Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to wychodzi Ci spalanie ok 18L na 100km, zależy jak jeździsz autem ale 15L w miescie jest osiągalne butujesz? Ciekawe co wyjdzie na VAG ale w tym silniku to może być albo jakiś czujnik tem, albo .... lambdy bo lpg nie masz to ci sie nic nie rozleguluje. 2.6 prosty silnik o nim i o gazie mogę Ci poemat pisać
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
ale jak pisano wyżej wymiana diód i białe podświetlenie prawie jak orginał, prawie.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Gdzie 17 18" co by sie jakos jeździło ---------- Post dopisany 05-03-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 19:16 ---------- I dojechały opony od mrogala
-
Zmiana skrzyni biegów oraz sprzedła z a4 2.4 30v na 1.8 20v
skrzynia będzie miała chyba inne przełożenia a nie wiem jak sprzęgło, v6 mają dłuższe przełożenia coś mi się wydaje. Jakiś kod skrzyni tej w aucie lub tej od 1.8?
-
Czy da się to wypolerować by nie było śladu?
Nawet bez papieru, nawet pasta g3 + polerka na wolnych obrotach i nie będzie śladu. Ręcznie się nie męcz bo nie usuniesz, a nawet to ciężko.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
tyle też wiedziałem tylko kumpel twierdził że miał kiedyś i były dwa rodzaje, a co to za pucha?
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Wątpię by odma była winna, bo ja po robieniu uszczelki pod pokrywą zapomniałem podpiąć i nic się nie działo auto jeździło. a co do kolektorów to ponoć były dwa rodzaje silników ABC i jedne ponoć miały regulowane długości kanałów.
-
problem z licznikiem UK-NSI audi
a B5B ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No trzeba ciąć tyle by byłó równo i pasowało w zderzak bo tak czy tak to standardowo nie pasuje do esy. Ale wuja zanim dokładka to kup zderzak od esy bo przód esa z dokładką a tył normal, jeszcze sam es z seria tyłem i dokładką w kolor ok ale potem sie robi za dużo. Przód zmienia a tył w górze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Blachowkrety i po sprawie
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
Lewej nogi używa sie w wyścigach lub driftach.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Trzeba bedzie wiercić i bedzie jeszcze niżej.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Ok a stan silnika jaki jest ? Ciśnienie w normie itp?
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
No chyba ze te wypadki jak ktoś umie, bo przeważnie lewa noga żeby wybija
-
Palące się żarówki.
A jaki tam prąd bedzie ? Bardzo mały. Dioda preszej sie pali od tego niewłaściwego napiecia. A rezystorek daj na przewodzie plusowym.
-
Gwint supersport uszkodzony ?
Dokladnie poliureta. I po sprawie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bym sprzedał za 30zl Heh żartuje tylko trolluje arka
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
Wtyczka kolego sie rozpozina z tego co pamietam. I tam bez problemu idzie.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Gaz to trzeba umieć wyregulować po zebraniu dobrej mapy benzynowej i zrobieniu adaptacji w jeździe jak ja. Mam obok siebie odcinek autostrady bezpłatnej 6-7 km i tam odbywała sie regulacja pod rożnym obciążeniem aż do pełnej mocy ale to jest problem ktory sie może ciagnąć 2 tygodnie może miesiąc a nie rok Dużo jeżdzę tym autem i nie mam takich problemów.
-
Gwint supersport uszkodzony ?
tuleja ta z gumą tak? jak tak to da się.
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
lampy masz polift czy przedlift? bo ja rozumiem że z s4 czyli przedlift dzielony tyle ze z soczewką?
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
tylko po co to wyłączać przecież takich sytuacji jest bardzo mało
-
Palące się żarówki.
Niby ma rezystorki z tego co widzę na płytce ale jest też napis 12V czyli tak jak gwerty mówi za duże napięcie. Dołóż rezystor w instalacje.
-
problem z licznikiem UK-NSI audi
wal do kaja on ci może pomoże ogarnąć wsad, albo najlepiej napisz na battalionie tam ktoś ogarnia, napisz jeszcze do ćwiary może też coś pomoże.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Jak tak dalej będą wychodzić usterki to współczuje, ale tak jak piszą najpierw zrób kolektor. Ja w swoim tylko olej zmieniam "thank god" btw. te silniki 2.6 da się już kupić po 250zł-300zł