Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomekTdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomekTdi

  1. TomekTdi odpowiedział(a) na Misiek992 temat w Audi A4 B6/B7
    W Kreatorzmocy robiłem dwa autka właśnie z tematami DPF'ów i byłem jak najbardziej zadowolony. DPF'a póki tego nikt nie sprawdza możesz wyciąć, wyprogramować w ECU i przy okazji lekko podkoksować autko
  2. W BRD jest bardzo duża różnica w spalaniu gdy silnik nie jest nagrzany. Jeżdżąc zimą na krótkich dystansach spalanie rośnie w oczach. W poprzednim AVF'ie to zjawisko nie było aż tak widoczne.
  3. Ja za taki sam pakiet za A4 BRD Quattro 2008 rok w Proamie we wrześniu tego roku zapłaciłem 1113,78 zł. PZU to jedno z najdroższych ubezpieczycieli.
  4. Problemem może być przeglądarka i system XP. Spróbuj zalogować się przez Mozilla Firefox powinno pomóc.
  5. Witamy witamy
  6. Wątpie. Zakładałem do B6 felgi z ET 49 i już wchodziły na styk a wyglądały beznadziejnie, były bardzo mocno schowane w nadwozie. Do ET 54 musiałbyś dawać dystanse i wtedy zmieniać również śruby lub zakładać ori felgi o ET 42.
  7. Nie doszukujcie się problemu, jest ok
  8. Super, zapewne nie możesz się doczekać odbioru. Długi czas realizacji ? Wrzuca fotki jak tylko odbierzesz
  9. Dywaniki firmy petex są godne polecenia.
  10. Wartość naprawy przekroczy wartość auta. Szkoda całkowita na 99,9%.
  11. Z czasem zaczynają słabiej świecić, później świecą na różowo a na koniec gasnął i kończą żywot Trwałość w zależności od jakości palników oraz częstotliwości włączeń czego ksenony nie lubią.
  12. TomekTdi odpowiedział(a) na zamek1200 temat w 2.0TDI
    W B7 ośce zbiornik ma 70 litrów pojemności.
  13. Montuj większy, nie będzie problemów zima. Ja w AVF'ie i teraz w BRD miałem Centre Futurę 100ah 900a i nawet w największe mrozy kręciła silnikami jak wściekła.
  14. Lepiej gdyby były 7 calowe szerokość, ale jak zamierzasz zakładać opony np 205/55/16 to i te będą okej.
  15. U mnie wczoraj "zgasło" wszystko w lewej tylnej lampie. Brak pozycji, kierunkowskazu i stopu. Dziś zaczynam poszukiwania, zapewne masy nie ma ?
  16. Tak akcja serwisowa jest już zamknięta.
  17. Ja również mam te PETEXy. Nie śmierdzą i dobrze przylegają. Po 80tys dywanik kierowcy pod piętą zaczyna się lekko przecierać.
  18. Dla potomnych możliwa jest wymiana samego gaszaka, zamiast kompletne przepustnicy.
  19. Panowie czy ktoś kupował zamienniki przednich błotników do B7 ? Jak z ich trwałością spasowaniem i jakością ? Lepiej szukać używanych oryginałów ?
  20. To jest mniejszy problem ???????????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.