Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AWX] Błędy w module komfortu 8E0 959 433 BD
sprawdz czy jest suchy
-
[B5 AHH] Poprosze o ocene logów A4 1.9 TDi AHH
nie do końca, na szybko poprawiałem prace "innej firmy :decayed:" bo przy pierwotnej modyfikacji sprzęgło odmawiało współpracy co i tak z tego co mi wiadomo skończyło się na wymianie tarczy ... Jest ładnie nawet a turbo w tym AHH jest takie jak w AFN ?
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - problem z odpalaniem na zimnym silniku
jestes pewnien ze opożnić ? masz 4 stopnie ATDC
-
[B5 AHH] Poprosze o ocene logów A4 1.9 TDi AHH
Spanky Ty to stroiłeś ?
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
10:28 85,5 stopnia 10:49 66 stopni i dziwnie zmienia się wartość temp podczas dynamicznego
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
ja czujnik bym jeszcze poobserwował, wyczyścił mu styki i poczekał[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 09:06_________________________________________________to jest asv, widac po doladowaniu
-
[B6 AWX] Błędy w module komfortu 8E0 959 433 BD
moduł jest ok, szukaj przyczyny błędów
-
[B6 AWX] Błędy w module komfortu 8E0 959 433 BD
skasuj wszystko i zobacz co wróci
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów po czyszczeniu turbo i wymianie N18
amen
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów
mało przepływomierz mierzy
-
[B7 BRD] Odczyt z kanału 13-telepie silnikiem/pompki? ktoś pomoże?
ja bym sprawdził pompkę wstępnego tłoczenia i tandem
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
co do ostatniego zdania też się zgadzam chyba że w 8 bitowym 1z chcemy zaadaptować VNT to już nie mamy wyboru
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
trochę się mylisz, bo na 16 bitowym ecu da sie wysterować wszystko, wg a vnt to mapa, przepływka to linearyzacja jakby autor chciał program to zapraszam na pw
-
[B5 AHL] Brak komunikacji z ECU
nie, nie chodzi mi o to
-
[B7 BRD] Odczyt z kanału 13-telepie silnikiem/pompki? ktoś pomoże?
13 18 23 stat, to jest ocena pompek, oczywiście na ciepłym
-
[B5 AHL] Brak komunikacji z ECU
nie ma emulatora immo ?
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów - prawdopodobne problemy z turbiną.
inaczej.... zaczął a nie wiedział jak skończyć
-
[INNE] Logi- do sprawdzenia i co jest nie tak? (AFN)
skracac sztangę
-
[B6 AVJ] Proszę o wypowiedz na temat błędu
nic nie widac
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów - prawdopodobne problemy z turbiną.
zakladajac ze nastawnik jest nie tkniety w co watpie, to fakt zwiekszenie dawki o 2 mg przy 4000 rpm mozna uznac za delikatne a nawet kosmetyczne .... ciekaw jestem jak wyglada cisnienie zeby nie jedno uchybienie
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brakuje 20 KM
no to próbujcie tego co napisalem
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów - prawdopodobne problemy z turbiną.
program jest do d*py
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brakuje 20 KM
zobaczcie czy egr nie jest uchylony i czy kolektor ssacy nie jest zarośniety[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 18:02_________________________________________________jak to wyelimunujecie to rozpinajcie wydech[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 18:04_________________________________________________swoją drogą, dobrą przepływke kupiliście ?
-
[B5 AKN] Logi-Proszę o sprawdzenie-delikatnie mówiąc -toczy się
tej przepływki raczej już nie wskrzesisz
-
[INNE] T5 AXD logi - ciśnienie doładowania
najpierw zrób kat synchr i zobacz czy paliwo dochodzi odpowiednio do wtrysków