Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Jasne, przecież nie od dziś wiadomo ze Polak za głupi jest żeby papier w harmonijkę poskładać... Poza tym używają papier z mniejsza zawartością papieru w papierze
  2. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Heh.. ja to mam w standardzie od kilku już lat. W B8 siedzi wersja beta. Trochę tłucze o aku
  3. Obie instalki podpierają się benzyna.
  4. Tak, przerabiałem i jeździłem(BPW). O co chodzi z tymi 2k zł ?
  5. A propos LED: A4 Bolesławiec-Wrocław. Wyjeżdżam na wzniesienie, a tam jakiś świr pod prąd jedzie. Okazało się ze do Vektry założyli sobie jakieś bazarowe LED na oświetlenie numerów, i wyglądało jakby na światłach mijania jechał. Na pierwszy rzut oka wydaje się śmieszna sytuacja. Ale mi nie było do śmiechu jak musiałem awaryjnie hamować w środku nocy i śpiąca rodzina na pokładzie...
  6. Jednak da się zrobić to jak panbuk przykazał
  7. Konia z rzędem temu kto rozróżni silnik z walkami od tego bez. Może tylko po tym ze żwawiej się zbiera silnik bez walków.
  8. Nudny Golf, w nudnym kolorze, z nudnymi felami... Właśnie taki mi się marzy
  9. Chyba raczycie żartować... Kolega ma DUŻO lepsza składnie niż wielu tutaj kolegów co do polskiej szkoły chodzili. Że o polskich znakach, i wielkich literach nie wspomnę A fura fajnie modzona jest
  10. Ale historia
  11. Narazie niech zaczną stawiać poprzeczkę Czechom czy Chorwacji.
  12. ...I kup sobie ubezpieczenie. Nie są to jakieś wielkie pieniądze, a jedzie się na luzaczu
  13. Oczywiście Marcinie masz racje. ASO wymienia odmy generalnie tylko z softem silnika(tzw. stage I). Ale kolega Bart napisał: I na takie pytanie/stwierdzenie można odpowiedzieć twierdząco bo odma sama w sobie nie ma części elektronicznych gdzie przy jej wymianie trzeba kodować, czy ściągać CP.
  14. Powiedzieli prawdę. Oprogramowanie przy wymianie odmy MOŻE być zmienione, ale nie MUSI. Mi te zabieg faktycznie ograniczył trochę zużycie oleju.
  15. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niemiec wściekły bo nie dostanie kasy z ubezpieczenia. Z reguły za (max) trzyletnie auto dostają cenę zakupu z powrotem. Handlarze częściami wściekli. Konsumenci wściekli. Tylko psy zadowolone bo im słupki podskoczyły;)
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    RS6 Tez myślałem o tym ale na IC. Tylko trzeba to jakoś uwidocznić Na zdjęciu pomysł dobry, wykonanie już mniej.
  17. Zadna ciekawostka tylko bzdury. VW pisze 1L na 2kkm Jak wezmie 100-200ml/10kkm to mozna powiedziec ze jest OK, ale nie 5L na dziesiec tysiecy
  18. Autko ładne, i multi wcale nie jest takie . W dużej mierze zależy od kierownika. Gdzie te fotki robiłeś? Myślałem te to San w okolicach Dynowa, ale jakiś płytki taki...
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  20. Z technicznego punktu widzenia bez sensu.
  21. Az mi się wentylator w ajpadzie włączył. Taka zimna sucz jest z tymi groszkowymi zaciskami
  22. powinnaś : 2x 4G0 943 021 - 10,59€ 2x 4B0 971 832 - 2,14€ 2x 000 979 009 E - 2,32€ 2x 3B0 972 712 - 2,14€ 2x 000 979 020 E - 3,21€
  23. O ile łyżwy prezentują się świetnie, o tyle ledy w oświetleniu tablicy są dużo za jasne i niebezpieczne. W pierwszym momencie myślałem ze takie zdjęcie, ale sądząc po poświacie na parkingu jak najbardziej oddaje rzeczywistość. Lepiej wydać piec zloty więcej, i kupić ori.
  24. Czyli sterownik dsg tez był dłubany?
  25. Zależy jak często będziesz używał. Jako mijania (H7 bodajże) wytrzymują zwykle do pol roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.