Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Wymiana grafitowego wirnika w module centralnego zamka
bandytyzm...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
w B5 jest razem z pompka [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________o ile sie nie myle ,to czestotliwosc jest 433,92
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
jade przez calais,dzieki za info
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
sprobuj zrobic to innym vagiem,bo moze modol komfortu sie popsol,albo blokuje dostep Vagowi,zrywajac polaczenie ze sterownikiem i wychodzi blad-sprobuj innym [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:36_________________________________________________a jakies bledy w sterowniku modolu komfortu?
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
to bedzie cos takiego w przyblizeniu,bo inaczej pokazuje GoogleMap , a inaczej TomTom- kliknij tutaj kilka dni i wyjazd do PL
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
jesli wczesniej robiles i wszystko bylo dobrze-to nie mam pojecia,co moze byc przyczyna,ze nie mozesz zaadaptowac pilota teraz...
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
a ile ? i czy mozna to objechac?
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Panowie,ja mam pytanie tez o trase,ale troche inna,a nie ma sensu zakladac nowego tematu,wiec podepne sie do tego chodzi mi o trase z Anglii do PL,z kilku dniowym pobytem w DE,przez Francje,Belgie i Niemcy-chodzi mi o oplaty i Policje,jak z to wyglada w tych krajach
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:polew: zapomnialem o tym :gwizdanie:
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
to juz bylo nie raz,wiec cos dla odmiany od Tych samych Chlopakow-czemu nie...
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
no to dobrze,bo nie bede mial czasu na postuj i wymiane zarowek,a juz tym bardziej placenie jakichs mandatow
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek zalatwi Ci u ziomkow z Kurdystanu,to bedzie tanio,i auto Ci jeszcze zchipuja,a na koniec z nimi bedziesz pil i bedzie awantura,wiec po zadymie ,rozejdzie sie po kosciach i bedzie gratis
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc