Treść opublikowana przez Łukasz13
-
kopci jak smok (video)
Trzeba było przed montażem tego turbo sprawdzić klapkę wastegate bo mogła byc obluzowana i wtedy wydaje takie grzechotanie.
-
Zamienniki listew drzwiowych
No to lipa, ja tez się napaliłem na te zamienniki a tu kicha.
-
co to jest za płytka z wtykiem jak od monitora
Odłacz to gówno, i złącz te kable od czujnika jak powinny być, to czujnik temp. powietrza.
-
błąd 16891 przepustnica adaptuje się co to moze być??
Nie wiem dziwne to, pokaż w którym miejscu ta dziurka jest? tam nie powinno byc dziur bo będzie zasysać lewe powietrze.
-
błąd 16891 przepustnica adaptuje się co to moze być??
Ten grzybek powinien byc szczelny co on ma tam za dziurkę? to jest taki niby separator par olejowych żeby nie szły dalej do dolotu.
-
prosze o ocene błedów
na pewno jesteś pewny tego co piszesz ? bo ja widzę co innego bongod - dolot sprawdzałeś kompresorem ? Jakieś konkrety czy tylko do kitu bo tak i tyle?
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Wyłaczenie samego błędu żeby się nie pojawiał to sprawa dosyć prosta, odłączenie całkowite drugiej sondy to troche trudniejsze ale to tylo kwestia testów.
-
Quattro czy ośka do wyścigów
Jak będzie 300 KM co w 1.8t juz nie jest takie łatwe do osiągniecia, bo na seryjnym turbo nie pojdzie czyli duzo większe koszta to wal w quattro, jesli setup budżetowy czyli seria turbo plus ewentualnie wieksze wtryski czyli moc ok.200 KM to brałbym ośke.
-
Quattro czy ośka do wyścigów
Przy 300 KM quattro bedzie miało przewage na startach ośka już przy ok 200 KM ciężko jest wystartowac z braku trakcji, za to z rolki ośka bedzie lepiej szła z racji mniejszej wagi i mniejszych strat, w quattro przy mniejszej mocy do 200 KM przy strzale ze sprzęgła też szału nie będzie i złapie laga.
-
błąd 16891 przepustnica adaptuje się co to moze być??
- kopci jak smok (video)
Prawdopodobnie turbo puszcza, przy pierścieniach nie robił by aż takiej zadymy, zdejmij rure za turbo i zobacz czy jest olej.- Pomocy. Dziwna praca turba po chipie
Czujnik jeśli zle wskazuje to auto bedzie dużo palić, najlepiej sprawdz na vagu jaka temp. pokazuje na zimnym silniku i na rozgrzanym bodajże w bloku 001, czujnik jest z tyłu silnika przy grodzi sprawdz wtyczkę, ten drugi bład od kata raczej na nic nie wpływa, i zrób te logi zobaczymy co to za program ci gosciu zrobił.- błąd 16891 przepustnica adaptuje się co to moze być??
jesli przepustnica umyta i adoptowana i wszystkie wtyczki dobrze siędzą, trzeba szukać nieszczelności w dolocie i odmie, najlepiej jakbyś zrobił próbe cisnieniową dolotu.- Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Odłącznie może wyżądzic więcej złego niż dobrego, wiekszość aut z lpg jeżdzi z właczoną pompa i nic sie nie dzieje, lepiej zrobisz jak będziesz miał zawsze paliwo w baku powyżej 1/4- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja jak swojego składałem to tez pamiętam że trzeba bylo scisnąć ale jakiejś wielkiej tragedii nie było.- prosze o ocene błedów
http://www.tyresmoke.net/albums/albus44/S_Line_BEX_190ps_diverter_1.sized.jpg- Chip do 1/8T AJL 180km
Przy seryjnych gratach to i tak juz duzo więcej nie wyciśniesz więc czy jest sens? po za tym nie kazdy chce sie tego podjąc bo trzeba lutowac.- prosze o ocene błedów
Narazie ogarnij usterki i zrób logi, ten program nic autu nie zrobi.- prosze o ocene błedów
Że tak zapytam czemu ten program jest niby do kitu? jak dla mnie jest bezpieczny i nie wymaga od osprzętu i silnika zbyt wiele, narazie to jest problem z nieszczelnościami i reszta.- Logi do oceny 1.8T szarpie,dławi się powyżej 50 stopni
Zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu bo wysterowanie n75 bardzo duże.- 1,8t BEX wykres z hamowni
Masz dwa wyjscia, znaleźc kogoś w vagiem i pojęciem, albo kupic interfejs za pare zł i samemu zrobić logi i wtedy bedzie mozna cos podpowiedzieć. Na początek logi z 002 020 115.- wtryskiwacze
Oj Michał nie chce Cie martwic ale jest zupełnie odwrotnie.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A to ja wrzuce filmik jak mój trabant dzisiaj startował, troche za ostro na jedynce:decayed:- ocena błędów
Jeszcze zrób prosty test bo to może tez byc problem z popuszczającym lpg do kolektora, przed postojem zakręc gaz na butli i poczekaj aż wypali cały gaz z reduktora i rurek i przełaczy sie na pb, potem nie odkręcajac gazu spróbuj odpalic po postoju, i zobacz jak sie zachowa.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oczywiście że tak żle ustawione lpg rozjeżdza adaptacje kompa i potem jak przełaczysz na pb to też jest kicha dopóki komp znowu sie nie zaadapuje pod pb, sytuacje natychmiastowo ulecza kasowanie błedów lub odłaczenie aku. - kopci jak smok (video)