Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Czyli jednak coś czytałaś Jesteś z Bielska. Podjedz/ zadzwon: CompSport Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 45 43-300 Bielsko-Biała + 48 696 030 910 + 48 696 030 909 Wszystkiego się dowiesz.
  2. Masz silnik do naprawy niestety. Przykro mi to pisać, ale wygląda na to ktoś ci świadomie wcisną strucla... Poczytaj na forum o tym problemie. Koszty naprawy to ok. 6tys. jak nie więcej.
  3. Najpopularniejszy polski zespól na świecie(serio) . Zawsze mnie zastanawiało jak on wytrzymuje dwie godziny bez chrypy?
  4. Z dwa zero benzyna nie biorącym oleju jest jak z białym krukiem: wszyscy o nim mówią ze jest, ale żaden go widział.
  5. Noo, aż mi głupio takie rzeczy pisać
  6. 4,6L jest 2mm ponad max na bagnecie. Przy okazji dodam ze po przejechaniu kolejnych ok.4 kkm zero ubytku oleju.
  7. W druga stronę (DE>PL) nie płaci się nic ekstra(online). Myślę ze nie ma różnicy kraj czy zagranica w ramach EU. Poza BIC oczywiście.
  8. Wieje strasznie już drugi dzień... Jechałeś czwórką od Rzeszowa?
  9. Za gotówkę, wszystko! Aaa, o koledze zapomniałem ze robił. Pokaz spis wymienionych części w ASO
  10. Z ta odma to tez mi się tak Marcinie wydaje. Ale nie wiem tego na pewno, wiec przytoczyłem oficjalna procedurę jak to w ASO podają. Jak już gdzieś wcześniej napisałem, masz na forum największe doświadczenie z naprawianiem tej, nie bójmy się tego nazwać po imieniu, wady fabrycznej.
  11. Najszlachetniejszym z paliw wydaje się być ciekły wodór. Jest błękitny! Szanowny kolega testuje pewnie dzisiaj nowe hamulce Spalanie wzrośnie jeszcze przy tym huraganie Chociaż z nowym przodem Cw powinien być lepszy
  12. Wg. mnie onanizowanie się takimi filmikami to tez oznaka zdziczenia
  13. 2.0 to CNCD; 1.8 to CJEB.
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Übung macht den Meister jak w Ingolstadt mawiają Klimatronik trzystrefowy?
  15. Rozgarnięty pewnie da rade. Z tym ze aby to wszystko prawidłowo było zrobione, musisz dać nowa odmę. Nowa odma tworzy inne ciśnienie w komorze silnika. Potrzebujesz inny soft silnika co by nie waliło błędami. Nowy soft to pewnie ASO...
  16. griga-st odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Co tu dużo pisać. Kwintesencja niemieckiej motoryzacji. Graty spełnienia marzeń
  17. Pięknie zmodzony Passek. Sprzedałeś go z modami, czy części predales osobno?
  18. Wygląda dobrze w tym kolorze Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna Zderzak już pod PDC
  19. Oczywiście znam to niemal na pamięć Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo
  20. Andy, zderzak musiałeś malować? Trzeba kupic dodatkowo jakieś spinki, klamry,kierownice powietrza, etc potrzebne do zamontowania sline?
  21. Dobrze wygląda ten dyfuzor
  22. Bardzo dobre mody Dokładnie takie miałem w planach. Zamiast modów, przeleżałem z rodzinka w łóżku chory na grypę
  23. Widze ze na filtrze oleju tez ta zielona kropka jak u mnie byla. Filtry kupione w ASO maja pomarańczową. Ciekawe po kiego grzyba to znaczą? Jakie masz oznaczenie silnika?(nalepka na rozrządzie) U mnie tam gdzie było CDNC jest teraz RR.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.