Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. tak samo,bloki pomiarowe sa te same
  2. jesli chodzi o firme ''revotechnik'',to znam ja z wlasnie chiptuningu i oprogramowania do tego,sam mam jeden program od ''revo'' i jestem zadowolony ..chip? slyszalem na forum ''revo'' dobre opinie na ten temat,ale druga sprawa to to,ze zlych nie ma na forum,a czy w ogole sa?nie wiem... porownaj ceny i to,co moga zaoferowac inne firmy-decyzja ostatecznie nalezy do ciebie [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 21:56_________________________________________________http://www.revotechnik.com/products/performanceSoftware.aspx tu masz linka ,jak mozesz dogadac sie z firma na ''probnego''chipa [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:02_________________________________________________ale najblizej na taki zabieg masz w Czechach ,Holandii itp- http://www.revotechnik.com/locateDealer/europe.aspx
  3. potwierdzam,do zatarcia dochodzi wtedy,kiedy nie ma oleju z prostej przyczyny,wyciekl,po uderzeniu kamienia,podczas jazdy po jakichs wertepach,metal sie pod wplywem temperatury rozszerza i jesli pomiedzy tlokami,a cylindrem nie ma warstwy ochronno-poslizgowej w postaci oleju-dochodzi do zapieczenia sie tych elementow i nie mozna silnika uruchomic laweta,mechanik i wszystko bedzie jasne
  4. ...a nie masz ty jakiegos,ukrytego wroga ... a takna powaznie, czy to cykanie jest jakies regularne,czy nie?
  5. jesli powroci problem-wykasuj bledy,reset kompa i adaptacja ponownie-powinno pomoc
  6. ja kupilem kabel USB ''niebieski'' na ebayu(chyba KKL) i potem dokupilem 303
  7. stawiam że raczej na pewno to notlauf ...raczej nie,bo jak zgasi i wlaczy ponownie-jest ok
  8. ale co konkretnie sie dzieje,co masz na mysli,mowiac''traci moc''
  9. jesli masz problem,to viaken powinien pomoc w jego rozwiazaniu,atak na marginesie-to popieram spanky'ego-mialem 409 i takie same problemy-nie widzal fejsa,musialem odinstalowywac i instalowac na nowo,sciagac ze strony viakena instalki i tez na XPeku,a teraz 303-i jak na moje potrzeby wystarcza''staruszek'' nie mam z nim zadnych problemow jak na b5 smigal,tak i na b6,vista, byly problemy na poczatku,ale poprobowalem i jest ok,vista automatycznie uaktualnia drivery-moze tu tkwi problem
  10. Twoj poziom jest za***iście niski proponuje zamkniecie watku... Bo kolega pomylil fora. Odrobine kultury ...to byl cytat niejakiego macsyl'a-jakos w srodku watku,a tak poza tym wszystkim-czemu zwracasz uwage autorowi ,a nie robiles tego kilka stron wczesniej innym uczestnikom watku,kiedy wyrazali opinie na temat tego auta i jego wlasciciela,w dosyc dosadny i czasem malo przyjemny sposob-rozumiem,ze bylo troche smiechu,bo fajnie jest troche sie posmiac,ale nie wysmiac i powalic na ziemie... ...celem watku bylo pokazanie auta,za ktore zebralo sie wlascicielowi,teraz chlopak wysluchal tego i chce cos zrobic-a jest jeszcze dluga droga do doprowadzenia auta do porzadku... ...Slawek-dajmy Mu jeszcze troche czasu... ...Grzesiek-nastepnym razem na prawde uzywaj znakow interpunkcyjnych,bo ciezko sie czyta posty,kiedy trzeba sie czegos domyslac
  11. ja uwazam,ze czarny grill wygladalby o wiele lepiej-
  12. ...albo pompa zacznie warczec,bo sie gestosc plynu zmieni i zawor zwrotny moze dac o sobie znac,mialem tak w b5 i wymiana pompy pomogla, pewnie,ze mozna,tylko czy nie lepiej zielonym,mineralnym-jak powinno byc http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_kilka_slow_o_wymianie_plynu_ukladu_wspomagania-t52947.0.html;topicseen
  13. a ja ostatnio sciagnalem sobie Allice DeeJay-kiedys jej sluchalem i znow mnie naszla ochota na cos starego... http://uk.youtube.com/watch?v=Z-jvni4HRzA http://uk.youtube.com/watch?v=0dBu5X3TvNw&feature=related
  14. zielony i bylo juz na pewno-trzeba szukac ,zanim zapytamy :gwizdanie:
  15. ..biorac pod uwage ile przeszedles z tym silnikiem-wierze na slowo
  16. ja nie mam q,ale jak przycisne to tez kolo 15 sie zakreci w miescie,ostatnio mierzylem i wyszlo przy spokojnej jezdzie,cos kolo 9
  17. no nie bezposrednio i nie w tym przypadku
  18. ja mam HIDy 6000 k ,ale niedawno zalozylem i jeszcze nie spadl deszcz i nie bylo mgly(anglia-dziwne... )ale mam w podpisie zdjecie jak to wyglada-daja ladne biale swiatlo i mnie sie podoba-lepiej,niz normalne halogeny
  19. wydaje mi sie ,ze A3 bylby rozsadniejszy-bagaznik jest praktyczniejszy
  20. ...a co ma przepustnica do ukladu kierowania-zadajesz pytanie,czy zgadujesz?
  21. czyli jak podlaczy sie DV odwrotnie bedzie taki sam efekt?przecierz tam jest sprezynka,wiec jak moze dzialac dobrze w druga strone
  22. ...wydaje mi sie,ze juz sie nie odezwie...
  23. tak,czy inaczej musisz wykrecic turbine

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.