Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Ale może ktoś przed kolegą lampion wymieniał bo raczej dziwne żeby lampa sama z siebie ściemniała tym bardziej przez tydzień czasu
  2. Właśnie, ta półka tak hałasuje że ręce i nogi. Jak uporasz się z problemem to opisz co zrobiłeś, też bede musiał z tym podziałać
  3. ja podejrzewam że lampa po prostu była wymieniana
  4. Jak masz chociaż troszeczke zdolności manualnych to sam sobie z tym poradzisz a jak podjedziesz na spot lokalny to zapewne koledzy z klubu Ci navi skonfigurują
  5. No właśnie czegoś mi za dużo było na tym czarnym
  6. No ciekawe to B7. Przedni zderzak to chyba ten DTM???
  7. mydlo opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Pan Prezydent zaszalał http://www.tvbiznes.wp.pl/kat,25193,wid,10112163,wiadomosc.html Tylko ciekawe jakto będzie wyglądało w realiach???
  8. U mnie też nie zauważyłem wyciszania.
  9. koło akwarium
  10. dobra ja się pisze
  11. nono Wytargał bym auto z garażu co by się troche opłukało :> Tylko na którą??
  12. to w końcu co z tym szpotem???
  13. Spoko spoko. Jak ustalicie to ja bede pod dwoma warunkami: 1. bedzie to po 20.00 2. dostane klubową naklejke za free :polew:
  14. A co to za cudo D1C??? No na fotce własnie jest tak oznaczony ten żarnik.
  15. Tomek, jak byś upolował takie palniki to ja się też na 2 szt. pisze
  16. Dokładnie tak jakpisze bogi jak znaczne różnice w cenie są tego kosza do cabrio to można jeszcze spróbować obciąć tą górną część od normalnego A4
  17. Jak pojawisz się na spocie to zapewne znajdzie się ktoś kto ''dobrze operuje komputerem w 3miescie lub okolicach(od Gdańska po Elbląg)''
  18. No Mateusz dla naszej paczki (jest zaledwie chyba 5-6) spokojnie mozna zamawiać, tak mi się wydaje.
  19. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jakie ledy tam wsadziłeś?
  20. Skoro piszecie że nie jest odłączany, to po jakiego grzyba w starszych modelach (np B3) na odkowym tunelu był montowany przycik "DIFF"???
  21. Północny odcinek autostrady A1 !!! :polew:
  22. Mateusz ma takie: http://moto.allegro.pl/item374681221_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html Noto Przemas kiedy jakiś lans ???
  23. No z tym dyskiem to ciekawa sprawa. Tylko ciekawe jak ma się osporność na wstrząsy i rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD
  24. Autko z super wypasem. Gartki można jaśniej???
  25. Ładna sztuka. I widze że przyjechała z tego samego regionu co moja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.