Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Od takiego Rezacza to miód na dusze:jerk: Chromowane optycznie wydaja się większe, poza tym Turdzi ma w czerni:decayed: Końcówki miały być do smerfety razem z pakietem DTM... Był plan, ale ruda go pokrzyżowała
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Żeby była jasność: to jest moje drugie TFSI, i jak bym kupował następną A4 to bez wahania była by po raz trzeci z tym silnikiem. Cichy, zero wibracji i przy dziewięciu litrach na sto odpowiada moim potrzebom. Niestety pewne części są wykonane z brukwi i nawet lanie oleju co drugi dzień ze złotymi płatkami mu nie pomoże. W tdi zmieniałem olej co 5 tys., a napęd wałków i tak się przy ok. 130 kkm wysrał... ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 21:51 ---------- Zostawić w chromie, czy raczej na czarno:eusathink: lewa: Q7 4,2 prawa: ori dokładka A4/A5 2.0T
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja pierdykam, ale stołki, szpule z kablami widzę...Wjedzie Bang, czy coś innego? Sysek, ile m/w trzeba(można) dać za lustra satynowe? Masz pełną opcje?
-
Katalizator czy będzie pasował ?
Stage 1 dają odrazu teraz. Tzn. jak chcesz mierzyć zużycie, najpierw zakładają separator, soft, następnie dolewają olej i tysiąc km jeździsz. Po tysiącu przyjeżdżasz i odczytują zużycie. Żadnego spuszczania i ważenia już nie ma. Auto oczywiście musi mieć gwarancje. Jakby KAT błąd wywalił, dostałbym nowy.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
U mnie zbliża się 90kkm. Łańcuch chce zmienić przy okazji, ze względu na wiele przypadków opisywanych w necie zniszczenia silnika przez łańcuch właśnie. Innymi słowy panika. Nie mam ochoty stać w szczerym polu jak to było z B7 i nieszczęsnymi walkami.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
:thumbup1:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Chciałem optycznie obniżyć, hmm...myślisz ze jest źle? Będziemy poprawiać Kleiłem strzałkami w kierunku jazdy. OK. jest jak w oryginale:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Tak,powinny być oryginalnie 7mm wyżej:wink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Marcin, ja mam problem z tym ze mnie nie poinformowali przed próbą ze będzie zmieniona odma. Wyobraźcie sobie właściciela któremu bierze 570ml/1000km. Idzie na próbę, a w ASO zakładają mu separator+soft który ograniczy zużycie o 71ml. Silnik bierze wtedy "tylko" 0,499L oleju na 1000km, i wg. Audi wszystko w porządku. Klient płaci wtedy za to ze zobaczą ile zużyło oleju 400euro!!! Z tym braniem oleju to sam nie wiem, raz więcej raz mniej. Ale w żadnym wypadku nie są to wielkości opisywane na necie. To wszystko zależy z jakiego punktu widzenia się patrzy. Ja miałem wiele samochodów z uturbionymi silnikami, i żaden nigdy mi oleju nie brał(w 2.0tdi to go nawet przybywało:polew:). Moja próba olejowa to sprawa drugorzędna. Auto będzie brać ten litr na tysiąc:wink: Do silnika maja wjechać korbowody(06D198401G) i tłoki(06D107066S) z S3,tylko nie wiem co z walem: ja mam z literka M, a w s-ce jest AR i przede wszystkim nowy łańcuch rozrządu z napinaczem. ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 09:49 ---------- Wczoraj doklejone chlapacze od s-line: Listwy przykleiłem na kleju montażowym i sylikonie do szyb. Obydwa od Würtha-a, trzyma bardzo fajnie. Przydatne tez były chusteczki isopropanolowe. Swietnie zmywaja klej do szyb.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zgadza się Przesuniecie gałki zmiany biegu wydaje mi się jednak bardziej intuicyjne jak szukanie guzika na pulpicie:wink: zwłaszcza jak kierownikiem jest kolo w rozmiarze Jarka K.. Dlatego tez pytałem się czy jest możliwość wyboru trybu na kierownicy, co byłoby wg. mnie świetnym rozwiązaniem:jerk:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Od tygodnia moja A4 jest w trakcie pomiaru zużycia oleju. Nie jest tragicznie: w czasie ferii świątecznych zrobiłem ok. 4kkm i dolałem pol butelki. Ale jak coś dają, to trzeba brać Ale gnojki z ASO wzięli się na sposób: przed rozpoczęciem pomiaru wymieniają odpowietrznik nie informując o tym właściciela auta (patrz:data produkcji odpowietrznika,auto nie było od sierpnia w ASO) Czyli Stage 1 robią na wejściu. Teraz nie wiem czy to dobrze, czy źle:eusathink: i jak to rozegrać, bo do silnika maja wjechać bebechy od aktualnej S3 Jak ktoś ma pomysla jak to rozegrać, to bardzo proszę o rade:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dokładnie, czyli płaci się za to ze możemy wyłączyć serwotronic:grin: Dodatkowo trzeba zapłacić za brak położenia S na skrzyni:doh: Jest przełącznik selecta na kierownicy?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Na niemieckich stronach jest bardzo dużo postów o zniszczonych silnikach przez łańcuch rozrządu. VW nigdy nie był mocny w ketach, i tak mu zostało do dzisiaj. Co chwila wypuszczają nowy napinacz, ale wygląda na to ze i łańcuch tez z materjalu tego co baran torbę Pisza ze przeskakuje na dodatkowym zębie który to ma zapobiegać przeskakiwaniu właśnie:)))) Ja zmieniam.
-
Katalizator czy będzie pasował ?
No to machnium:)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Vossen wymiata:shock3: I co teraz?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To na pewno. Pocas ma selekta, może opisze zachowanie układu kierowniczego w trybie dynamic:naughty:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Hmm, chyba zostanie jasny...Do dziury w dachu czarny był OK, ale tu mam mieszane uczucia. Zderzak przód do s-ki by mnie uszczęśliwił na jakiś czas:jerk: ---------- Post dopisany 09-01-2014 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 07:56 ---------- Doszyty daszek:
-
Katalizator czy będzie pasował ?
Ja mam zgoła odmienny i pilny problem: co zrobić żeby KAT wygenerował jakiś błąd? Dostane wtedy nowy przy okazji rozbebeszania silnika:whistling:
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Dyfuzor stanowi integralna cześć zderzaka niestety. RS szyje "ala" DTM pakiet zewnętrzny, i u niego wkleiłem jak poradzili sobie Niemcy ze wspawaniem dyfuzora do kombiacza. Arki, nie planujesz jakiegoś lepszego fotoshootingu S-ce? Fajnie by było, bo autko bardzo rzadko spotykane:slina:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Nie czujesz się tu samotny po reorganizacji? Dla mnie R8 jest 3 audi w historii po 225 Roadster i Audi Quattro
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Koledzy licytują się ile by klientowi nie dowalili czy na czym by go nie powiesili. Takim tokiem myślenia szybko stali byśmy się drugim Iranem. Ja mam jednak wyższe aspiracje jak życie w epoce kamienia. Ten chłopak nie przyleciał do nas z księżyca i zabił tych ludzi. Tylko w ubiegłym roku psy ZŁAPAŁY pn. 160tys. pijanych kierowców! W naszym kraju jest przyzwolenie na takie występki. Dopóki nie zmienimy naszej mentalności, takie wypadki będą się zdarzać.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To z Wrocka, czy tylko tam kupiona?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Chociaż jeden docenił bo narazie tylko gumowymi dywanikami się zachwycają
-
B8 TrOOOOp
Do Siego Roku 2014!!!
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Fabryczne ustawienia są OK, zawsze można przełożyć na +- i nie będzie przełączać. Denerwuje mnie "myślenie"po naciśnięciu łopatki. Lampy udało się znalezc z roku produkcji auta. Dzięki za pomoc wrclaguna, siemian, oraz pośrednio darecy i turdzi:hi: