko dziwne buczenie i swr nie mozna ustawic, radio dobre na innej antenie jest oki. patrzylem za taka ANTENA MAGNETYCZNA PRESIDENT ML-145 (2907765626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jakas taka zeby mi nie spadla przy 180km/h znajdzie sie cos w takiej kasie?- [ALL B5] Po podłączeniu ori zmieniarki zakłócenia
luzny kabelek do masy radia najlepiej ale nie minusa- [B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
mozesz kupic denso albo ngk napewno masz ngk zalozone jak nikt wczesniej ich nie wymienial. ja mam nalatane 230tys mysle ze ori bo swiece jeszcze ori byly audi chyba ze ktos zmienial na ori.- Przepływomierz powietrza - błąd
przeplywke sprawdz w blokach czy ma prawidlowe wartosci na jalowym od 3-4g/s- [ALL B5] Maty podgrzewanych foteli. I ich wiązka. Jak to zrobić?
musisz miec klimatronik z grzanymi d*pami- jakie swiece do 1.8 T ?
pisze tak jak pozakuje mi w katalogu kolego moze i jest naczej to wprowadzali by w blad. PFR6Q (6458) 25zl V-line nr 37 (5773) 39zl osobiscie mam teraz przy moim bosha zrobilem na nich w rok 30tys km i narazie nic sie nie dzieje a mam gaz. niby katalogowo sa do 20tys km- Czyszczenie przepustnicy
nie musi nic podmieniac wystarczy wejsc w odpowiednie bloki i zobaczyc czy sa prawidlowe parametry- jakie swiece do 1.8 T ?
ale nie platyny tylko V-line w IC sa takie jak podales w linku platynowe nic nie pisze o v-line ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- v-line maja inne oznaczenie i sa owiele drozsze prawie po 4 dychy bez znizki.- jakie swiece do 1.8 T ?
kup sobie w intercarsie bez znizek sa po 26zl sztuka taniej niz z allegro- Długo kręci (B6 benzyna 2,0 130km)
spokojnie zrobisz to tym samym kablem co kasowales bledy. musisz wejsc w xenon i tam zmienic kodowanie na forum gdzies jest jakie wartosci trzeba zmienic- Co to za zderzak ?
przedlift- Podświetlenie popielniczki
nic na sile. gdy otworzysz popielnicze wyciagasz wklad. widac w rowkach takie blaszki trzeba je pod giąć do gory albo w dol i popielniczka ladnie wychodzi- a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
ale ta srob akolego ci i tak nic nie da ona jest tylko do zmniejszenia luzu. od spodu tam gdzie jest magiel bedziesz widzial srobe na klucz chyba 15-16 nie pamietam. krec tylko po pol obrotu ani nie jesli kierownica nie bedzie wracac sama to za duzo przykrecone- drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h
jesli kola na max skrecone w prawo i ci pyka to prawy ale zewnetrzny- Audica nie odpala
przepustnica albo do czyszczenia albo padla na dobre wczesniej ci obroty nie falowaly? sprawdz bledy skasuj zobacz czy sie pojawia i wklej je tutaj.- Długo kręci (B6 benzyna 2,0 130km)
tylko kolega pisze ze swiatla wlaczaja mu sie autmatycznie i od tamtej pory prawdopodobnie jest problem. automatyczne swiatla mozna wylaczyc spokojnie vagiem kolego. wystarczy zmienic kodowanie 2 minuty roboty- co to za stuk
mocowanie sanek poduszki skrzyni, silnika- nieorginalne radio i tylne glosniki
jaki modul kupiles?- brak mozliwosci pw. ;/
napewno skrzynka zapchana tylko nie umie czytac i nie wie co do czego- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
benemua4 po przerobce wciagna jakis litr po 4-5tys co wczesniej robil po tysiacu- Pytanko o dwa komunikaty na fisie
mikro styk maski pokazuje czy masz otwarta maske czy nie. moze to byc i wina aku a jak ci slabo trzyma to i tak czeka cie wymiana. aku jak szfagier kupowal to w kodach pisalo ze musi miec 75ah wiec u ciebie jest zdecydowanie za maly. to zalezy od wyposazenia samochodu wiecej pierdow wiekszy aku niby. - Jakie CB Radio i antena do Audi?