Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Ustaw sobie regulacje na kole po środku,Przy ustawieniu na blokadach kąt już się wyregulował Z tym tłumikiem drgań podchodziłem z kumplem ze 4 razy:grin: aż przy większym wkur.....niu i przypływem adrenaliny poszło:wink:z tej radości browar smakował jak nigdy:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
Wojtkowi pomożesz:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
Na to wychodzi:grin: Ja już myślę kiedy do PL napierać po wszystkie graty:facepalm:ale jeszcze muszę dokompletować aby nie latać i szukać na wariata:decayed:i rezać rezać
-
Spoty Holandia i okolice
Ładne to to:kox: Ile razy Ty tą linkę będziesz wymieniać
-
Spoty Holandia i okolice
:hi:Polecam praxis lub fixet obok was jest jeszcze "black market":wink:.Ja jeszcze mam fajny sklep z częściami samochodowymi na zamówienie można wytargać wszystko:wink:tylko nie wiem czy nie lepiej w PL kupić bo tu trochę drożej wychodzi:kwasny:. Chyba że się pali i wali:grin:
-
Stoi woda kolo komputera
Pod akumulatorem masz jeden,drugi odpływ jest pod serwem:wink:
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Jak go ustawiłeś na blokadach kąt wtrysku będzie poprawny, Na zimnym nie ustawisz musi być ciepły:wink:,na zimno polecam browca i czekać na graty:decayed:
-
Spoty Holandia i okolice
Miłego rezania:kox:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
szukam na razie używanych bo koszta koszta.Jeszcze gwint,zderzak s4 i czas mi potrzebny bo jak na razie wszystko kolekcjonuje a jak będzie montowanie to się okaże że 2 tyg. urlopu w warsztacie spędzę(przeważnie tak bywa:grin:) Na 2015 pójdą z michelina piloty sport cup:wink:ale teraz posiłkuje się używkami:wink:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Heh na spocie zobaczysz:decayed:,uwierz mi inne COOO zajedzie po lepszym pierwszym zjeździe do PL.Reaktywacja z glebą ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Może ktoś ma w dobrej cenie opony:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
Szykuje się następny :a4fan:do B6 Division:wink:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Auto kox:kox: Jak nie chcesz esowego zderzaka z miłą chęcią go przechwycę bo szukam do siebie(bixy itd)
-
Spoty Holandia i okolice
Taka Holenderska weekendowa pogoda:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
Nie dziwie się,było na co patrzeć ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Coraz bardziej się do 2din przekonuje:kwasny:
-
Spoty Holandia i okolice
Czyli s-line,kiera dziwna:kwasny:
-
Spoty Holandia i okolice
Całkiem całkiem, i widze że Q:wink: ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Żeby nie było ja też nie próżnuję
-
Spoty Holandia i okolice
Ładna sztuka:naughty: Trzeba coś znowu nakręcić ciepło się zrobiło:wink: ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- Poka w środku:wink:
-
rocznik samochodu?
Nie ten dział powinni się sugerować co jest wpisane w karcie pojazdu a nie szybami i numerem VIN:wink:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Robert gwint to jest,dosłownie zjazd do PL a fela nie musi latać w PL(jakim cudem będąc w NL:kwasny:) jedynie z PL a dalej jedna wielka długa ze 130<km/h i długo długo nic poza tym a nagle dwa dremple i w doma:decayed: ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- Robert daj chwile i zobaczysz czy warto 19"
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
215/225maxx nie praktyczna?? Ten setup na lato wiadomo:decayed: szwabowo nie wybacza wielosezon zostanie(zimowe wycieczki) ale w gwincie jest opcja doregulować jak jade po zakupy do PL:wink: Co 19" w 8J robi problem?? ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 22:25 ---------- Z pewnością się nie zapiecze:polew:najwyżej rozdup...zy:kwasny:
-
B6 DIVISION
TO free,Armin & pifko co roku daje rade,chłop robi to jako tradycję
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no to chyba Upka roku:polew: Ale konkret będzie widać Bezawaryjności:hi:
-
A4 Diesel
Gratki B5B:oklasky:ciężka praca się opłaciła 19"ciężko znaleźć ale jak już to brać koxy:decayed:
-
B6 DIVISION
:hi:Mnie również i nawet w jumbo promocja była:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Robert gwint będzie siadał et trochę się boje bo ET27 8J 19" jak na razie 1BE zostawie w razie wu jakby co ale gwint siada na 100% do felg:naughty:.Lampy(od gwertego),lusterka,Gwint,fela,program,nie wiem na ile mi czasu wystarczy na urlopie:wink:.Dziwie się że moja przebolała taki wydatek wliczając opony na te fele:grin:. Martini i kwiaty robi swoje,polecam na kobiety:naughty: