Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ..."fas est et ab hoste doceri" - wolno się uczyć nawet od wroga... Owidiusz.
  2. :naughty: mam autodate i VWtool na XP,etke tez mam,ale na viscie nie moge jej odpalic,bo rozdzielczosc obrazu musze zmieniac ,a to jest nie praktyczne-korzystam z vagcat.com
  3. pewnie sie zbila ,w blizej nieokreslonych okolicznosciach i ktos wymienil....
  4. wszystko zalezy od tego,na jakim oprogramowaniu lata laptopik...
  5. ...a jak autor byl grzeczny-bonusa dostanie w pakiecie...
  6. a zrobisz wreszcie fotke i wrzucisz? szklanej kuli tu nikt nie ma,a i zgadywac sie nikomu juz nie chce-jak to wyglada-zrob fotke,wrzuc ,my reszta sie zajmiemy i powiemy,czy to BOV,czy Splitter
  7. nie bardzo rozumiem-mozesz mi to wyjasnic-bardzo interesujące jest to,co napisałes z 0,5 seryjnego-podnosze na 1 bar,ale skąd sie wzięło 2 bary? i dlaczego mam podzielic przez 1,5
  8. da sie-wszystko sie da-jesli masz ochote i zacięcie,zeby to robic-to masz u mnie wsparcie,uturbic sie da,a co do czujnikow-z tym jest najwiekszy problem...kiedys auta nie mialy tyle elektroniki i kierowca,czy mechanik wszystko musial ustawiac na"czuja" ,lub sluch,teraz mamy ECU i czujniki-ktore pozwalaja na monitorowanie poszczegolnych podzespołów,kontrole pracy silnika no i zabezpieczenie przed ewentualnym zniszczeniem motorka,ale bez nich tez sie da,w takim przypadku są one "ograniczeniem",wiec jeslibym mial uturbiac wolnossaka-wybralbym wersje bez czujnikowa,ale nie wiem,czy to "przejdzie" w B5-teoretycznie -tak,bo w seryjnym ECU wolnossaka,nie ma czujnika cisnienia,jedynie moze byc ogranicznik ,uruchamiany poprzez info z przeplywki-jak to ma miejsce w AEB,ale ecu,mozna wlasnie z tego modelu przelozyc-problem czujnikow-potencjalnie rozwiazany,jesli chodzi o blok-nie wydaje mi sie,zeby sie roznily,w ADRze nawet mocniejsze wałki są,wiec chyba sie da...
  9. prawdopodobnie sie zacięła klapka i nie przestawia na zimne-podepnij Vaga,powinno pokazac blad,wtedy bedziesz wiedziec,czy silniczek sterujacy klapka jest popsuty,czy po prostu linka tylko spadla[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 13:00_________________________________________________nie wiem ,jak w b7,ale w b6,zeby sie do tego dostac,to schowek,lub polke pod kiera trzeba zdjac-pewnie bedziepodobnie
  10. to dawaj ,moze kiedys znajdzie sie na Forum chetny na zmodowanie wolnossaka-zobaczymy w praktyce efekt pracy,sam kilka pomyslow mam,ale potrzeba kogos chetnego do wspolpracy,z nakladami czasu,pieniedzy i cierpliwosci do bez wątpienia-eksperymentów,bo modowanie wolnossących benzyn-niestety jest jeszcze malo popularne,bo i efekt nie jest wymierny,dla zwykłego "wciskacza" gazu-to jest dla pasjonata,ktorego kazdy konik robi roznice zrobcie Panowi kosztorys,chetny moze sie znajdzie...zrobic na pewnoo sie da,bez elektroniki,ktora tym wszystkim steruje-bedzie to metoda prob i bledow,czasem wysadzonym silnikiem,ale jest to realne i do wykonania,bez elektroniki-nie bedzie zadnych odcinek,notlaufow itp...
  11. poszukaj u siebie w okolicy,jakiegos elektronika-majsterkowicza z lutownica,trzeba przeciac plytke i polaczyc sciezki,z reszta,jak ktos sie troszke na tym zna-bedzie wiedzial co zrobic
  12. szczerze-to cos za duzo mi wychodzilo zdaje sobie sprawe,ze dawka paliwa jest podawana roznie w zaleznosci od doloadowania i predkosci obrotowej
  13. za ile,bo pytam tez gdzie indziej [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:46_________________________________________________tak ostatnio myslalem,jak obliczyc,jakie wtryski sa potrzebne w stosunku do doladowania-poprawcie mnie jesli jestem w bledzieseryjne doladowanie,to 0,55 max 0,60,wtryski sa 280cc na 4 barach-jest mozliwe przeliczenie tego ,jesli zwiekszymy doladowanie-proporcjonalnie zwiekszyc przepustowosc pomyslalem sobie,ze przy takich proporcjach na 1 barze stalego doladowania powinno byc okolo 560cc (oczywicie w duzym przyblizeniu)mnozac doladowanie i przepustowosc *2,zeby bylo latwiej liczyc,potem podzielilem to przez siebie-zeby uzyskac 1/10 -co wyszlo 56cc,na 0,10 bara,wiec przy stalym doladowaniu 0,80 bara-potrzebaby przpustowosci ok 450cc jak to wyglada np w K04,GTRSie i innych duzych durbach-przecierz musi byc jakis przelicznik ,w ktorym brana pod uwage jest mieszanka,jaka powstanie...
  14. u nas na Forum -chyba jocker01 przekladal z Cobry plytke do scyzoryka,lutowania troche bylo http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zakup_kluczyka_z_allegro-t34528.0.html
  15. jest jeszcze opcja przelozenia srodka ze scyzoryka do banana
  16. WTRYSKI 1 WTRYSKI 2 WTRYSKI 3
  17. z tego rysunku niewiele rozumiem,ale wytlumacze Ci to inaczej-tam,gdzie lączy sie wez z nagrzewnicy, z silnikiem ,z tylu jest plastikowy krociec,ktory peka,zeby to namierzyc,najlepiej wejsc pod auto i z kanalu przyswiec latarka i pewnie zobaczysz-jesli to jest to,najpierw reka sprawdz,jak cieknie-poczujesz
  18. niektore B5 mialy opcjonalnie ,grzanie bebenka zamka-podniesienie klamki i przytrzymanie chyba 15 sekund-nie pamietam juz teraz-sprawdz w kodach wyposazenia-moze masz...a co do tego przycisku na slupku-po wcisnieciu-dezaktywujesz czujniki wewnetrzne-jakbys zostawil w aucie kota,psa lub inne ruchome "coś"-alarm sie nie rozwyje...zewnetrzne-tj drzwi,maska,bagaznik i reszta-dziala normalnie
  19. ja wymieniajac sciskalem sciskiem i zabka krecilem-chowal sie tloczek bez problemu,ale widzialem sciski z koncowka,ktora sie kreci,co umozliwia latwiejsze wkrecanie tloczka...
  20. zasysa lewe powietrze?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________
  21. Nosfer-ale prawda jest taka,ze juz kolejny "posiadacz" wiekszej ilosci koni,niż seria-nie chce sie z nami podzielic,co ma pod maska-jeden pokazywal jakies papiery z firm tuningowych,z ktorych nie bylo mowy o dokonanych modyfikacjach,a teraz dobre 200 koni,a zdjecia dalej nie ma...ludzie chca prawdy,albo dementi
  22. Mariusz-przeciez masz Splittera-jak go załozyłes?chodzi mi o kierunkowość-choc to nie ma wiekszego znaczenia,bo mozna na dwie strony i tak bedzie syczeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.