Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. a nie wiesz co to byl dokladnie za uklad. i pomoglo stosujac takie cos?
  2. ale kolega włącza drogowe i sie swieca czy tez nie? jesli swieca a kontrolka niebieska nie to spalona zarowa napewno, sproboj pokukac w licznik moze zablysnie. umnie od rezerwy pipnie brzeczyk ale kontrolka zapala sie jak chce dopiero jak pukne w licznik swieci. ale zadko mam rezerwe i nie chce mi sie znowu wyciagac licznika a mi to nie przeszkadza narazie;p
  3. a ja w poniedzialek sobie zobacze co tam gra sciaganie tylnej tapicerki z klapy mam opanowane;p przeczyszcze wszystko i zobaczymy jak to bedzie grac. ale pewnie na trasie jak bede to sie okaze bo moze dzialac na postoju. a trasa dopiero za jakis miesiac. ale kurde co z ta zarowka?
  4. tu moj blad masz pol fisa. a czy wczesniej wyswietlala ci sie temperatura? albo masz wylaczone wiec vagiem trzeba wlaczyc ale najpierw test licznika ewentualnie wykrecic licznik i zobaczyc czy wszystkie wtyczki sa podpiete. nie wiem jak tam jest w pol fisie
  5. jaki rok 1996 czyli przed liftem jeszcze. nie posiadasz kontrolki od mijania. od dlugich powinna byc na srodku po ich wlaczeniu jesli nie zapala sie to moze byc zarowka przepalona
  6. jesli masz climatronika to i musi byc termometr. moze ktos grzebal i nie podlaczyl albo takowy wyja. oryginalnie powinien wlaczyc sie po wlaczeniu zaplonu
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21280.0[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 19:35_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0
  8. wiec sprawdzalem napiecie i jak pisalem wyzej. pewnie jest 12v na aku ale zeby wlaczyc swiatla mijania musi byc zaplon na pracujacym mam 13.09v wiec wydaje mi sie oki. luzow na zarowce i lampie raczej nie ma. a ktory przekaznik odpowiada za tylna wycieraczke? u mnie tez wraca na sam dol. dobre spostrzezenie wiec raczej to nie wina podlaczenia przy silniku. moze przekaznik sie chce zalaczyc od nagrzania moze albo cos.
  9. wydaje mi sie ze trzeba zdjac klosz lampy niestety, czyli rozkleic
  10. no wiec wlasnie. to nie zapala samochodu ktory sobie chodzi pozatym to bylo by sprzeczne z prawem ktore jest w naszym po***ym kraju:wallbash:
  11. pewnie musialo sie zaadoptowac to i owo. rozne cyrki sa z brakiem napiecia aku. dobrym rozwiazaniem jest zamontowanie pamieci baterii
  12. zostalo sprawdzenie manetki. znajdz piny ktore odpowiadaja za kierunki bylo gdzies na forum i sprawdz czy prad do nich dochodzi. albo podmien manetke
  13. sprawdzenie manetki. a masz centralny? blyska ci przy zamykaniu i otwieraniu? dlugie ci dzialaja?
  14. aha to jak bedzie chwila czasu to moze sobie cos takiego wyrezam ;p
  15. przewaznie to jest kwestia zamiany jednego kabla tak jak mowie zoltego i czerwonego. jak masz polaczone kable?? nic nie spalisz nie ma takiej mozliwosci sa dwa bezpieczniki w samochodzie radio zapalniczka i w radiu.
  16. a jaka gestosc papierka wodny 1000 czy mniej?
  17. to banalny problem. trzeba polaczyc inaczej wkostkach zasilania przewody. czerwony z czerwonym zolty z zoltym zalezy jak masz teraz podlaczone moze byc na odwrot. daj fote przejrzysta zeby zobaczyc jak masz polaczone wtyczki i daj model nowego radia
  18. vag to podstawa zeby dzialal asr musi dzialac abs jesli znasz zasade dzialania asr wiesz dlaczego. moze byc zarowka ale jesli ci miga asr pare razy to cos jest nie tak. vag i sprawdz bledy albo do mechanikow podjedz i na jakiegos lancha podlacz to juz konkretny sprzet
  19. sprawdz przekazniki w avantach jest dwa zbiorniczki pod macha i z tylu w boczku prawym jesli leje ci do srodka na odplyw masz nieszczelny uklad wyjmij zbiorniczek i zobacz w jakim stanie sa rurki wyciek musi byc gdzies w boczku
  20. czyli scierales czerwona farbe z tarczek?
  21. Jak w temacie. Przepala mi sie dosyc czesto jedna zarowka od swiatel mijania lewa strona kierowcy prawa nigdy. reflektor przed liftem z wbudowanym przeciw mgielnym. jak sadzicie co jest przyczyna. wiem ze h7 lubia sie palic ale chce jakos tego uniknac. dziwne jest ze tylko lewa zarowka. moze dac jakis opornik albo bezpiecznik na kabel plusowy ? Drugi problem to tylna wycieraczka zauwazylem ze nie zawsze dziala kiedy ja chce. ostatnio jest deszczowa pogoda i mialem troche trasy do pokonania mialem wlaczona pozycje na cyklicznie co jakis czas sama sie wlaczy ale jednak nie pare razy pochodzi i pozniej d*pa. majtam manetka a wycieraczka nie drgnie dopiero gdy jakis dolek sie sie trafi to zaczyna dzialac. ale nie wiem czy to byla by w takim razie wina luznego styku np przy silniczku wycieraczki. i moje pytanie czy przekaznik od wycieraczek przod i tyl to ten sam czy sa dwa oddzielne jak tak to ktory to. i wogole prosil bym o rozpiske co i ktory przekaznik za co odpowiada[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 19:45_________________________________________________wiec sprawdzilem prad na zaplonie 11.02v i na zapalonym silniku 13.09v powinno byc raczej dobrze wiec o co chodzi?
  22. jesli kieds ci mniej palila to moze czas pojechac na jakis maly serwis zeby wszystko wrocilo do normy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.