Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] Jak zapalic drugie tylne swiatło przeciwmgielne
mi sie wydaje,ze to sprawa kodowania,jesli zmienisz z europejskiego,na angielskie-to zapali ci sie po drugiej stronie-w Anglii nie mozna miec dwoch mgielnych z tylu-nie musisz miec z przodu,ale z tylu mozesz miec tylko jedno i po prawej stronie
-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
co zechcesz,lacznie z informacja "co,gdzi i za ile",no zaplacic bedziesz musial tylko Ty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
...ja tez sie nie chce wymadrzac,ale widzialem ,co sie dzialo w zbiorniku wody,kiedy uszczelka pekla i powiem tak- olej byl wszedzie...plyn nie mial koloru plynu,tylko byl czarny,jak olej i nie wiem,czy to byl olej w wodzie,czy woda w oleju-niewazne,czy spaliny dochodza,czy nie-olej zawsze sie dostanie do wody,szczegolnie jesli uszczelka peknie gdzies dookola cylindra...
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
no to teraz wytlumacz mi,jak to sie dzieje,ze jak jest termostat zamontowany,uszczelka jest peknieta i powoduje wybijanie wody,a jak go wyjmiesz,to co sie dzieje?naprawia sie?,przecierz wybijaloby wode caly czas,bo kompresja jest caly czas taka sama,bez wzgledu na to,czy termostat jest,czy go nie ma...wez pod uwage,ze gotowanie sie wody,a wybijanie jej poprzez kompresje-to dwie inne przyczyny,ktore wygladaja tak samo...tutaj definitywnie temperatura wzrasta,a nie wybija wode ze zbiornika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[B5 AVG] Problem z czujnikami temperatury (G2/G62)
nie,bo na wskazniku,bedzie pokazywac mniej niz na silniku,sprawdzane Vagiem -tak,jak wyzej,termostat do wymiany,bo na cieplym silniku,to powinno byc okolo 100,lub ciut wiecej,a na blacie pokaze 90
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
...wygladal wyscig o wiele lepiej,niz poprzednie... :gwizdanie:
-
[B6 ALL] Drugi kluczyk nie działa
do tego jeszcze miga pomaranczowa kontrolka z autem :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
podjedz do niego i mu pokaz teraz ,jak jezdzi auto z "uszkodzona" uszczelka i z termostatem,potem go wyjmij i sobie odjedz...
-
[ALL B6] Zapalająca się kontroka ESP
ja tak mialem w B6 ,kiedy probowalem odpowietrzyc pompe ABS i zostal zerwany kontakt ze sterownikiem-zadnych bledow,Vag nic nie pokazywal,wiec zglupialem...wylaczylem silnik i "napompowalem" hamulce i odpalilem silnik-kontrolki zgasly,a co do tasmy,to jak zalozysz nowa,to pokrec kiera w jedna i w druga,podepnij Vaga,jesli bedzie przerwa w sygnale Vag pokaze,jesli nie,to przyczyna musi lezec gdzie indziej...pokasuj bledy przed wszystkim i zobaczysz ,co znow "wywala" Vag
-
[B5 APS] Rosnąca temperatura płynu chłodzącego w czasie postoju
uszczelke mozesz wykluczyc,uszkodzona pompa wody-im wyzsze obroty,tym wyzsza temperatura-ja bym obstawial na termostat,lub zapchana chlodnice,dopiero nawiew powietrza powoduje chlodzenie,ja bym przeplukal system