Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Da radę sprawdzić Vagiem kompresję chociaż?? 32 nie trzeba logować, odczytaj tylko jakie wartości w procentach są w 1 i 2 okienku, komprsji nie da radu sprawdzic vagiem:kox:
  2. Trzeba zdjąc miskę a to troche roboty jest, co do logów to wydaje mi sie że przepływka troche za mało pokazuje, poszukaj na forum logów z innego sprawnego bfb i porównaj. Odczytaj korekty z bloku 32 w pierwszym i drugim okienku.
  3. Rezystor nie pomoże na bład, ten system diagnozuje sie jeszcze po wskazaniach bodajże sondy gdy pompa sie załancza, tak że nie będzie to takie proste chociaż nie jestem pewny czy w 1.6 tez tak jest.
  4. Typowa usterka eżektora musisz kupic nowy albo skleić np. super glu doraźnie bo tak jak teraz gdy turbo zacznie dmuchac to znowu sie rozłozy na dwie częsci i powietrze zamiast do cylindrów idzie w atmosfere czyli spadek mocy i check na desce.
  5. http://www.mobil-tech.pl/wp-content/gallery/a4b618t-eko/dsc05616.jpg to takie czarne z dwoma wężykami grubszymi i jednym cienkim:kox:
  6. Dv i świece na początek, przepływka mało pokazuje.
  7. Kolego pisząc brc stag i kme masz na mysli sterownik a każdy z nich to spokojnie obsłuży, wybierając instalację należy zwrócić uwagę na poszczególne komponenty czyli reduktor i wtryski, wybierając brc dostajesz w zasadzie wszystkie komponenty brc, wybierając staga czy kme należy zwrócić uwagę jakie dostajesz wtryski i reduktor, najlepiej napisz na forum co gazownik ci proponuje i czy będzie wystarczające do mocy którą chcesz osiągnąc.
  8. Ten Twój mechanik niech sprawdzi cisnienie oleju, bo bez tego nie dojdzie co jest przyczyna przez następne 60 lat:kox:
  9. Jak wgrasz ori plik to tez nie będzie idealnie że względu na wieksze wtryski które masz. Masz pin do immo?
  10. Podłącz tego blowa tak żeby cisnienie wchodziło w bok, a uchodziło dołem bo tak jest fabrycznie podłaczona dv, teraz cisnienie działa na spręzyne a pewnie w tym blow jest słabsza spręzyna niz w oryginalnej dv-ce i cisnienie ucieka.
  11. A seryjna miałes dobrze podłaczoną? powinna byc tak żeby cisnienie z turbiny nie działało bezpośrednio na sprężyne w dv, czyli wejście cisnienia w bok dv a ujście dołem do dolotu przed turbo.
  12. powinno byc odwrotnie jesli dobrze rozumiem to co napiałeś.
  13. Tak jak pisał kolega, taki obrazek jest zaraz po kasowaniu błędów, sprawdz jak to wygląda po kilkudziesieciu km powinno byc wszystko passed.
  14. U mnie to samo, można spróbować wymienic oringi na wtryskach powinno pomóc. Tez musze sie za to zabrać.
  15. No ja obstawiam na sprzęgło, bo ewidentnie słychać jak nagle obroty rosną szybciej, później przestają rosnąć. Niestety w ASO mówią zupełnie co innego Jesli jest tak jak piszesz to sprzęgło.
  16. Mi sie wydaje że obrotomierz pokazuje głupoty bo jak auto przyspiesza na wskaźniku prędkości i czujesz że faktycznie przyspiesza to jak mogą spadac obroty? albo jest jeszcze opcja ślizgajacego sie sprzęgła
  17. A masz drugą sonde? W ajl raczej nie ma więc nie ma problemu.
  18. Niestety z tulejką sie do końca nie sprawdza, zamiast jednego błedu masz dwa inne, może tylko rzadziej check wyskakuje, tylko wyłaczenie w ecu daje pewność.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na nandoz temat w 1.8T
    Na 100% SAI.
  20. Aha chodziło mi o samą średnice wejścia do kata i wyjścia ale w sumie mozna to samemu sprawdzic, dzieki.
  21. Aha no dzięki jak średnica mniejsza to kicha, a jakie są średnice w oryginalnym kacie? i powiedz mi czy kształt jest taki sam we wszystkich 1.8t np. w AEB AJL i w tych na dwie sondy np. AWT ?
  22. Nie ma to jak konstruktywna odpowiedz, jesli kształtem i średnicami by pasowało to nie widze sensu przepłacać dwa razy, oryginalne rury od tłumików tez nie są z kwasówki a wytrzymują po 10 lat. Dobra nie było tematu.
  23. Sprawdz jakie korekty w 032 jak mieszczą sie w 25% to błedu nie wywali i można jeżdzić. ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ---------- A mam takie pytanie czy ta rura od gruchota będzie pasowała do AWT? tzn. chodzi mi o wymiary i kształt bo gniazdo na druga sonde i tak mi nie potrzebne:wink: nie wiem jak ze średnica taka sam jak w ogr. kacie czy mniejsza? kupował to ktoś? Katalizator Zamiennik AUDI A4/A6 PASSAT 1.8 20V (3150044543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. Musisz wspawać rury, same puste puszki powoduja "efekt poloneza".
  25. Dobra ja sprawdziłem program, niby się łączy tylko czemu na przykład w engine jest tylko opcja sprawdzania błędów, nie można wejść w bloki pomiarowe itd. po za tym jak wchodze w błędy to pojawia sie jakiś bład 65coś tam i program sie chyba zawiesza bo nic dalej nie czyta, na vagu nie mam błędów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.