Treść opublikowana przez roae
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
mam przedlifta i ogólnie chciałem stworzyć kratki pod halogeny bo na tym najbardziej zależy a że będę robił od podstaw szukam jakiegoś punktu zaczepienia np w tę strone: Kratka / Kratki w zderzak Audi A4 01 - 04 S line (3818865983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
zobaczymy czy sie uda, ogólne pytanie było, czy warto się w to bawić, czy te ori kratki są tak dobre że nie potrzeba ich zmieniać. narazie spróbuje na kratkach przedliftowych bo takie mam, więc będzie prościej, tylko nie wiem na którym wzorze je zrobić.
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
z siatexu nie tylko ori wzór
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
siur, że trzeba to z grillem zgrać, wystarczy mi jeden grill z "S" kratką żeby stworzyć sobie dowolną ilość tego wzoru.
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
chodzi o kratki na dole zderzaka: chcę je zrobić na jeden ze wzorów mianowicie: S wzór: czy RS wzór: który lepiej spasuje, czy żaden?
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
kolor:slina: mam taki sam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ciemny avant B5 rej. PSL 9.EP ramki klubowe widziany we wrocku.
-
Jaki internet mobilny na kartę ? Play,Plus,Orange, T-mobile ?
przez aero2 palpitacji serca można dostać, mimo dobrego zasięgu ledwo co chodzi
-
Downpipe rura zamiast kata?
bedzie bardziej słychać turbo, co do koni, to na moim przykładzie wawaliłem kata wstawiłem rure i chyba za dużo oczekiwałem,bo różnicy prawie nie poczułem, po pół roku przyzwyczajenia rura mi pękła i musiałem spowrotem wstawić kata, wtedy odczułem tak naprawde jaka była różnica-turbo nie jest tak zamulone wcześniej wstaje....
-
Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
poka też wnetrze polukamy "przed i po".
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Takie cuda również ok, a czego można się spodziewać z 75km 195Nm
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
a takie cuda jak 1.4TDi też robisz?
-
Spoty wrocławskie
jak krzyki to jedź na skarbowców 4, normalnie za 40zł a jak dasz 45 to od ręki Ci zmienią
-
Moja A4 po ostrym tuningu :-)
- Spoty wrocławskie
ćwiara ogarniesz wsad z licznika benz na diesla - polo 9n- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kto tu ogarnia wsady, potrzebuje przerobić benzyna na diesla - licznik od polo 9n- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jade na podkarpacie- Sterownik z AJL do AEB.
gregor mi gość wywalił immo, i wywala mi na vagu błąd "ROM error", a nie chciałbym go, dasz rade to poprawić?- Spoty wrocławskie
no powiedz że od gościa ze skarbowców zapomnialem jak on ma na imie na wieczór sie dowiem, to powiesz że od heńka czy jak mu tam bedzie.- Spoty wrocławskie
nowodworska- Dziwny patent z czujnikiem air bag
w Twoim roczniku powinno być wiecej jak 2poduszki. a wogóle to jaki rocznik?- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
panowie jeszcze takie pytanko czy kabelek do airbaga 4ramiennego można przełozyć do 3ramiennego?- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
czy wszystkie taśmy obsługują łopatki zmiany biegów? mam pewność że taśma jest pod multifunkcje w ciemno można założyć że lopatki bedą banglać?- oszukany przez sprzedawcę samochodu.
pewnie że najpierw zadzwoń do sprzedającego, przynajmniej poznasz jego punkt widzenia w ostateczności możesz postraszyć sprawą itp... może zmieknie, jak nie wtedy idziesz na całego, sąd adwokat itp..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
turbiny, nie ma kto do sprzedania przepustnicy AEB? ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- dokładnie ostatnio też to wyczytałem w książce 1l/1000km ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- dokładnie ostatnio też to wyczytałem w książce 1l/1000km - Spoty wrocławskie