Treść opublikowana przez griga-st
-
Zakup z salonu Audi A5
Raczej chodziło mi o ceny z/bez podatku w samym konfiguratorze. Napisane jest tak, żeby na pierwszy rzut oka był efekt "woow". Pod kreska już nie jest tak różowo.
-
Zakup z salonu Audi A5
36 m-cach musisz auto oddać Albo wykupić za różnicę *uwaga na ceny netto/brutto
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Kolega nie zrozumiał Ja kupowałem karton 4x5L za 30€
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Cena netto
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nie wierzyłem, ale te świry faktycznie życzą sobie tyle za 0,3 litra IPA w sprayu Oczywiście ze nic jak już śmierdzi.
-
2.0 TFSI Dziwny dźwięk przy ruszaniu i dodawaniu gazu
3 x tak. W nowym silniku ten szum był wyjątkowo głośny. Ja myślałem ze to sprzęgło.
-
Wymiana filtra paliwa w A4 B8 1.8 TFSI
Komoorniku, nie ten katalog! Kolega założył pewnie od 767 albo UH-60
-
Piłka nożna
Oj, w kopana dawno... Drużyna jest. Teraz popracować nad tym żeby szczęście już nie było potrzebne. A przynajmniej nie w takim stopniu. No i celownik Milika... Ale biegał dobrze
-
Piłka nożna
Eeeetam, może i tym razem się (w)śliźnie
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Problem w tym ze konstruktorzy poszli w TYM przypadku na łatwiznę i przyszczepili to do starego 1,9. Walki NIE kompensują drgań walu, tylko skutki wybuchów w cylindrach. O wale pisał Jaro co i jak. Walki w niektórych zakresach obrotów wręcz pogarszają kulturę pracy TEGO silnika. Ile energii trzeba włożyć aby napędzić ten układ to inna historia. Regeneracja i swap maja swoje plusy i minusy. Każdy musi podjąć decyzje sam co mu się bardziej opłaca. Futurum nie będzie tutaj nigdy obiektywnym doradca bo zarabia na jednej z tych metod(i bardzo dobrze!). Walki to samo dobro. Jestem ich fanem. Tylko nie w tym miejscu i nie w ten sposób. Dopiero w silnikach od 2014 zrobili to jak panbuk przykazał.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Na oryginalnym sofcie przy tych obrotach jest najwyższy moment. Nie ma sensu kręcić wyżej. Poza tym głupio by to brzmiało
-
Piłka nożna
Wczoraj czytałem wywiad z ich piłkarzem który mówił ze dla wielu Premier League to szczyt marzeń Tak Stanley! To podstawa! Mam nadzieje ze z orlików tez się coś fajnego wykluje A takie coś znajdzie swoje miejsce w wiezieniu
-
Piłka nożna
Właśnie włączyłem telewizor i chyba mi się zepsuł... Pokazuje mi ze Roneya leje jakiś malarz pokojowy
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Mycie izopropanolem to najlepszy z możliwych domowych sposobów na oczyszczenia parownika i kanałów klimy. Granaty obojętnie czy liqui czy np. Sonaxa to 70% etanol (to co pijemy) plus różne nuty zapachowe. Poprostu nic innego nie można sprzedawać "wszędzie". Oczywiście pomaga jeżeli robimy co kilka tygodni od odbioru samochodu z salonu począwszy. Kto tak robi? Nikt! Tutaj piszą ludzie którym już konkretnie zapodaje na econie. Czyli parownik i wogóle cala komora nagrzewnicy "ma syfa". Tu trzeba zadziałać mechanicznie bo skubane pleśnie, grzyby czy inne cholerstwo które się tam mnoży chowa się w porowatej powierzchni aluminium. Niebagatelne znaczenie ma także to ze IPA jest neutralna dla elektroniki, czujników powietrza itp. W B7 powietrze w obiegu zamkniętym nie jest filtrowane! Klimatronik włącza to bez naszej wiedzy np. przy odparowywaniu szyb. Dodajmy do tego to ze parownik jest tak zamontowany ze skroplona woda nie spływa z niego tylko na nim zostaje i mamy idealna pożywkę dla tego świństwa...
-
Sprawdzanie poziomu oleju w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Niemożliwe http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244287-miejsce-na-bagnet/
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Semiprofesionalny D90. Od ośmiu lat. Leciwy, ale cały czas daje rade . Brakuje czasami obracanego monitorka. Za dwa kola idzie wyrwać z fajnymi Nikkorami. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=nikon+d90&bmatch=s0-ele-1-4-0622 Ale dzisiaj pewnie wybrałbym jednak hybrydę. Nieporęczne to cale tałatajstwo....
-
Piłka nożna
Słowaki z podkulonymi ogonami weszli i ich Helmuty zlały
-
Audi S5 8T Lift
Ułan :|
-
Dziwne dźwięki na wolnych obrotach, czy to normalne?
Wiem i czytałem. Napewno bym tu dymil jak by coś się działo. Miałem 3 silniki. Pierwszy i drugi brały olej. Ale zero wibracji! Głównie dlatego lubiłem to auto. Bo ani oszczędne, ani pojemne ;-)
-
Dziwne dźwięki na wolnych obrotach, czy to normalne?
Nic nie ma prawa wibrowac. Ten silnik jak jest sprawny, w kabinie jest bezdyskusyjniy spokój. To dsg. Nie pamiętam już jak było z multi, ale chyba podobnie. Jedynie na zimnym zdarzało się sporadycznie zatrzasc.
-
Piłka nożna
Co to za pinde lansuja na wszystkich polskich portalach? Myślałem że to jakiś jednorazowy wypał, ale ostatnio mi nawet z lodówki wyskoczyła:-P
-
Najlepsze teksty handlarzy ;)
@Emejcz Że niby co? Wolosate to już nie Polska?? By to Staśek H. słyszał, to by Ci horyzonty wyprostowal :-P:-D
-
potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego
Babcia z francuskim imieniem:-) Dieter piszemy dzisiaj bez h. :-) Barthow jest jeszcze trochę na śląsku :-)
-
Piłka nożna
Jak ci Niemiec nie przeszkadza to ściągnąć appke Das Erste albo w HD na niemieckiej jedynce.
-
Piłka nożna
Wygrali:-) Ukraińcy mieli pecha jak cholera :-) Piłkarski bóg jest z naszymi:-) Masakra, pn. 30 lat musiałem czekać na taki sukces piłkarzy :-)