Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. Poziek,ale ty jestes [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2008, 00:55 _________________________________________________ a co do zestawu,wyglada niezle,mam nadzieje ,ze ruszy nowa kategoria ''testy'',bedzie mozna to tam wrzucic i czekac na efekty
  2. ja zamowilem taki http://cgi.ebay.co.uk/Apiro-DYNAMIQUE-Single-Cone-Stainless-Steel-Air-Filter_W0QQitemZ360044380874QQihZ023QQcategoryZ36680QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 i do tego sa osobno takie koncowki http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=350050297493&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=022 myslalem takze o tym,zeby odizolowac filtr od silnika i dostarczyc zimne powietrze,wlasciwiwie ,to chcialem zamontowac cos w miejscu dolnego grila i z tamtadpoprowadzic zimne powietrze do filtra,ale ten projekt na razie jest na etapie planow,czy ktos ma jakies pomysly na doprowadzenie zimnego powietrza?
  3. a czym to psiknac, WD40 moze byc,czy uzyc czegos innego?jak zdejme dolot,to mam taka siatke,czy sitko,nie mam bezposredniego dostepu do czujnika,ale czyms pod cisnieniem daloby rade,jak to zdejme,mam przepustnice i bez odkrecania moglbym ja wyczyscic,ale wiesz jak to jest,niby latwy dostep ,ale cos moze zostac,a jak sie go wyjmuje na zewnatrz? czyli rozumiem tak,wyczyscic przeplywke,przepustnice i zrobic tak,jak napisal mstan? ostatnio zdjalem dolot i tylko pobieznie przeczyscilem przepustnice ,bylo troche syfu oleistego,brazowego,nie wiem ,czy na tym wezyku,ktory wychodzi z silnika i laczy sie z dolotem(chyba odma)powinna byc uszczelka,nie mialem jej ,jak kupilem auto,ale wydaje mi sie ,ze powinna byc,bo mam tam plame oleju,potencjalny wycieki troche od tego moglo sie osadzic na przepustnicy,wygladala tak,jakby nikt nie czyscil jej od nowosci
  4. a jak podlaczysz fejsa ,to sa jakies reakcje,mam na mysli to okienko jakna zdjeciu,podlacz fejs i zobacz ,powino sie zmniejszyc a potem pokazac z nowym sprzetem,jesli nie to sprobuj zainstalowac wszystko od nowa,i jedno pytanko XP, czy Vista?i jaka wersja vaga,i jaki kabel
  5. a w jaki sposob wyczyscic w moim silniku,przeplywomierz?tak czy inaczej potrzebne mi sa wskazowki,jesli jest zabrudzony,moze da sie go wyczyscic,a jesli nie ,to kupie nowy i sam zamontuje,ale chcialbym wiedziec jak sie za to zabrac
  6. a moze kompresja gdzies ucieka i dopiero jak jest wysoka auto zaczyna reagowac
  7. ustaw w kompie port 1,i w vagu port 1,sprobuj odpalic vaga ,jako administrator powinno pomoc
  8. skoro pompka dziala na innym aucie,to nie jest jej wina,sprawdzilbym po kolei,kabelki wychodzace od pompki do drzwi,do centralnego,moze tam cos nie styka
  9. http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-A6-Volkswagen-Passat-APU-Engine-1-8T_W0QQitemZ290142644137QQihZ019QQcategoryZ10372QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247 http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-1-8T-Engine-code-AVJ-for-2nd-Gen-B6-2001-2_W0QQitemZ110247029104QQihZ001QQcategoryZ10372QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem tutaj sa linki do silnikow 1,8T a tutaj jakas na czesci: http://cgi.ebay.co.uk/1997-AUDI-A4-1-8T-SPORT-SPARES-REPAIR-BREAKING_W0QQitemZ150240178442QQihZ005QQcategoryZ9835QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem a tutaj masz linka do 1,8T i bez turbo http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A4/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146,N-50-59-62-70-111-4294966653-4294966997/search.action?&sort=p_VehiclePrice&postcode=ne661bl&radius=100&showMoreOptions=&page=2 szczerze,to nie wiem czy bedzie ci sie oplacac jechac do anglii,kupic ,przywiezc,przelozyc,robocizna-za duzo roboty,potem problem,co zrobic z czesciami do auta,policz -porownaj ceny,mozliwosci -moze cos sie da zrobic
  10. zrob jak Poziek napisal,im szybciej jedziesz,szybciej kreci turbina i wytwarzane cisnienie jest wieksze,jak sprawdzisz jakie cisnienie jest wytwarzane,bedziesz wiedzial wiecej ,co jest z turbina 5600 to juz niewiele do konca zostalo,normalna turbina laduje duzo wczesniej
  11. kilka jest,ale to wszystko... jakos jak dla mnie ,genetycznie zdefektowane,
  12. przewaznie jest z prawej strony w bagazniku,za tapicerka,u mnie jest na tej samej wysokosci ,co ''podloga'' bagaznika,ale koles w 1,9 tdi avant ma na bocznej sciance,tak ,czy inaczej nie przeoczysz jej,bo jest dosc duzych rozmiarow,cos jak cegla,pokryta gabka,zdejmiesz gabke i zobaczysz pompke standardowo zacznij przeglad od kostek, przeczysc je,podociskaj je,moze to tylko przerwa w dostawie pradu,ale zobaczysz,czy po uruchomieniem przez pilota ,pompka dziala
  13. niedlugo jade na kilka dni do polski ,to sie przekonam,a tak poza tym,to i tak najladniejsze dziewczyny pochodza z polski
  14. najlepiej zapytac sie w zakladzie ,w ktorym robia przeglady o to,na co zwracaja uwage podczas przegladu,bylem na przegladzie mojego auta i tylko podstawil taki miernik,zapalil lampy,przystawil do lamp-jedna swiecila gdzies w kosmos i ustawili i po imprezie,wiec wniosek jeden jesli masz nowe lampy na oku,wpierw zapytaj sprzedajacego o street legal,jesli sa legalne to znaczy ze mozna je ustawic mechanicznie ,lub manualnie,auto nie moze byc cofniete z MOT-u,jesli lampy swieca gdzies tam,musza miec defekt,polegajacy na tym ,ze nie mozna ich ustawic jesli mozna ustawic zarowki w taki sposob,ze nie oslepiaja aut z naprzeciwka,a takze zapewniaja maximum widocznosci ,nie powinno byc problemu z MOT-em
  15. kazdy facet chcialby miec fajna dziewczyne ,podziwiana,sexowna itp.,ale czy kazdy facet chcialby ,zeby zdjecia jego zony zdobily sciany,wiezienne toalety,tapety w komputerze roznych dewiantow,byly tematem roznych na roznych forach?
  16. :polew: :polew:
  17. a kim byla pani Gallardo....... :laghing2: jakas podrasowana lalka i to by bylo na tyle o niej
  18. kiedys tez mialem takie pomysly,redukcja wagi,elektryczne turbo,chipy z ebaya, gdzies tam z poczatku wyczytalem,ze trzeba polubic furke taka,jaka jest-i tez sie z tym zgadzam, ja poznalem moje auto dobrze,wiem co potrafi ,a gdzie lepiej nie startowac,bo potem cos kluje w klate (ambicja niespelnionego zadania),jak mnie po tym jak jakas Mazda 323 -nie wiem jaki motor-uciekala mi na kazdej prostej,a ja zblizalem sie do niej tylko dlatego,ze opoznialem chamowanie,trzeba popatrzec z innej strony-to nie sa motorki wyscigowe,tym sie jezdzi do sklepu,albo z dziecmi na plaze,do tego auta nie montujesz spojlerow i zbajerowanych dodatkow,takie auto wyglada lepiej bez tego wszystkiego,a jak wtedy ktos pochwali je-odczujesz satysfakcje i powiesz-moje 1,8
  19. za kilka miesiecy nikt nie bedzie pewnie wiedzial,kim byla Pani Gallardo ciekawe czy umie rozpoznac audi A4 z 97,albo podac kilka roznic pomiedzy rocznikiem 98,a 99 pewnie nie,a kilka pan z tego forum tak,wiec nie znajdziemy wspolnego tematu z Nia
  20. tylko nie rob nic na sile,wez najlepiej jakis srodek,jak zmywacz do paznokci,czy rozpuszczalnik,bo jak zlamiesz stare immo,to czekac cie bedzie kolejny wydatek,polej na to i poczekaj chwile,wez cos ,jak wykalaczke,albo maly srubokret i delikatnie,z wyczuciem podwazaj,jesli nie idzie,poczekaj ewentualnie polej jeszcze raz,potem wluz do nowego kluczyka i po sprawie,uzyj superglue czy cos takiego,zeby nie wypadla pastylka
  21. jesli masz vaga to sprawdzisz czy podejdzie,ale jesli jest od audi ,to podejdzie-jesli wczesniej miales centrala na pilota,a jak nie,to mozesz zrobic zwrot wszystkie piloty od audi smigaja na tej samej czestotliwosci,tylko kod centralki jest inny,inaczej moglbys otwierac audi jednym pilotem,i odwrotnie-jesliby smigaly na roznych czestotliwosciach,nie moglbys ich dopasowac
  22. jesli pilot jest od audi,to nie ma problemu,ale nie pamietam czestotliwosci,sprawdzic ,czy podejdzie,mozesz Vagiem
  23. powiem ,ze mam teraz ostry balagan,po tym co tam przeczytalem,ale wpierw sprawdze polaczenia na glosnikach,jakie kolory i czy na kostce z drugiej strony sa takie same,potem narysuje sobie schemat,bo inaczej to sie pogubie ,a potem sie za to wezme,mam nadzieje,ze tydzien mi to gdzies zajmie ,dzieki ,bowidze ,zeto chyba jest to ,czego szukalem
  24. tak,tak szukalem,nawet inne linki ,ale nie znalazlem ,chyba ze cos przeoczylem-tyle tego jest, chodzi mi jak polaczyc kable,ktore wychodza od tego wzmacniacza i dochodza do kostki radia,radio nie jest ori i z tylu mam tylko dwa wejscia (ISO CONNECTOR)i jak podlaczylem dwie kostki,to jedna,taka skladajaca sie z trzech mniejszych,bodajze z zoltej,zielonej i jeszcze jednej,ale nie pamietam koloru,-zostaly i nie mam gdzie tego podlaczyc,moje pytanie jest jak podlaczyc ten wzmacniacz do tego radia ,zamieszczam schemat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21822c7ce8cb0670.html z gory dzieki
  25. a jak wpisujesz kod i gdzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.