Treść opublikowana przez Łukasz13
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Wrzucam filmik nagrany jakiś czas temu, troche słaby start był
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
Co ma dv do przeładowania?, niech przedmuchają go kompresorem sprawdzą pod aku jak działa, jesli oczywiście masz to możesz podmienić.
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
A co Twoj niedobry? Tam sie nie ma co popsuc, sprawdzałesz jak działą? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Błąd czujnika n75
N75 nie ma nic do falowania obrotow bo on nie dziala na wolnych obtotach, n75 jest do regulacji cisnienia doladowania a na jalowych doladowania nie ma, no chyba ze sie rozlecial i ciagnie przez niego lewe powietrze. Wysłane za pomoca sputnika.
-
braki mocy, PB + LPG
Trzeba zrobic logi ale pewnie nie masz fejsa w takim wypadku odkrec dolot od turbo i zobacz jak wyglada wirnik i czy nie lata na boki. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Błąd czujnika n75
To wytlumacz gdzie jest bo wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze n75 siedzi jedna odnoga w dolocie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Błąd czujnika n75
Power nie siej zamieszania :-) Wysłane za pomoca sputnika.
-
Błąd czujnika n75
Ze jak nie w dolocie, a ten waz czarny to co jest nie dolot? Wysłane za pomoca sputnika.
-
brak mocy,analiza Logów
Po za tym ok.
-
1,8t avj podłączenie
http://www.vsemotory.ru/medium/m/ae69f2880b40777c37181e370ba5715d/dvigatel_audi_a4_b6_b7_8e0_18_18t_avj_amb_bfb_bex_0.jpg tu jest fotka tylko słabo widać
-
brak mocy,analiza Logów
Pompe paliwa wymień.
-
Błąd czujnika n75
n75 jest w rurze dolotowej do turbo zobacz czy wtyczka podłaczona, ale to nie on jest sprawcą falowania obrotów, dolot sprawdzony czy nie ma dziur?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
No fajnie czemu nie tylko kasy brak:decayed: jak bym miał wolne 2 tyś to od razu.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
No do dobrych zaliczyć chyba już nie można raczej robione nie było jak na taki przebieg to i tak jeszcze w miare, wiem że do 1.3 pociągnie tylko że w piku i nie wiadomo jak długo:grin: a na wysokich obrotach i tak braknie wydajności plus seryjny coler = upał w dolocie.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
no 1 bar przy odcince to mogło tyle być u mnie w piku 1.1 do odcinki ledwo 0,7 utrzyma.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
No to dużo nigdy nie widziałem takiego przepływu na seryjnej turbine chyba że zaspawałeś klapkę
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
W pierwszym poście masz wykres maf-a.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Dp nie ma bo szkoda mi troche 3 stówek na kawałek rurki:grin: a nie wiem czy dużo zmieni w osiągach, co do spotów to wejdz w wątek łodzki i są spociki radomszczańskie, troche ruszyliśmy z tematem, a Ty jak byłeś już na programie? ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 14:09 ----------
-
1,8t avj podłączenie
Stary nie wiem kto to skłądał ale powiesił bym go za jaja, ten przewód jest nie potrzebny tak samo jak ten zawór co jest od niego, ten zawór co tam masz to zawór dv który pownien być w innym miejscu, tak mniej więcej powinno to wyglądać http://odma.pl/photos/passat-b5-1-8t-1-8-t-odma-waz-przewod-powietrza-2746053988.jpg
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
Sprawdz wężyki ten co wychodzi z turbiny i co idzie do gruszki do turbiny jak dobre to wyjmij n75 bez napięcia ma byc przejście powietrza przez dwa mniejsze krócce po podaniu napięcia np. z aku powinno byc przejscie na wszystkie trzy odnogi, tylko jak cos to za długo nie trzymaj pod aku.
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
No może mieć racje skacze strasznie doładowanie sprawdz stan wężyków od n75 czy nie są dziurawe, n75 wyjmij i zobacz czy któraś odnoga nie jest zatkana syfem, sprawdz pod aku czy n75 się otwiera. ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- A logi wrzucaj na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
- Blow off?
-
prośba o analizę logów
No mozna sprawdzic czy dobrze zlozony, bo to moze byc to. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Spociki Radomszczańskie
Może Grzesiu też zajrzy ale nie wiadomo, dobra ja będe:decayed:
-
Spociki Radomszczańskie
Dobra pisac kto bedzie i o której 14.00?