Treść opublikowana przez Magicbattle
-
odczyt przebiegu z ecu
tym programem nie
-
Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa
na odciecie pompy paliwa tez jest patent. podaje sie zasilanie zaraz przy pompie i d*pa samochod pali i odjezdza. lepiej jakis kabelek albo dwa rozciac od kompa ktore powoduja unieruchomienie samochodu i wpiac przelacznik dobrze ukryty.
-
Gnizado zapalniczki dziwny problem POMOCY
jesli kolego masz zdolnosci manualne i pojecie o pradach to miernik w lape i jedziesz. przeryj okablowanie od zapalniczki w glab i pewnie znajdziesz problem
-
Postojówki LED i ich mruganie :/
tak jest. zarowki ledowe migaja musisz kupic z modulem albo dolozyc rezystor. ledy maja to do siebie ze maja maly pobor produ i musisz stworzyc opor rowny zwyklej zarowki. ja zrobilem tak. w obwod wpiolem sie zarowka zwykla led postojowy swieci w kloszu a tamta jest schowana w obudowie zeby nie bylo poswiaty zoltego swiatla. lecz to nie jest super skuteczne bo czytalem ze diody moga szybko sie przepalic przy takim podlaczeniu. rezystory sie nagrzewaja wiec zaloz mocniejszy
-
Jak wyjąć wkłady lusterek
na trzy pytania odpowiadam ci nie. przedlifty do poliftow nie pasuja i na odwrot. musisz kupic komplet jesli chcesz przekladac
-
problem z kierunkami
prawdopodobnie masz uszkodzony przekaznik ktory jest w przycisku od awaryjnych kup sobie albo podmien i zobacz czy problem ustal jak nie to do manetki trzeba zajrzec rozebrac przeczyscic styki
-
nowa manetka brak kierunków. POMOCY
jak w temacie wyzej podanym przez kolege. musisz przelozyc piny. kierunki ci nie dzialaly bo masz przy manetce metalowe styki ktore dostaja prad.
-
podwójne światło przeciwmgielne tylne
trzeba ja wyjasc albo wyciac i wlozyc zarowke bo piny juz powinny byc pociagniete i kabelek przynajmniej u mnie tak jest
-
Problem z postojówkami
to po co zakladasz wogole temat!!!
-
BŁĄD POZIOMOWANIA KSENONÓW-Czy można na stałe usunąć komunikat ?
jaki masz nr tego bledu? sprawdz przewody przy silniczkach lamp widocznie moze cos pod wplywem wibracji sie rozlacza albo dotyka gdzies golym przewodem karoserii czyli masy
-
Czy to czujnik położenia wału?
temperatura raczej na ten czujnik nie ma wplywu bo sie raczej nie nagrzewa. za to by odpowiadal czujnik temp wody.
-
Problem z alarmem i centralnym zamkiem
sprawdz kodowanie jak bedziesz mial vag
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
a gdzie to zamontowales i wogole?
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
bezpieczniki sprawdzone? podmieniales o takich samych nr modul zaplonowy ten na puszce od filtra powietrza? skad wiesz ze nie ma iskry? niestety w aeb nie powie ktora cewka padla ale zeby wszystkie naraz mozliwe ale raczej rzadkosc.
-
Nie odpala , POMOCY !!!
tak za duzo poszlo paliwa na kolektor. dobrze go wymyj (filtr) powinno byc dobrze. ale glupio ze tak o z nienacka nie chce palic.
-
Nie odpala , POMOCY !!!
sprawdz wszystkie bezpieczniki na poczatek potem kostki pod maska moze ktoras sie wypiela. nie masz czasem wody w komp?
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
wes ty sie juz lepiej nie wypowiadaj bo sam byles nie lepszy tak samo pol wieku zdejmowales oznaczenia z klapy pseldo s4 czy co tam miales. gdzie jest wydruczek z hamowni. nie jeden juz gadal ze ma nie wiadomo ile KM. jakies aktualne foto?
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
i co wyszlo z tego calego cyrku doszedles juz do jakis konkretnych przyczyn?
-
Concert II problem piosenki z płyty lecą losowo
radyjko na stol i rozbierz nasmaruj oliwka potencjometr. concert II nie ma problemu z procesorem glosnosci.
-
stalówki oklejone stickerbomb
no ja opasek nie mam bo alu na zime jest. ale nie koniecznie sie daje opaske po przeciwnej stronie. takie cos nic nie zmienia.
-
stalówki oklejone stickerbomb
co wy dajecie. naklejka nic nie wplynie na wyważenie kol. a jak daje sie opaske zeby kolpaka nie zgubic to niby jak potem wywazyc?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
podlacz odwrotnie plus z minusem diody sieca tylko w jedna stronie to nie zarowka
-
Szarpe, przerywa, brakuje mocy.
aparat zaplonowy
-
Światła przeciwmgielne Przód
dobra dobra tylko jak ma boscha to oki bedzie mial przeciw mgielne a jesli nie to nie ma bo w valeo nie bylo.
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
sorki juz wyczytalem w temacie abdula o lampach.