Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiedziałem, ze na odzew długo nie trzeba będzie czekać :gwizdanie:
-
[ALL] Turbina KKK K04-015 - chińczyk czy nie?
jeździsz furą Elba? to tam silnik AVJ siedzi auto po drogich przeróbkach, stylizowana na S4/B6 i powiedz mi, czy Ty kupiłeś auto od Elba i jak długo tym jeździłeś?
-
[B6 ASN] Chwilowy brak mocy mruganie check engine
zapalenie się checka i świecenie jego cały czas, to nie to samo, co jego mruganie spróbuj zamienić wtryski na drugą stronę
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no mój Touran 2,0TDI ,jak niedogrzany-to po mieście 10 wypije-to tak na luzie-dopiero w trasie, jak się nagrzeje-spalanie spada o połowę [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 00:59_________________________________________________haaaaloooo... jest tu kto?
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
a gdzie?
-
[B6 ASN] Chwilowy brak mocy mruganie check engine
jak miga check- to układ zapłonowy,świece, kable ,cewki, wtryski, regulator ciśnienia- to wszystko do sprawdzenia
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
jak włożysz same tarcze- to tak prędkość zaniża trochę-opisane też jest ile a całe zegary-pewnie z immo trzeba by powalczyć
-
Jak bzykać to księżniczki, jak kraść to miliony.
zbyt pazerni byli, jakby robili wałki liczone w dziesiątkach tysięcy-nikt nawet by nie zwrócił na to uwagi, bo jak mieli firmy-to przepływ pieniędzy mógłby odpowiadać aktualnym "zapotrzebowaniom" firmy, a tak miliony- śmieszne trochę-przecież nie od dziś wiadomo, że każda transakcja pow 15 tys euro jest automatycznie monitorowana
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
wpadły mi same tarcze,(w pierwszym poście jest wszystko napisane :gwizdanie: ) a czy z podmianką będzie problem-nie wiem, trzeba by zapytać tych, co wkładali licznik
-
[B5 ADR] Podniesienie mocy
jakieś efekty to da, ale ile koni-tego nikt nie wie najlepiej zhamować auto przed zabiegami-tak, jak jest ori filtr, wydech itp, potem na koniec hamować ponownie i zobaczyć, czy coś dało...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie pier**l, że znów do Indii jedziesz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wygląda inaczej, niż zwykłe rurki-wszystko w jednym kolorze-taki style
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
no tak, ale właśnie dlatego lubię silniki benzynowe
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
...takie stroje wprowadzają zamieszanie w damskim środowisku, co się przekłada na ogólną złą atmosferę, szczególnie w towarzystwie, gdzie jest spożywany alkohol... negative
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
chciałbyś, żeby Twoja kobieta tak się ubrała?
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
AM, czy PM?
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane prośba o pomoc
zapomniałem o takich zabezpieczeniach
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
są granice, których przekraczać nie wolno... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
:polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:polew: :polew: chyba, że Jarek przygotował jakies dodatkowe atrakcje, o których jeszcze nie wiemy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane prośba o pomoc
wszystko zależy od tego, do czego to ma służyć i ile pieniędzy chcesz na to wydać-droższe, na tor wyścigowy mają regulację wysokości i twardości, są wytrzymalsze i dają gwarancję jakości i wytrzymałości na lataz kolei te tańsze gwinty, są dostępniejsze dla szerszej rzeszy amatorów sportowych emocji, ale zazwyczaj mają tylko regulacje wysokości i są mniej odporne na zużycie, co nie oznacza,że są całkowicie bezużyteczne, bo jeśli chcesz gwint tylko po to,żeby obniżyć auto, poprawić jego sterowność, to taki tańszy, czy używany z pewnością wystarczy jeśli chodzi o komfort-to na pewno jest twardziej i licz się z tym, że do gwintowanego zawieszenia, musisz mieć sprawne pozostałe elementy, bo na pewno się odezwą po utwardzeniu zawieszenia :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Czyt.instrukcja obsługi ,czerwona kontrolka bezwzględne zaprzestanie jazdy i wyłączenie silnika. no czytałem i wymyśliłem, że czujnik mi padł- byłem w błędzie, co pomogło mi zrozumieć budowę silnika, jego wytrzymałość i możliwości...nie ma tego złego, itd
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
dokładnie, nic ponad to, we Wrocławiu pewny mechanik,z dosyć znanego warsztatu (nie istniejącego już pod tamtą nazwą nota bene) jak usłyszał, jak silnik chodzi powiedział ze strachem w oczach "Wyłącz pan to bo się rozleci" jebłem śmiechem i mówie-nie rozleci się na pewno zanim podszedł do auta, już zaczął wymieniać rzeczy, jakie są do wymiany, które nawet nie miały związku z ciśnieniem oleju i to spowodowało kolejną salwę śmiechu jednak po kilku godzinnych oględzinach auta-zachowali się dosyć profesjonalnie-ale i cena za profeskę była odpowiednia...
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
tu nie chodzi o to, czy ktoś przekracza, czy nie-chodzi o pretensje za to,że został złapany na radar, czy strzeliło mu fotkę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam z siliconu i też świszcze i gwiżdże :gwizdanie: