Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Zdecydowanie pierwsza. Sam je rozważam. Chyba WRC ma takie.
-
BMW F31
Podoba mi się wątek o Twoim F31, wiadać że dalej tęsknisz do Audi 2 lata poturlasz się i pewnie zmienisz, jak nie szybciej. co do plastików to uwazam że mają dużo gorsze od Audi, nawet porównując do A1 czy A3, coś bardziej jak poziom Alfa Romeo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skrzynia to już nie taki wydatek jak kiedyś. Firmy odkryły zestawy naprawcze zamiast wymiany połowy skrzyni a jazda stronikiem rewelacyjna. Chociaż nowe 8 biegowe ZFy też ładnie zmieniają a komfort większy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładna sztuka. Jaki to kolor? Skrzynia robiona już była? S Line zewnętrzny z przodu w przedlifcie to jakaś pomyłka gratulacje i szerokości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pocieszyles mnie;) pochwal się. FV czy umowa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie nie chce sprzedać ale widzę że za jakiś czas trzeba będzie auto wciągnąć na firmę.
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Myślę że może wystarczyć kasacja błędów. Normalne że radary przestaja dzialac po odpieciu i ponownym włączeniu. Ten system akurat jest wyjątkowo wrażliwy na takie akcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auto Auto perfekt, polecam! Swoją drogą u mnie przebieg podobny a za 3.0tdi w s tronie nikt mi nie da 70k chyba. Może by lift zrobić?
-
audi q5 2.0tdi 143km poślizg sprzęgła
Jaki masz przebieg? spróbuj kilka razy delikatnie przypalić sprzęgło ale z wyczuciem. moze masz zeszkloną powierzchnię tarczy i nie ma juz odpowiedniego tarcia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego dla wszystkich na święta!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co taka cisza?- PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
Aż zaskakuje że nowe 2.0 i 2.5 w Porsche to boxery a nie tfsi-ki z Vaga chyba że zaraz się okaże że tłoki to wcale nie tak płasko pracują w tych Porsche na dokładkę w cayenne i macanie jest 3.0tdi a nowe Lambo Urus ma mieć 4.0bit... Przypadek? Nie mówiąc o najbrzydszym aucie świata Bentayga z 4.0tdi. Chyba tylko dzisiaj Ferrari zostało co nie robi żadnych akcji z silnikami.- PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
Gratulacje wyboru To auto na spółkę z R8 pokazuje że era wolnossaków jeszcze nie skończyła się Skrzynia pdk w GT3 ma coś wspólnego z Stronikiem w R8?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś ma ELSE do skody działającą? Potrzebuję jedną wiązkę sprawdzić.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę i wezmę.- Białe Audi A5 8T s-line 3.0 tdi 300 hp
Wypada czarny grill zrobić żeby z resztą dobrze grało. Ładne auto. Ładny kolor. Malina. Jak że spalaniem w manualu? Niezbyt częsty setup- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Nowy KERCZIwóz
Kerczi, dobre koło zimowe, ale chyba ciężko czyści sie- Czujnik cisnienia
Tak ma być. Czujnik różnicy cisnien w tym przypadku ciśnienie spalin porównuje do ciśnienia atmosferycznego.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma reguły, padnie po sofcie i bez softu. Wszystko zalezy od serwisu auta.- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
W takim przypadku jak piszesz to raczej stawiałbym że wtryskiwacze mają między soba na tyle duże odchyłki w dawkowaniu że słabe paliwo potrafi to nasilić. Zalej Spulunga- B8 TrOOOOp
B8 2.0Tdi tak ma że poniżej 10 na zewnątrz nie trzyma temperatury . Albo inaczej mówiąc pokazuje faktyczną a nie jak stare 1.9 tdi które na zegarach miały 90 a w kompie 78- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pochwal się coś więcej co tam w bawarce siedzi;) jaki rok, jaki wypas. B8 szkoda strasznie bo fajne auto i jeździło jak trzeba . x drivea raczej nie polubisz. To on sprawia że bawarka nie jedzie przy takiej mocy. Myślę że B8 po sofcie wcignelaby ją;)- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
rozbiłeś Pan bank Właśnie to mi się podoba w nowych RSach, łącznie z obecnym RS6/RS7 że nie sa to auta tylko dla zakręconych freak'ów tylko dla zwykłych ludzi. Da się tym jeździć na codzień bez wyrzeczeń a co najlepsze z umiarkowanym spalaniem. Pewnie nie uwierzycie ale RS7 MY2015 kuzyna ma średnie spalanie 13,5/100km. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!