Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Wejsc to pewnie wejdzie, ale skrecanie to nie bedzie juz taka bulka z maslem
  2. griga-st opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Szukam warsztatu w RZ który zrobi mi hybrydę z ori K03. Google wyrzuciło trochę tego. Grześ podał tutaj kiedyś namiary, nawet tam dzwoniłem. Sami nie robią, ale podali mi numer do innego zakładu. Niestety gdzieś ten numer przep... naczy zgubiłem. Może polecicie mi kogoś?
  3. Chyba już wiem...Fotosik nie lubi mojego IP Szkoda, bo nawet nie wiesz jak twoje, Hammerka czy WRC autka są sławne na świecie Jeżeli to nie sprawi problemu, to proszę ładować zdjęcia na hosta polecanego przez Prezia .
  4. Do tego trzeba mieć wcześniej aktywny układ wydechowy(głośniki w tlumnikach). Pod tym linkiem jest tylko zestaw tuningowy do tego ukladu Brzmi to fajnie, zwłaszcza jak autko jedzie. Ale wygląda okropnie, bo te tłumiki trochę więcej wiszą jak oryginalne.
  5. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obszywane, ale wygląda świetnie
  6. Konia z rzędem temu kto rozpozna po mrowieniu silnik z, i bez walków. Przyczyna "burczenia" na pewno nie jest brak walków. Nie może chodzić głośniej coś czego nie ma.
  7. Czytałem ze Vialle nie będzie robić instalek do EA113. (aktualny katalog z .02.15: http://www.vialle.de/media/Consument_Catalogus/Consument_Catalogus_DE.pdf) Prawdopodobnie jest tego za mało na rynku. Do 2.0 EA888 zresztą tez nie robią... Okiem laika myślę ze STAG to cioty bez aspiracji. Działają na największym rynku LPG w Europie, i zero innowacyjności z ich strony. Przecież wszystko co od kilku już lat wychodzi to bezpośredni wtrysk. Tylko ICON zostaje.
  8. Znajomy ma coś nie tegs z silnikiem. Po wywaleniu walków silnikiem nie telepie przy zapalaniu i gaszeniu, żwawiej się zbiera i chodzi generalnie ciszej (BPW). Jedyny minus to delikatne "mrowienie" przy wchodzeniu na wyższe obroty. Ale to tylko w porównaniu z NOWYM silnikiem z walkami. A tutaj niemal wszyscy mają 200+ nalatane.
  9. griga-st odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    Ja nie mam żadnego dylematu. Leje Platinum Max i filtry Filtrona(taki fabryki w Györ wyjechał). Z Sędziszowa(Boeing) jeszcze lepsze, ale do EA888 nie robią. Ja nie dolewam nic
  10. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w 1.8TFSI
    Tyle obiecuje ABT: http://www.abt-sportsline.de/typo3temp/mp_soap_client_files/ProduktDokument/1/8V0%20120%20370%20CJXC_kompakt_quattro_AS_D.pdf a tyle MTM: http://www.mtm-online.de/de/Audi/S3-8V-Limousine/2-0-TFSI-221-kW-300PS-Quattro?FZID=S38VL221Q&KIT=m2s3l300380qmv ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 22:17 ---------- W ostatnim Audi Magazin jest obszerny PR-artykuł o tych silnikach. Demontaż dolotu. Wprawdzie w jakimś Vauwiku, ale silnik ten sam.
  11. Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.
  12. Kultura pracy, potencjal tego silnika góruje nad jednostkami konkurencji. Te wady(olej, łańcuch) są tak głupie ze wyglądają na zaplanowane...
  13. Nie kumam Naczy są złe?
  14. 1000ml.
  15. Wróciłem z krótkiego wypadu na Achensee na pograniczu A/D. Ośrodek nazywa się Christlum. Ciekawostka jest to, ze preperuja tak śnieg, ze nawet po południu stoki nie są zryte jak po stadzie dzików. Pomimo +7 stopni w dzień. http://www.christlum.at/
  16. Z telewiza jest podobna sytuacja co z DAB. Stare tunery nie maja kodeków MPEG4 i w N, czy PL będziesz miał tylko głos
  17. Nie mam Banga. tylko ASS z subem. Ale nawet na tym badziewiu jakość jest "słyszalna". Bardzo polecam DAB ale tylko w wersji +. Trzeba uważać bo w czwórce ori DAB plus jest montowany dopiero od bodajże marca 2014. Laguna pewnie gdzieś o tym pisał, ale gdzie to nie mam pojęcia.
  18. Zabijając dla przyjemności? Aktywnie spędzać czas?
  19. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    15,44€ za każde rozpoczęte 100cm³ to najniższa obecnie stawka podatku za diesla. Czyli te 130 euro starczy na ropniaka o pojemności 0,840L z DPF.
  20. Nie pokrzywili zaworów? Jak ci ten mechanior tyle wymienił, to powinien wiedzieć co robi?... Mi klekotało (tylko) na wolnych obrotach. Wymienili cale wnętrzności skrzyni, a okazało się ze to kolo zamachowe z tym podwójnym sprzęgłem.
  21. Glosnosc, czy czestotliwosc narasta? Ja p.., nie taniej by bylo silnik wymienic?
  22. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie rozwiązanie jest w beemwe oryginalnie i nikt nie protestuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.