Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. niezle
  2. 2,2 bara czyli w granicy normy[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________napisalem''podpompowalem'',ale dlatego,ze jak kupilem ok miesiac temu auto,to bylo w kazdym kole inaczej,przy hamowaniu ciagnelo auto w lewo,dziwny dzwiek opon i takie tam,juz myslalem ,ze cos nie tak z autem,ale przygotowujac auto do dluzszejtrasy,sprawdzilem wszystko,no i okazalo sie ,ze kola sa niedopompowane-ot i to wszystko
  3. w sobote mialem okazje sprawdzic spalanie swojego auta,bo akurat odwozilem matke na lotnisko,z rana,maly ruch i tak: przy spokojnej jezdzie ok 100/110 km/h-auto pali od 6,6-7,1 L przy jezdzie na granicy lamania przepisow ok 130/150 gdzie bylo mozna,czasem trzeba bylo zwolnic,a zaraz potem ostro depnac,by wyprzedzic od 7 do 8 L w miescie to tak powyzej dyszki,przy normalnej,czasem mocniejszych depnieciach przy na prawde spokojnej jezdzie miejskiej ok 8L na calym baczku,trzy osoby wiekszosc trasa,predkosc na granicy rozsadku-700 km nie wiem,czy to dobrze ,jak na 1,8T-ja jestem zadowolony [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 11:52 _________________________________________________jak podpompowalem kola-spalanie spadlo,kola 18'
  4. jak bedziesz chcial zamienic ,albo cos,to daj znac na privie [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:51 _________________________________________________podobaja mi sie te okragle nawiewy [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:53 _________________________________________________i zegary tez fajnie wygladaja-zamienimy sie juz teraz/
  5. mam pytanie,czy ktos uzywal programu Lemmiwinks ,albo Custom Code-w zasadzie sa takie same,tylko producent inny,ale chodzi mi o to ,czy ktos probowal wyprzedzic,albo opozniac zaplon,kat wtrysku,jesli tak,to prosilbym o wskazowki,albo konkretnego linka,no i jakie tego efekty moga byc
  6. nawigatory czasem maja stare dane na temat niektorych ulic,tomtomy maja opcje wlasnych poprawek,ktore nanosi sie na mapy,potem za kazdym podlaczeniem do kompa sa wysylane i odbierane poprawki od innych osob,a tak poza nawigacja,to jeszcze na znaki tez trzeba patrzec''skrecil pod prad,bo nawigacja mu tak powiedziala'',to co on nie widzial,ze wali pod zakaz,albo w jednokierunkowa-glupie tlumaczenie
  7. chyba temat zboczyl na inny tor Panowie...rejestrowac mozna,a cena tego wszystkiego-to odrebny temat i indywidualne rozpatrywanie tej kwestji-oplacalne,czy nie Najlepiej zapytac kogos,kto kupil auto w anglii i sam zadbal o przekladke,a potem zapytamy o koszta tego wszystkiego
  8. czyli mam rozumiec,ze w b6 nic nie zrobie klimatronikiem i tylko vag pozostaje do diagnozy?
  9. dzieki za odpowiedz i wszystko teraz jest jasne,po lifcie dziala na pewno,bo moj koles ma z99,po lifcie i smigaja normalnie,a czy ktos wie jak to robic w b6?
  10. powie,ze mu zj....es auto i szykuj chajs na nowe
  11. a ja mam problem w b6 z uruchomieniem klimatronika,naciskam recylkulacje,potem gorny nawiew i nic sie nie dzieje-jakies wzkazowki? z kolesiem robilismy to w b5,a u mnie nic nie dziala [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 00:05 _________________________________________________robilem dokladnie ,jak napisal qman-w b5 wyswietlaja sie kanaly,a u mnie nic-nawet c1 ,co robie nie tak,dodam ,ze klima moja wyglada troche inaczej ,od tej,co ma moj koles
  12. troche to dziwne
  13. ja mam fele 18 i na pelnym baku zrobilem 700 km,w wiekszosci trasa ,ale w miescie nie oszczedzalem auta,zauwazylem,ze jak podpompowalem kolka ,to pali mniej,srednio w trasie ok 7,5a, w miescie,to dyszka leciutko...
  14. a moze masz odlaczony immo i dlatego mozesz odpalic na serwisowym?
  15. jocker,jestes pewien ,ze to klucz serwisowy?serwisowy nie powinien miec immo...
  16. tam nie bardzo jest co popsuc,to tak na marginesie,ale pewnie,jesli nie chcesz sie z tym bawic,albo po prostu nie umiesz ,no to pewnie,ze do mechanika,prosciej jest to zrobic komus,kto robil juz to kilka razy
  17. uzupelnie wypowiedz jockera kluczyk wyglada normalnie,jest na nim symbol klucza,nie posiada immo pastylki-dlatego ci gasnie po sekundzie i kontrolka od immo(pomaranczowa,z symbolem auta i kluczyka)miga caly czas
  18. sterownik przepustnicy sam sie zaadoptuje,zaraz popodlaczeniu aku,komputer sam ustawia wszystkie sterowniki zaraz po tym jak zanika prad i pojawia sie ponownie,immo powinno zgasnac po chwili,jak przekrecisz kluczyk w stacyjce,bedzie to za kazdym razem,mozesz nic specjalnego nie zauwazyc,ale i tak sie to stanie,poniewaz ECU ma zapisane dane na temat polozenia przepustnicy na wolnych obrotach,jesli nie ma pradu,to sie wszystko resetuje,a po ponownym dostarczeniu pradu powraca do ustawien poczatkowych,jesli nie mozesz odpalic auta,to moze wlasnie sie zepsulo cos innego,takie rzeczy sie zdazaja,czesciej w starszych modelach,niz w nowszych-moze cos z aparatem zaplonowych -ciezko cos na odleglosc stwierdzic,nasze porady sa opisem czynnosci standardowo wykonywanych w takich sytuacjach,jak rozladowanie aku i co zrobic dalej-jesli po tym nie chce zapalic motor,to przyczyna lezy gdzie indziej...
  19. najlepiej szukaj po numerze,ale roznie to bywa nie wiem ,jak jest w 1,8,ale ja w 1,6 podpasowalem z passata,odkrecili mi tylko jedno koleczko,bo 1,6 tego nie ma i chulala az milo zagadaj do cayenne-on mi pomogl,jak szukalem do b5
  20. http://shop.ebay.co.uk/items/?_nkw=audi+a4%2Cthrottle+body&_sacat=9800&_fromfsb=&_trksid=m270 30F? nie wydaje mi sie.... kupowalem tydzien temu [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 23:40 _________________________________________________mialem na mysli nowe, nie uzywane elementy
  21. moze uzywasz klucza serwisowego :>
  22. wszystko wskazuje na uszkodzona sprezynke w zapatce bebenka(niemoznosc wlozenia klucza)po prostu zapatka sie podnosi ,ale nie odbija jej z powrotem i z tad problem,przy wkladaniu klucza,jak i z odbijaniem po zaplonie(sprezyna dookola bebna) tam szukaj, a czy trzeba podpiac kompa,to tak ,jak masz wyzej,jesli zmienia bebenek,to jak przeloza tylko immo pastylke,to nie trzeba,ale potrzebne jeszcze bedzie wymienic bebenki w zamkach,bo inny klucz bedzie do stacyjki,a inny do drzwi
  23. typowe dla przepustnicy-jak wyzej mialem taki sam problem w B5 obroty delikatnie falowaly -na poczatku,potem wskakiwaly na ok 3,czasem 4 tys i sie utrzymywaly,albo bardzo powoli schodzilo z obrotow,diagnoza- uszkodzony modol wolnych obrotow w przepustnicy, czyszczenie,a jak nie ustapi,albo po czyszczeniu pojawi sie znow-wymiana modolu,albo calej przepustnicy,ale to ostatnie jest drozsze,ale skuteczniejsze
  24. podlacz aku ,po podpieciu kabli przekrec kluczyk,ale nie odpalaj(musi nastapic samoistne adaptowanie przepustnicy),potem wylacz zaplon i wlacz ponownie i odpal,jesli kontrolka immo dalej bedzie migac to wyjmij kluczyk ze stacyjki i przyluz go do stacyjki(chodzi o to,ze w kluczyku jest czujnik immo i wysyla on sygnal elektromagnetyczny do czujnika,ktory jest w postaci malego przewodu dookola stacyjki,tam moze gdzies niestykac),albo wlacz zaplon i wylacz kilka razy,ale nie odpalaj,mi w B5 pomagalo,a wacha smierdzi ,bo go zalales,odczekaj jakies pol godziny i sprubuj ponownie-nie odpalaj na pycha
  25. przepustnica zaadaptuje sie samoistnie zaraz po podpieciu aku,mozna to robic Vagiem,ale efekt jest ten sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.